Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kizáró a nők szemében a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kizáró a nők szemében a prostizás?

Figyelt kérdés

A kérdést egy pár évvel idősebb haverom esete ihlette.

Éppen randizgatott egy nagyon csinos, kedves, okos nővel, akinek ugyan van már egy gyereke, de még mindig egy főnyeremény, persze ezt nem használja ki, csakis komoly kapcsolatban gondolkodik.

Néhány napja azonban "szakított" vele, arra hivatkozva, hogy ő már járt prostinál. Az ismerősöm megkérdezte, hogy ez őt miben zavarja, erre már nem tudott választ adni. Utána beszélgettünk, és kiderült, hogy amint a múltjának eme részét előadta (persze nem első randin, de nem is 10 év házasság után akarta) az összes nő, akivel eddig ismerkedett, elhajtotta, pedig addig minden oké volt.

Ez engem eléggé eltántorított a prostizásban, dehát 19 éves vagyok, ezek a legjobb éveim, ki kéne már prónálni a szexet (anyagilag sem lenne megterhelő számomra), de ha ez így működik, akkor meg a szüzességemmel lenne a probléma, ahogy az oldalon tapasztaltam.

Tehát ennyire számít a múlt egy kapcsolatban, vagy csak a haverom találkozott prűd nőkkel?

A válaszokat előre is köszönöm!



2017. júl. 10. 20:44
 91/143 anonim ***** válasza:
81%
Van ráció abban amit a 89-es ír. Sokkal inkább egy lakásos,mint valami egyéjszakás, a "wc-ben tíz perce szopott egyet" féle lányka. Felhívja az ember a neki tetsző hölgyet,megbeszélik a részleteket,korrekten tartja magát a megállapodáshoz,normálisan viselkedik,akkor a szolgáltatást nyújtó hölgy is normális lesz, és az ember egy kellemes élménnyel távozik. Diszkós semmi lánykák meg ránéznek az emberre, nem jóképű, már vágják is a flegma pofát,aztán le is koccoltatják. Semmi ilyesmi nem játszik szerepet,hogy magabiztosság,humor,stb. közhely,ha az ember nem született jóképűnek. Ez tény, ez így volt mindig is és így is lesz,akárhogy okoskodnak itt az ellenkezöjéről. Arról meg ne tehessen már az ember,hogy előnytelen külsővel született,de neki is vannak biológia szükségletei.
2017. júl. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/143 anonim ***** válasza:
76%
91 - lehet. De azt ugye tudod, hogy a lakasos lany is azt gondolja, hogy ronda vagy es 30x lezuhanyzik domestossal miutan elmentel... csak penzert mindent meg lehet venni.
2017. júl. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/143 anonim ***** válasza:
4%
Véleményem szerint szánalmas prostihoz menni a bénaságot tükrözi hogy nem tudnál felszedni egy normális nőt de végül is ha el is mész nincs rád írva csak te fogod tudni es hat miért is kene elmondani ?
2017. júl. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/143 anonim ***** válasza:
91%
Nem bénaságról van szó,hanem arról,hogy olyan dolog miatt utasítják el az embert, amiről nem tehet, a külseje miatt. Sok esetben a fodrász meg ilyesmi sem segít,akár hogy erőlködtök az ilyen "hasznos" tanácsokkal. Jóképű férfiként vagy nőként,akinek elég a seggét kétszer megráznia valami lebujban és máris akad jelentkező, én is tudnék vagdalkózni,hogy így meg úgy bénaság,luzerség prostihoz menni. Kíváncsi lennék,hogy ha egy nap az okoskodó nők vagy férfiak előnytelen külsejű férfiként ébrdenének,akkor hogy menne nekik a csajozás, sehogy, a nő elnevetgélne a poénjaikon,meg esetleg megkapnák azt,hogy legyünk inkább barátok,vagy nem vagy az esetem stb. Egy idő után mennének ezek is prostizni mint a kis angyal.
2017. júl. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/143 anonim ***** válasza:
100%

#92


És ki a francot érdekel? Pont ez a jó benne, hogy azért megyek oda, hogy ÉN jólérezzem magamat, nem azért hogy feszengjek mit gondol rólam. 



Egyébként amire soha nem tudtok semmit mondani, a nagy feminista önérzetetekkel, az az, hogy vajon hány lányt használnak ki egyéjszakás során?

Mekkora lelki kínt kell elszenvedni egy ilyen (nagyrészt ittas állapotban történő kaland után)? Mert az egyik fél mindig többet akar - s ritka az olyan, hogy csak dugtok egyet élvezetből, aztán megy mindenki a dolgára. Pont az érzelmek összefosása amit ennyire istenítetek. Mondta itt valamelyik okos, hogy a tinilányok énképének és szexuális érésének kialakulásához természetes ha több fiúval összefekszik... Bezzeg a prosti! Az ördögtől való. 



Törtem már össze lány szívét, de talán az enyémet többször törték össze. Pontosan tudom mit jelent ez és mennyire össze tudja keverni az embert egy egyéjszakás... Úgyhogy szerintem ezerszer korrektebb, ha egy férfi nem szórakozik a csajok érzelmeivel, hanem tisztán elmegy egy lakásos csajhoz, és azt a szolgáltatást kapja érzelmek nélkül, amire befizetett. Nem szarja össze más érzelmeit...

2017. júl. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/143 anonim ***** válasza:
0%
Akkor ismét feltenném a korábbi kérdésem. Ha a perifériára szorult férfiak járnak prostizni nekik nem mindegy mit gondol erről egy nő? (hisz úgyis eldöntötték már hogy nekik nő úgyse jut)
2017. júl. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/143 A kérdező kommentje:

96:

Azért ez nem végső menedék, persze juthat nő, de amíg nincs, addig nem lehet egy jót szexelni?

A remény hal meg utoljára, ha 60 évesen lesz barátnőm, akkor 60

2017. júl. 11. 19:50
 98/143 A kérdező kommentje:

96:

A remény hal meg utoljára. Ha 60 évesen lesz barátnőm, akkor 60 évesen lesz.

Addig viszont miért ne gondoskodhatnék a szexuális és intimitási igényeimről?

2017. júl. 11. 19:51
 99/143 A kérdező kommentje:
Bocsi, valami gáz van az oldallal.
2017. júl. 11. 19:52
 100/143 anonim ***** válasza:
0%

Várjunk, azt mondod, hogy csak azért, mert nem vagy jóképű, nem akarsz akárkivel lefeküdni. Ezt megértem.


Ugyanakkor azt is mondjátok, hogy még a ronda, kövér, igénytelen nők is találnak maguknak pasit.


Nem látjátok ezt? A ronda nőket az igénytelen pasik dugnák meg, akiknek a női megfelelőihez nektek sincs gusztusotok, megint csak érthetően.


Amit még hozzátennék, hogy szerintem itt a belsőkkel sokkal nagyobb gond van. A külső kisebb szelete a képnek.


Ezt azért mondom, mert itt látatlanban rám írnak. Soha nem írok ki ismerkedős kérdést, de megírom, hogy nem ismerkedem, rögtön rongyosra bszott qrva vagyok.


Nem sértésnek szánom, de a belső hibáinkat sokkal nehezebben vesszük észre. Szinte mindenki normálisnak írja le magát.

2017. júl. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!