Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kizáró a nők szemében a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kizáró a nők szemében a prostizás?

Figyelt kérdés

A kérdést egy pár évvel idősebb haverom esete ihlette.

Éppen randizgatott egy nagyon csinos, kedves, okos nővel, akinek ugyan van már egy gyereke, de még mindig egy főnyeremény, persze ezt nem használja ki, csakis komoly kapcsolatban gondolkodik.

Néhány napja azonban "szakított" vele, arra hivatkozva, hogy ő már járt prostinál. Az ismerősöm megkérdezte, hogy ez őt miben zavarja, erre már nem tudott választ adni. Utána beszélgettünk, és kiderült, hogy amint a múltjának eme részét előadta (persze nem első randin, de nem is 10 év házasság után akarta) az összes nő, akivel eddig ismerkedett, elhajtotta, pedig addig minden oké volt.

Ez engem eléggé eltántorított a prostizásban, dehát 19 éves vagyok, ezek a legjobb éveim, ki kéne már prónálni a szexet (anyagilag sem lenne megterhelő számomra), de ha ez így működik, akkor meg a szüzességemmel lenne a probléma, ahogy az oldalon tapasztaltam.

Tehát ennyire számít a múlt egy kapcsolatban, vagy csak a haverom találkozott prűd nőkkel?

A válaszokat előre is köszönöm!



2017. júl. 10. 20:44
 111/143 anonim ***** válasza:
0%
Juj.. Van baj a toronyban, barátom.
2017. júl. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/143 anonim ***** válasza:
0%
De jó tudni, hogy akkor _tényleg_ csak nők lehetnek prostik. Akkor is én vagyok a szäralak, ha én teszek jót.
2017. júl. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/143 anonim ***** válasza:

Kereslet, kínálat. A "rosszfiúk.hu" oldal nem működik... Vajon miért?

Csak sajnálni tudom, hogy ennyit gépeltem, és te nem értettél az egészből semmit. :-( De nem ostorozom magam ezért, mert átjött, hogy nem is akarod érteni, amit írtam.

Amúgy nagyon jó lenne barlangban lakni, mert akkor nem látnám reálisan a világot. Hidd el nekem lenne a legjobb. Irigylem is a struccokat...

2017. júl. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/143 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért nincs rosszfiuk.hu oldal, mert a lány kb. bármikor találhat magának partnert. Az most mindegy hogy sexpartner vagy komoly kapcsolat, de talál. Az átlagsráchoz meg szökőévente ha hozzászól egy lány, sokat mondok...
2017. júl. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/143 anonim ***** válasza:
95%

Miért ne lenne rosszfiúk? Egy csomó férfi hirdet... nem csak melegeknek.


Egyszerűen a nők kevésbé merik igénybe venni ezt a szolgáltatást, és kevésbé is van rá szükségük mert valóban könnyebben találnak partnert.

Ugyanakkor azt is tegyük hozzá, hogy 30 felett elkezd hervadni a virág, és mondjuk 1-2 gyerek után elválva egyre nehezebb partnert találni. Na ott fordul a kocka, mivel egy férfi 30-35 évesen ér el a csúcsra egzisztenciálisan és külsőre is. Ez tény.


Szóval két esszencia szűrhető le a mondandómból:

1. A férfi is ugyan úgy lehet prosti, szóval elméletben a prostitúció nem a nők tárgyiasításáról szól. Egyszerűen egy kínált szolgáltatásról, amire óriási az igény, és ennek folyományaként elég erősen meg is van fizetve. Azért 20-30 ezres órabér diploma nélkül egyszerűen nincs sehol!... és nyugaton az 50-100-150 euró/menet tök átlag.

Ugyan úgy férfiprostiként is ez a szitu, csak öreg mamákat és macskásnőket kell tunkolni, rosszabb esetben füstös férfiánuszokat ezért a bérért.


2. A "nőknek könnyebb partnert találni" dolog bizony a mágikus 30 felett megfordul. Ha addig nem sikerült párt találni, bebäsz a kapuzárási pánik, és ez nem vicc. Onnantól elkezdik leadni a mércét, és az apa jellem előtérbe kerül a külső helyett. Ugyanakkor a férfiak, akik tettek valamit a karrierjük és az életükért, 30-35 évesen válogathatnak a 25 éves fokhagymaseggű fiatal csajok közül. Szóval aki itt nyaforászik 35 évesen, hogy nincs nője, az valamit elcseszett. Tessék akkor prostizni huszon évesen és hajtani a nőket, a kudarcot szokni miközben épül ki a férfi jellem. 30-35 évesen a legjobb évek lesznek, ezt garantálom :)

2017. júl. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/143 anonim ***** válasza:
100%
#115, sok igazat írtál, kaptál is tőlem zöld kezet :))) a gond az szokott lenni amúgy, hogy mikor már az összes menőcsávó kikormolta a nőt, és ott van 2 zabigyerekkel a nyakában, akkor már a kikosarazott rendes jólelkű balekoknak se fog kelleni. És még ilyenkor se ismerné be, hogy ő a hibás, neeem, rajta kívül az összes férfi...
2017. júl. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/143 anonim ***** válasza:
89%

Az elmélet szép, de azért nem ilyen egyszerű a sikertelen férfi szempontjából. Egyrészt egy férfinak is szüksége van szeretetre, támogatásra, támaszra, aki ezt nem kapja meg, az nagyon ritkán lesz 30-35 évesen milliomos havi 600 nettó fizetéssel, mert a felsoroltak híján depresszióban tengődik egy másfél szobás albérletben, valami alja munkát végezve, mert zéró életkedve van.


Arról nem beszélve, hogy a nőknek még így is kell a tapasztalat, hiába van lóvéd 30 évesen, ha lövésed sincs egy párkapcsolatról vagy akár szexkapcsolatról. Úgyhogy hangzatos logika, de férfi szempontból sántít, hogy 30-40 között mindenkinek eljő a kánaán...

2017. júl. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/143 anonim ***** válasza:
De értettem én, az volt a lényege, hogy a nők csak magukat szeretik. Szép gondolat, ha jól sejtem, népszerű vagy vele. Ja tudom, nem akarsz népszerű lenni.
2017. júl. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/143 anonim ***** válasza:
86%

Utolsó előtti: Egy szóval se mondtam, hogy ezért nem kell brutál keményen megdolgozni... de ha valaki csúnya, akkor foglalkozzon az álmai megvalósításával. Rengeteg ma már sikeres valóban csúf, vagy betegségben szenvedő ismerősőm hozta fel magát 25- 30 éves korára. Volt aki az arcát eltorzító betegségre keresett gyógymódot és így lett sikeres mérnök. Van egy srác, ő alacsony és még sántít is, de atomsokat keres és az önbizalma is helyrejött. 6 évig én sem ismerkedtem, csak a célommal foglalkoztam. Másik haverom pedig egyetem végére felszedte az egyik legjobban kinéző sportoló csajt. Miért? Megsúgom, nem csak azért, mert 30 évesen 6-800 nettót megkeres fejlesztőként ... amit nem lehetetlen elérni itthon sem, akkora a hiány - hanem mert van célja, van önbizalma, még ha rond, vagy handikeppes is.


Ezt mondom, az érettebb nőknél ez a kisugárzás fontosabb, mint a külső.


Ezen lehet változtatni, kemény munkával. Márpedig akinek sikerült, annak is baromi nehéz fiatalsága volt, sok megalázással - de inkább tanultak, vagy a vállalkozásukat tervezték. Szóval aki erre sem képes, az sajnos tényleg menthetetlen. Nagyon sajnálom, de ilyen esetben a prostin kívül csak kevés lehetőség marad.

2017. júl. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/143 anonim ***** válasza:
54%

"Megfelelő" feleség mellett egy 600-800-at kereső fejlesztőmérnök is inkább örömlányhoz megy.

Az viszont igaz, hogy megfelelő háttér nélkül ezt nem lehet elérni. Ez lehet egy jó feleség, gazdag szülő, munkahelyi protekció. De ha nincs hátszél, akkor nem kereshet ennyit senki. Ráadásul, ha egyedülállóként éred el ezt a fizetést akkor csak az aranyásók fognak rád tapadni. De ők legalább ügyesen színlelik az orgazmust, amitől tovább nő az önbizalom, ami egy lufi...

2017. júl. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!