Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kizáró a nők szemében a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kizáró a nők szemében a prostizás?

Figyelt kérdés

A kérdést egy pár évvel idősebb haverom esete ihlette.

Éppen randizgatott egy nagyon csinos, kedves, okos nővel, akinek ugyan van már egy gyereke, de még mindig egy főnyeremény, persze ezt nem használja ki, csakis komoly kapcsolatban gondolkodik.

Néhány napja azonban "szakított" vele, arra hivatkozva, hogy ő már járt prostinál. Az ismerősöm megkérdezte, hogy ez őt miben zavarja, erre már nem tudott választ adni. Utána beszélgettünk, és kiderült, hogy amint a múltjának eme részét előadta (persze nem első randin, de nem is 10 év házasság után akarta) az összes nő, akivel eddig ismerkedett, elhajtotta, pedig addig minden oké volt.

Ez engem eléggé eltántorított a prostizásban, dehát 19 éves vagyok, ezek a legjobb éveim, ki kéne már prónálni a szexet (anyagilag sem lenne megterhelő számomra), de ha ez így működik, akkor meg a szüzességemmel lenne a probléma, ahogy az oldalon tapasztaltam.

Tehát ennyire számít a múlt egy kapcsolatban, vagy csak a haverom találkozott prűd nőkkel?

A válaszokat előre is köszönöm!



2017. júl. 10. 20:44
 121/143 anonim ***** válasza:

Ez baromság csak szólok, én MSc-s végzett mérnökökkel és senior szoftverfejlesztőkkel dolgozok, illetve bátyám is az... rengeteg embert ismerek 6-800 ezres fizetéssel. Magyarországon ez igen, soknak számít, de a jó senior develoepert meg kell fizetni, mert 99% elment külföldre.

Bátyám 800 nettót keres senior fejlesztőként és projectvezetőként, 3 fő dolgozik alatta.


Egyszerűen csak tanulni kellett volna barátom, méghozzá programozónak :) de a Sales-ek is jól keresnek... a cégemnél az egyik csaj 600 nettót kap, oszt van vagy 26 éves. A kutató fejlesztő mérnökök is 400-600 nettót kapnak. Ez kell, hogy az a pár ember itthonmaradjon, különben Németeknél 1.5 milliótól indulsz nettó... kocsi, lakás minden cucc.

2017. júl. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/143 anonim ***** válasza:
39%

[link]


Tessék...


Ja és én 24 éves fejjel kezdtem egyetemre járni, szóval sohasem késő. 28 évesen fejeztem be... Cserébe egyetlen állásinterjú nélkül lett egy király állásom, fél év után nettó 300 kezdőfizu, ami majd alakul és még csak nem is kell a számítógép előtt rohadnom egész nap hanem érdekes, tele van jó csajjal a melóhely.


24 éves koromig voltam lúzer, de minden időmet ebbe fektettem a csajokon kesergés helyett. Tökmindegy mennyit keres az ember, maga az önbizalom amit ad, hogy sínen vagy, az már nagyon sokat számít a nőknél (lehet 150 ezres fizud is, ha imádod és látod az előrelépést)... nem bírnék kikelni az ágyból 30 évesen, hogy szarra se vittem. Nem bírnék odamenni így egy nőhöz sem, nem hogy még randira hívni...

2017. júl. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/143 anonim ***** válasza:
54%

:-))))

"Ez baromság csak szólok"

Köszönöm a kioktatást. Mindig tanul az ember. :-)

Akkor én is elárulok magamról valamit. Egyetem nélkül, tervezek, programozok több száz milliót érő berendezéseket, ipari robotokat, (és ekkora összegekről is döntök) amelyek bizonyos hibák esetén képesek ölni is. Az a program, ami nem mozgat "vasat", az csak játékprogram, és engem soha nem is érdekelt... Persze elismerem, hogy a GTA, need for speed, super mario, stb, több embert érdekel...

Igaz már elmúltam 40-en, ezért romlik a memóriám, talán ez lehet az oka annak, hogy nem is emlékszem mikor kerestem utoljára ilyen keveset, egyszerű melósként. Én csak a gépek nyelvén értek, emberekkel nem is akarok kínlódni.

De arra emlékszem, hogy sok emberrel találkozok, beszélgettek. Te még "idealista" vagy. Túltengő önbizalommal, álomvilággal. De ez nem is baj, ez hajt előre. Csak akkor kellemetlen, ha sokat OFF-olsz.

Itt, és most senkit sem érdekel, hogy mennyit szeretnél keresni, és az álommunkád sem tartozik ide. Ez a kérdés nem erről szól.


"Az a baj a világunkkal, hogy az intelligens emberek tele vannak kétségekkel, míg az ostoba emberek tele vannak önbizalommal."

2017. júl. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/143 anonim ***** válasza:
10%

"Az viszont igaz, hogy megfelelő háttér nélkül ezt nem lehet elérni. Ez lehet egy jó feleség, gazdag szülő, munkahelyi protekció. De ha nincs hátszél, akkor nem kereshet ennyit senki.


Nem OFF-olok, de ezt egyértelműen cáfoltam. Ez egyszerűen nem igaz állítás. Csak a picsogás, meg a kifogások kereséses. Egyébként manapság nem elég érteni a gépek nyelvén, el is kell tudni magad adni. (Néha többet számít a valós tudásnál ez a képesség... néha lódítani kell) - Ahogy a nőknél is.


Mindegy, a lényege a mondandómnak, hogy a férfiember abból a készletből gazdálkodjon amit a genetikája adott. Külső, intelligencia, egészség. Ebből a három pakliból kell mindenkinek a legjobbat kihoznia. Nagyon tudok haragudni azokra az emberekre, akik egészségesek, nem ülnek tolószékben, megadatott nekik minden lehetőség és nem élnek vele. Ehelyett gyártják a kifogásokat, és egy lukban depresszióznak, hogy csúnyák.


Tudod én a munkámhoz kapcsolódóan és az egyetemen sok látássérült, mozgássérült, amputált végtagú emberrel találkoztam. Mégis óriási küzdeni akarás volt bennük. Itt tanultam meg értékelni azokat a dolgokat, amiket sokan alapnak és természetesnek vesznek. Azóta nem vagyok hajlandó elfogadni azt az érvet a sikertelenségre, hogy jaj nem jövök be a nőknek, ronda vagyok, ezért bedepressziózok egy lukban, szar melóval. Valójában ők soha nem tapasztalták meg a valódi problémák súlyát.

Ezer szép dolog van még az életben amiért érdemes küzdeni.... és "rondán" is kilehet emelkedni, sikereket elérni másban. Bizony, a sikerrel pedig még nő is jöhet :)

2017. júl. 20. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/143 anonim ***** válasza:
94%
Látszik hogy a nők máshogyan fogják fel ezt a kérdést. :) Fogalmuk sincs sok mindenről.. mert nem élik meg a problémát. Nem tudják, nem értik. :D A baj ott kezdődik ha megpróbáljuk elmagyarázni. Ezt nem nagyon lehet. Egyszerűen nem fogják érteni, hogy miről próbálunk beszélni, s egyáltalán miről van szó. :D Náluk sok minden nem gy zajlik mint nálunk. Lelkük, testük, mentalitásuk.. vágyuk.. teljesen más mint a miénk. Szinte lehetetlen.. Nem szabad ezt elmondani, megosztani nővel. :)
2017. júl. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/143 anonim ***** válasza:
43%

"Csak a picsogás, meg a kifogások kereséses. Egyébként manapság nem elég érteni a gépek nyelvén, el is kell tudni magad adni."


Egy rendes, érdek nélküli világban valóban nem kéne hogy igaz legyen. Csak egy a gond: itt mi Orbánisztánról beszélünk...

2017. júl. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/143 anonim ***** válasza:
85%
Volt olyan pasim, aki többször (kétszer) volt prostival. Egyszer a hármast próbálta ki, egyszer meg a felcsatolgató dolgokat. Engem ez annyira nem zavart volna, ha rám ne úgy nézett volna mindig mint egy épp szolgáltatást nyújtó lányra: meg akarta szabni a ruhámat, sminket stb és ha rendes sima szexre vágytam, közölte, hogy jaaa csak bedemóztam az elején, hogy mindenre vevő vagyok. Végül szakítottam vele. Utána még sokáig kesergett, hogy nem érti miért....azóta sincs senkije
2017. szept. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/143 anonim ***** válasza:
0%
Miért zavarja a pasit, ha előtte a nő együtt volt fekete férfiakkal?
2017. szept. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/143 anonim ***** válasza:
10%
Eredeti kérdésre válaszolva. Mert undorító. Deviáns viselkedés.
2017. szept. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/143 anonim ***** válasza:
26%
Nem kell elmondani. Ha pl egy csaj elmondaná nekem, hogy korábban kipróbálta a double penetrationt akkor én is dobnám, de ha megtette, de nem tudok róla, akkor nem gond. Miért kell ezt neki elmondani. Ez a múltad, kész. Hiába, hogy a kapcsolat alapja az őszinteség, de vannak egyes dolgok, amiket nem szabad elmondani. A doouble penetration az kb ugyanúgy undorító férfi szemmel szerintem mint ha egy férfi prostizok női szemmel nézve.
2017. szept. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!