Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan aki úgy érzi h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki úgy érzi h nem képes közelengedi magához senkit?

Figyelt kérdés

Úgy értem h nem képes egy komolykapcsolatra és egy idő után mindig megijed és inkább szakít azzal a valakivel.

Van olyan aki esetleg meg tudott változni?


2010. aug. 5. 21:03
1 2 3
 11/22 anonim válasza:

Én is ilyen vagyok, alapból ilyen természetű a családom,de az se volt jó pont h apám lelépett mikor még kicsi voltam.

aztán egy több éves kapcsolatomnál kiderült h a barátnőm rendszeresen megcsalt...

na ott betelt a pohár, aztán mikor a következő csajról meg az utána lévőről is kiderült h van pasija és velem csak alkalmit akar.. ott végleg eldöntöttem h soha többet senkiben nem bízok meg.

2010. aug. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok. érdeklődnek irántam s mielőtt komolyra fordulna,megijedek.Remélem ez meg fog változni
2010. aug. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Első vagyok 18 éves. Most nem az, hogy már meg akarom találni életem szerelmét, csak kezdek elkeseredni, mert nem értem, miért van, hogy halálosan tetszik valaki, elkezdünk járni is, aztán mikor látom, hogy odavan értem, meghátrálok.
2010. aug. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
én is ilyen vok sajna és ez miatt majd nem vége lett a kapcsolatomnak mert a barátomat zavarja h nem mondok el neki dolgokat meg hasonlok.....(Lány)
2010. aug. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok, nekem ez nem megy. Nem tehetek róla, mindig balul sül el minden, de nincs is igényem komoly kapcsolatra, úgy érzem jól megvagyok egyedül is. Ha valakivel komolyabban alakulna, hát én rohadt irigy vagyok. Ami az enyém az az enyém, nem nyúlhat hozzá senki, és nem a hapsit féltem, hanem a saját dolgaimat. Ne költözzön az én házamba, ne üljön az autómba stb. Szóval nekem ez nem megy, de már beletörődtem és boldog vagyok így, nem is hiányzik semmi :)
2010. aug. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok. 30/L vagyok, képtelen tartósan kötődni. Folyton korlátozva érzem magam, ha van valakim, és rettegek tőle, hogy bárki számonkérjen rajtam bármit, legyen szó akár időről, akár tettről, akár öltözködésről.

Időnként azért próbálkozom a szex-szel (volna rá igényem :)), de az az igazság, hogy még ebben az életben nem volt jó.

A fiúknak jó, egy-kettőre elmennek, volt, aki igyekezett, hogy nekem is jó legyen, de valamiért nem megy. Néha bőgni tudnék tőle, ráadásul a fiúknak sem valami dicsőséges, hogy nem képesek kielégíteni.

Már ott tartok, hogy nekem elég, ha agyilag kielégülök, és sok értelmes és okos sráccal találkoztam, akiktől nem várom, hogy fizikailag is megörvendeztessenek, csak élvezzenek el, és értelmesen el lehessen dumálni velük, és akkor azt hazudom, amit hallani akarnak.

Én nem változtam, de neked talán sikerül.

2010. aug. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Én tök ugyanoylan vagyok mint a 21:11-es.

Az évek alatt változtam rengeteget, de csak hátrányomra.

21F

2010. aug. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
30/L, nem lehetettek valami jó partnereid. Azért a te korodban a férfiaknak már nem szabadna egy kettőre elmenni, hanem bemutatni mennyire jók is ők, legalábbis én így úgy gondolom ez így van.
2010. aug. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Én is hasonló vagyok, egyszerűen nem tudom miért. Ráadásul az emberek társaságát keresem egyik pillanatban, másik pillanatban egyszerűen feszengek, úgy érzem egyedül kell lennem.
2010. aug. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen voltam mindig.

Első barátommal voltam két hetet, mert nem akartam magamhoz közel engedni. nem ment. megcsókolt, ez volt a pont az i-n, szakítottam vele. másodjára se ment.

Második barátom közel engedtem magamhoz, egy hónapot jártunk... megcsalt, végig átvert. Rájöttem, szakítottam vele.

Mostani barátommal lassan fél éve vagyok együtt... imádom, és imádom ha velem van, jó őt közel engedni magamhoz. Tőle valahogy nem tartok, benne bízok. Le lehet küzdeni, csak a megfelelő ember kell hozzá. Szerintem.


Asis~

2010. aug. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!