Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit csináljak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak egy olyan fiúval, aki nem hajlandó magához engedni senkit, mert régebben össze törték a szívét?

Figyelt kérdés
Mármint nekem nagyon tetszik és szeretném valahogy "felolvasztani". Csak nem tudom, hogy milyen módszerrel. Mondjam el neki, hogy mit érzek vagy ne? Illetve nagyon titkolja, de egykét beszélgetésünkből kiderült, hogy érzékenyebb fajta.
2010. jún. 1. 21:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

22:17 és kérdező

hát nemhiszem, hogy valaha ez menni fog nekem. ez van. mondták már hogy menjek el pszichiáterhez. nem tudom az tudna-e valamit kezdeni velem :/

2010. jún. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
de csak magadnak kéne adnod még egy esélyt
2010. jún. 1. 22:49
 13/16 anonim ***** válasza:
Jah..a csalódástól mindenki fél, de hát muszáj kockáztatni, ha az ember boldog akar lenni nem??
2010. jún. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
De, talán az lesz, hogy elijeszted. Talán az, hogy megnyílik ettől. Nem tudhatod. De mint az előző is ecsetelte, kockáztass. Mit csinálnál amúgy? Még öt évig várnál a srácra, és te is olyanná válnál, mint ő?
2010. jún. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Igazzz, köszi mindenkinek!
2010. jún. 2. 17:56
 16/16 anonim ***** válasza:
ragaszd össze;)
2010. jún. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!