Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fél lábúként lehetek teljes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél lábúként lehetek teljes értékű férfi majd egy nő szemében?

Figyelt kérdés
Egy autóbalesetem volt még kamaszkorom végén, ennek következtében a bal lábam súlyosan megsérült, a seb elfertőzödött, így a lábamat térdtől lefelé amputálni kellett. Azóta már van műlábam. Derékba tört ezzel reményekkel teli sportolói jövőm is. Igazából csak ez a dolog gátol a csajozásban.

2017. jún. 30. 20:25
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
44%
Ha magadat is képes vagy teljes értékűnek tekinteni, akkor igen.
2017. jún. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
62%
Most nem azt akarom mondani, hogy nézd meg Nick Vujicic életét, de azért van aki sokkal nagyobb hátránnyal indul az életbe. Ha citromot kapsz az élettől, csinálj belőle limonádét!
2017. jún. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
93%
Nekem a bal kézfejem hiányzik, így születtem, szóval kicsit talán át tudom ezt érezni. Biztos lesz, sőt van is, aki ezt nem tudja elfogadni, azzal nem is kell foglalkozni, viszont hidd el, hogy jön majd valaki, aki többet lát benned, mint hogy neked részben hiányzik a bal lábad, és aki majd a személyiségedbe szeret bele, azt nem fogja ez érdekelni.
2017. jún. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
8%

Az esélyek egyre csökkennek a mai társadalomban, ahol minden nőbe azt verik bele, hogy neki csak a tökéletes külsővel, biztos egzisztenciával és dominanciával rendelkező hímek jöhetnek szóba kapcsolat szempontjából. Aki valamelyikben hiányt szenved, annak szinte lehetetlen nőt találnia, aki leáll vele. Persze lehet itt tolni a szokásos tündérmesét, hogy majd jön a lány, aki a személyiségedbe szeret bele, de lássuk be, ez úgy fas.zság ahogy van. Ezért is nők hangoztatják általában, akiknek csak választaniuk kell, így egyáltalán nem érzik át a férfi lét nehézségeit.


Persze esély van, arra is van, hogy megnyerd az ötöslottót...mivel a külsődben elég könnyen kiszúrható és jelentős hátrányt szenvedsz, így a már felsorolt dolgokban kell kimagaslóan nagy sikereket elérned. Társadalmi státusz, hatalmas ismerősi kör, népszerűség (azért bohóc ne legyél, akit mint a cirkuszban mutogatnak, mert nincsenek végtagjai...), de elsősorban a pénz az, amitől a "hercegnők" szemében megszépül a férfi ember.

2017. jún. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

14. És kik verik ezt bele?: Az apukák.

akik a lányuknak a legjobbat akarják


Az én párom is megmondta, a mi lányunk csak gazdag, egészséges fiúval járhat majd, aki minimum hogy egy balatoni nyaralóval rendelkezik.

2017. jún. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
57%

"A külsőm átlagos, nem keresek rosszul, van már lakásom, nem vagyok egy hülyegyerek, van általános intelligenciám. Aztán ráeszméltem, hogy lehet a lábam az ok. Ennyi."


LOL :D))


Ember!!! Tudod, hogy hány férfinek van nagyon hasonló problémája??


Amit leírtál magadról, azt én is nyugodtan mondhatnám, átlagos kinézet, önerőből saját lakás hitel nélkül, normális hozzáállás a dolgokhoz, intelligencia.


És 2 éve mióta véget ért az összes kapcsolatom kb az összes nő elhajtott.


Tudod, mi a különbség? Hogy én nem tudom a lábamra fogni, nekem megvan mind a kettő. Neked sem kellene, mert nagyon nem ott van a gond.

2017. jún. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled abban utolsó, hogy egyre több és több egészséges férfinak van gondja a témával, de ne bassz már ki...azért az, hogy hiányzik a fél lába, nem ugyanaz, mintha amiatt panaszkodna, mert elállóak a fülei. Ezekben az években, mikor a nők öntudatra ébredtek, és a legkisebb erőfeszítéseket is mellőzve elvárják a tökéletességet a férfitól, "mer' az a férfi dóga"...:D
2017. jún. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
59%

17: nem érted!!! Ő a lábára fogja, hogy azért nem talál nőt. Pedig hidd el ha meglenne a két lába, ugyanúgy nem jelentene semmit.


Hány és hány férfitől olvasod itt, hogy okos, kedves, jó munkája van, csak éppen a nőknek nem kell, mert alacsony, mert nem izmos, mert ez+az a baja.


És ugyanúgy nem jönnek rá, hogy nem az alacsonyságukban, a vékonyságukban, vagy abban rejlik a baj, hogy nincs meg a lábuk.


Ez mindenkinél (nálam is) csak egy jó kifogás arra hogy miért vagyunk egyedül.


Az ő baja a legnagyobb? Igen, egyértelműen, de ettől még egy kifogás, ettől még ugyanúgy egy átlagos pasi, aki nem tud nőzni, nincs jó dumája, nem mer leszólítani etc, és ezért nem talál senkit, mint az aki a 160 centijével panaszkodik etc...

2017. jún. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Van egy sportoló pali , akinek szintén nincsen lába, csak neki egy sem. Műlába van, de nekem nagyon bejön arcra. Szóval ha az arca tetszik, és a személyisége megfog , nekem aztán minden mindegy :) Mondjuk én egész sok olyan embert ismerek, akinek hiányzik egy végtagja, szóval nem is tűnik fel. 20/L
2017. jún. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Próbáltam már csajozni. Egyik sem mondta ki, de a lábam miatt kosaraztak ki. Mindig olyan szúrós szemmel bámulták a lábamat. Úgyhogy nekem ne mondd, hogy nem a lábam a hiba.
2017. jún. 30. 22:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!