Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan aki úgy érzi h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki úgy érzi h nem képes közelengedi magához senkit?

Figyelt kérdés

Úgy értem h nem képes egy komolykapcsolatra és egy idő után mindig megijed és inkább szakít azzal a valakivel.

Van olyan aki esetleg meg tudott változni?


2010. aug. 5. 21:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Sajnos én ilyen vagyok és eddig még nem sikerült megváltoznom. Tetszik valaki, aztán mikor randizunk és kimutatja, hogy érdeklődik irántam, kedvel stb, akkor megijedek. De volt olyan, mikor ez már egy kapcsolat elején jött rám.
2010. aug. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Én ilyen voltam de túlléptem rajta.
2010. aug. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Előző, hogy léptél túl?
2010. aug. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
én.. nem akarok senkit közelengedni
2010. aug. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Mondjuk én belemegyek a kapcsolatba, de hosszú ideig tart mire megbízok benne, és bepillantást engedek az életembe. Meg elég sokan szoktak tőlem randit kérni, de van akinek nemet mondok egyből. Néha már kőszívűnek tartanak. 18/l
2010. aug. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
én hasonló vagyok de inkább mert nem vagyok kitartó a csaj mellett :/
2010. aug. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Első te hány éves vagy?

Második Neked h sikerült ezen túl lépned?

2010. aug. 5. 21:09
 8/22 anonim ***** válasza:
92%
Nos, én is valami ilyesmi lehetek. Hadd mutatkozzak be: 18 éves fiú vagyok. Nem volt még soha senkim, nem is csókolóztam, semmi. Mindig egy kis okoska voltam, kinézetre meg kb 2-3 évvel gyerekebbnek nézek ki, mint kellene. Mivel rossz helyre jártam suliba, sikeresen elhitették velem, hogy egy lúzer barom vagyok, amit a mai napig érzek, bár nem kizárólag az ő hibájuk, alapból elég érzékeny, labilis vagyok. Biztos, hogy kapcsolatok terén bennem van a hiba, mert még a barátaimnak se nyílok meg teljesen. Nincs is túl sok. Egyedül talán az anyámnak... szinte mindig játszom, de nem azért, mert élvezem, hane mert nem bírok mást tenni. Suliban is baromira nem a valódi arcomat mutatom, hanem valami mást, ami a csajoknak pl. egyáltalán nem tetszik, de a tudatalattim biztosan pont ezt akarja elérni. Eléggé kivagyok és depressziós hangulatban vagyok már évek óta. Szinte mindig itthon ülök, amíg mindenki éli a tökéletes kis életét és váltogajta a partnerét.
2010. aug. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Egy belső, beszédgátlásos probléma miatt nem igazán tudok szóba elegyedni senkivel. Vagy legalábbis ismeretlenekkel. Egy kicsit nehéz. Tudod, az a legérdekesebb, ha megszólalok, rögtön lebunkóznak. Pedig bennem nincs rossz szándék. Előbb-utóbb majd rájönnek.
2010. aug. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
MEglepő h milyen sok embernek van ez a problémája. Én eddig mindig az láttam h mindenkinek milyen könnyen ment h párt találjon bemutassa otthon stb stb. Bár van egy fiú most akit nagyon kedvelek csak félek h most is meg fogok ilyedni és elfogok menekülni . Pedig most tényleg próbálkozom h beengedjem csak ez nagyo nehéz nekem
2010. aug. 5. 21:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!