Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Erre nektek lenne igényetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre nektek lenne igényetek?

Figyelt kérdés

Ezt még egy másik kérdéshez írtam válaszként. Úgy döntöttem érdemes lenne véleményt kérni a dologról. Haverom éppen abbahagyta egy kicsit a fejlesztést, mert el van havazva, de 2-3 héten belül folytatja. Megkért, hogy ez alatt próbáljam meg felmérni különböző oldalakon, fórumokban az emberek véleményét erről a rendszerről.


"Egy ismerősöm most dolgozik egy társkereső rendszerén. Szigorú szabályokkal. Már a regisztrációnál kell 1 teljes alakos kép szemből, 1 teljes alakos kép oldalról, 1 arckép szemből és nem plusz 30 centi magasból, 1 arckép szemből smink nélkül (vagy csak nagyon-nagyon minimálissal[rúzs+szempillaspirál maximum]). Férfiaknál ugyanez, csak ott ugye a sminkes dolog kiesik. Illetve egyik kép sem lehet feketefehér ezek közül. Ez a 3-4 kép színesben kötelező, a többi olyan amilyet csak akarnak, privát képnek pedig szintén nem lehet elrejteni ezt a 3-4 képet.

Kötelező megadni az életkort, magasságot, legalább 10 érdeklődési kört, kötelező teljes bemutatkozást írni, valamint leírni az ideált.

A profilok nem kerülnek automatikusan a rendszerbe, csak akkor lesz képes látni más emberek képeit (még a profilképet sem), ha az adminisztrátor engedélyezte a regisztrációt (erre haveromnak már van tizesével mérhető embere), ezzel ellenőrizve, hogy a profilok teljesen megfelelőek legyenek.

72 óránként 1-szer be kell lépni. Csak 1 bejövő üzenet maradhat szöveges reakció nélkül. 3. belépésre töröl. Tehát ha ír neked 2 ember, te belépsz miután írtak, majd nem reagálsz, akkor utána még egyszer beléphetsz. A 3. belépésnél ha nem válaszolsz és elhagyod az oldalt, a rendszer automatikusan kitöröl.

Egy óriási adatbázisból bizonyos kulcsszavak alapján, megfelelő választ kell adnod a másiknak, tehát nem lehet kijátszani a 3 belépéses rendszert azzal, hogy egy sima írásjelet, vagy értelmetlenséget küldesz vissza.

Szóval elég komoly kis rendszer, viszont teljesen ingyenes a figyelemfelhívás, ajándékküldés, képnagyítás, nincs üzenetírási korlát, stb. Tehát minden ami más oldalon prémium funkció, az itt ingyenes.

Haveromnak van egy tárhelycége, és domain-jegyzője, így gyakorlatilag ingyen van meg hozzá mindene, ezáltal nincs szüksége "fenntartási költségre", ezért teheti meg, hogy a prémium funkciók is ingyenesek és szabadok."



2015. okt. 3. 15:57
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/146 A kérdező kommentje:

"Oké, de gondolod, hogy a harmadik üzenetnél már tetszeni fog, ha addig nem tetszett???"

.....Nem. Ezt szintén írtam már. Nem a végeredmény a lényeg! Mi nem "csak" azt akarjuk elérni, hogy párok szülessenek, hanem magát a tényt, hogy mindenki a külsejétől függetlenül kapjon legalább egy 3 normális üzenetnyi esélyt. Mire? Egyáltalán az ismerkedésre, még ha nem is lesz belőle semmi.

2015. okt. 8. 12:48
 72/146 anonim ***** válasza:
100%

Na de én, mint nő, ha egyszer nem tetszem a férfinek, nem fogok neki 3 üzenetet írni, és három (kötelező) válaszüzenetre várni, és reménykedni, hogy hátha mégis majd megtetszem neki, vagy majd megismer, és akkor már nem lesz annyira nagy baj, hogy visszataszítónak tart.


Nekem, csúnya nőként egy esélyem van. Előbb szóba elegyedni valakivel, és csak utána láttatni magam, és olyan férfiakkal, akiknek nem létfontosságú a fénykép. Akiknek ennyire fontos, azok nyilván szép arcú, jó alakú, csinos nőkkel akarnak ismerkedni. Az meg nem én vagyok.


Nekem eddig még ez az ismerkedési mód bejött, igaz, az én célcsoportom nem a 20-30 évesek köréből kerül ki.

2015. okt. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/146 A kérdező kommentje:

#72:


Pontosan arra épül az egész amit te mondasz! Első 5 üzenetig csak az arckép látszódik. Jó, ha valaki ügyes, vagy annyira megnézi a képet, akkor abból a képből is kiderülhet mekkora lehet a nő (toka, bőrfeszesség, stb), de ez nem túl valószínű.


Mindenféleképpen úgy kezdődik a beszélgetés, hogy nem látjátok a másiknak semmi mását az arcán kívül. A profilkép (csak az látható 5-5 üzenetig, majd a kötelező képek, 10-10 üzenettől pedig a többi szabadon feltöltött kép is) tulajdonképpen egy váll feletti portrékép. Abból, ha csak nem ANNYIRA gyakorlott az ember, akkor nem tudja megállapítani az illető további kinézetét.


Ha pedig valakinek az arcod sem lenne vonzó, az alapból nem is fog rádírni. Olyan pedig nincs, hogy egy arc ne tetszen valakinek! Még ha nagyon rossz minőségű bőröd, beesett szemed, besüllyedt arcod van, akkor is van legalább 1 valaki (de több is) akinek tetszik! Csak várni kell, hiszen sosem tudni, hol jelensz meg a keresőben, ő pedig elmegy-e addig az oldalig. Azonban mindig van valaki!

2015. okt. 10. 09:27
 74/146 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan az az aggály merült fel bennem első benyomásra, mint a legelső válaszolókban: a csajok akár "napi (napi napi napi) száz" levelet kapnak (na vajon miért). Tehát talán hetente hét darab levélre lenne kötelező válaszolni, mégpedig a legkorábban beérkező hét levélre, egy héten belül. Aki késett, és nyolcadiknak, vagy századiknak írt, arra elég kell legyen a következő hetekben, időrendben válaszolni. Szerintem.


Photoshop problémát megerősítem. Bár ha tud a haverpd írni képelemző prgogit, az szűrheti a photoshoppolt képeket.


"Trágár szavak, illetve szexuális értelmű szavak (mint mondtátok a "szia, dugnálak" üzenet) tiltás alá kerülnek nem csak az első, de az összes üzenetben."


Ha elég ügyes a bot program, hát... Csak hogy könnyű az átlag botprogit kijátszani, szóközzel, ponttal, egyéb karakterrel leírni azt, hogy

ka. Ki.

...hogy csak egy "finomabbat" említsek. ;) De mi van, ha a történelem a hobbija és az Arnulfing dinasztiáról szeretne valaki értekezni? Akkor a "fing" miatt szankció?

Esetleg ha a bot progi átsatírozza, mely szavakakat kifogásolja, és nincs szankció, legfeljebb nem engedi post-olni az üzenetet, amíg minden át nincs javítva, talán oké. De akkor még mindig ott van a kijátszása... Napi napi napi napi napi szinten. Érted...


Az idea kapcsán írt valaki kb nyolcadikként/hetedikként itt. Egyetértek. Nekem pl nem jön be a kövér nő, viszont sok nőnek tetstképzavara van. Nem egyszer ment el az önbizalma nőnek, mert azt hitte, engem zavar 170 centijhez a nyolcvan kiló, holott gyakran számomra csupán átlagos testalkatot jelent. De sok nő szerint ő ronda kövér ettől... Nekem viszont bejönne sok esetben , még ha határeset is. Szóval az ideát írni férfi részéről emiatt nem szereencsés. (Ha meg túl tág határokat írnék, akkor a 200 kilós maca ráülne a fejemre, érted...)


Ha nő ír ideát, annak sincs átalában sok értelme, mert valóban 30 alatti nők többsége viszonylag magas határt húz meg külső tekintetében, 30 felett meg legalábbis ágyasként keresi kizárólag a neki tökéletest, akit persze sose talál meg, esetleg egyre inkább neki tetszőeket. Tehát ne adjuk a nők se. Ge alá a pacit. Inkább lovagoljanak más módon... ;-) A szavakon meg egy ügyes bot program.

2015. okt. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/146 anonim ***** válasza:
78%
ez egy rémálom. lenne rá kb. 2 idióta feliratkozó, mert normális ember ilyenre nem tenné föl magát. a társkeresésnek szórakozásnak kellene lennie, nem katonás munkának.
2015. okt. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/146 anonim ***** válasza:
100%

"Ha pedig valakinek az arcod sem lenne vonzó, az alapból nem is fog rádírni."


Rendre tapasztaltam éveken át -pl bármi módon kontaktba kerülök valakivel neten, hiszen nem csak társkarasőn át működik, amikor anno még nyitottabb voltam fotócserére-, hogy vannak fotogén és nem fotogén emberek! Ergo nem egyszer élő talin megtetszett a csaj, holott amíg csak fotóját láttam előzőleg, szürkének / átlagosnak / nem tetszőnek tűnt az arcra.


És épp így fordítva! Fotogén nők arca sokszor nagyon tetszik képről, élőben meg nem ritkán kifejezetten ronda arcot láttam, pedig az őszintének tűnő csajok bevallása szerint NEM használtak manipulációt, photoshopot az arcképéhez... Voltak, akik dicsekedtek, hogy évek óta dícsérik a fotóikat, akár snassz családi fotózás után.


Tény, mint tudjuk, hogy nem csak a photoshop szépíti az arcot, hanem pusztán akár az a tényező, hogy fotógén valaki. A photoshop persze plusz hátrlátató tényező, mert ugye élőben ki szeret csalódni, teljesen feleslegesen.


Csak elgondolkodtatónak említem meg a fotogén jelleget. Hátha van jelentősége.

2015. okt. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/146 anonim ***** válasza:
100%

EGY FORADALMI ötletemet megemlítem. Évek óta jár az agyam ezen. Ha már ti újító szándékkal terveztek társkeresőt...


Úgy vélem, MINDEN embernek joga van a nemi élethez. Viszont egyesek pontosan azért nem találnak párt, mert a külső paramétereik között van olyan, ami komoly gát. Lehet gyönyörű arca, de tartósan kopasz egyúttal a nő... Vagy ronda arccal bomba alak. Vagy ninsc melle a nőnek, de gyönyörű arca, fogsora van. Stb...


Vannak ezek között A RÉSZBEN hátrányos küllemű mberek között, akik simán nyitottak más olyan személyre, akiknek szintén van (részleges) komoly esztétikai hátrányuk, a többség szemszögéből, na de egy átlagos társkeresőn eleve esélytelenek, ha egyszer a többség elzárkózik X testi hibától!


Míg ezen "kisebbség", akik részben testi hibásak, általában tolerálják egymáson - nekik is kellene valami egymásra találási lehetőséget biztosítani.


Na most, bár egyesek talán diszkriminatívnak vélhetik javaslatom, de azért gondoljatok bele... Hány és hány (részlegesen) testi sérült ember válhatna boldoggá, ha egymást kereshetnék! Átlagos társkerin egyszerűen nem szokták tudni megtalálni egymást! A többségnek meg nem kellenek!


Pl a többség írtózik pl a kopasz nőktől, és mondjuk betegség (kemoterápia stb) miatt nem nőhet hajuk (hónapokig, vagy évekig), a parókahordástól meg vagy írtóznak, vagy vmi allergia okán nem hordhatnak. Átlagos társkerin esélytelen a kopasz nő, vagy alig sanszos. Vagy pl 120 kiló feletti nő hasonló szitu... Még pasira csak-csak buknak, ha 150 kilós is, mert ugye mackós, védelmet sugároz, hogy nagydarab, legalább a nők 20% imádja a nagy darab fickókat. De 120 kilós nőt... Hát... Sajnálom őket, de tény, hogy kínlódnak szegények a párkeresés során. Vagy pl nem olyan kevés embernek komoly esztétikai hátránya van a fogsora állapota miatt és nincs pénzük korrigálni. (Mint tudjuk, sztk alapon is akár havi minimálbér elmehet rá, vagy a többszöröse.)


Ezen emberek számára valamiféle "fórumot", vagy sajátos közeget mint lehetőséget kellene teremteni, ha nyitottak egymásra! Máskülönben éveken, évtizedeken át társtalanok... Jó részüknek nem gond, hogy a lehetséges párjuk is fogatlan / iszonyú kövér / kopasz, akár saját maguk!


Egy sajátos közegben, vagy átlagos társkerin ha külön valamiféle lehetőséget teremtenénk arra, hogy egymást megtalálják -mert a többségnek egyszerűen nem kell az esztétikailag komoly hátránnyal bíró személy, sajnos- szóval egy sajátos közegben vagy lehetőséggel végre esélye nyílna legalább egymást megtalálnia ezen embereknek.


ÉS EZ SOK ESETBEN NEM LESAJNÁLÁS, hogy "jó vagy te így is, ha nincs ló, jó a szamár is", nem! Sok esetben egyszerűen nem tényező pl a fogatlan embnernek, hogy a másik személy is fogatlan, egszerűen nem zavarja, nem érdekli! Míg a többséget zavarja ,hogy nincs meg tíz fogad, vagy hogy tartósan kopasz a nő!


Gondoljunk bele. Kopasz nő. A legtöbbje nem is vesz fáradtságot regisztrálni társkeribe, mert egy éven át hiába probálkozott. A többi, külsőleg szintén hátrányos személy detto. Akkor hogyan találhatnának egymásra??


KÜLÖN PROBLÉMA A SZEGÉNYSÉG! Pl sokaknak pl épp ezért nincs módjukban fogsort csináltatni, de köztük sokaknak nem számít, ha egy szintén fogsorhiányos párt találnak maguknak!

Sőt... eleve is probléma a szegénység, mert manapság ugye az éhes koldus is mobillal, meg mp3-mal mászkál (ha egységgel feltöltenie nincs is pénze a hajléktalannak általában), mert az internet, meg egy régi számítógép használtan olcsó manapság, és használható... az internet árak se olyan magasak már. De kajára, utazásra nem telik sokaknak, csak valamicske! Az autostopnak meg korlátai vannak. Vagy telefonálni se feltétlen van különösebb anyagi lehetősége sokaknak.


Nem értem, amikor sokan avval jönnek, hogy "szegény vagy? dögölj meg , lúzer vagy, nem jár neked pár", legalábbis vannak akik célzás szinten hajlamosak ilyen hozzáállásra, ami elszomorító bunkóság és elzárkózás, felszínes, unintelligens okokból eredően kiközösítő, lenéző az ilyen ember...

Szóval lehetőséget kellene teremteni a szegényeknek, mert ma már internetje sok szegény embernek is van, miközben utazásra nincs elég pénze, vagy fogsort csináltatni, vagy éppenséggel telefonálni.


Én pl küszködök anyagi nehézségekkel. Többször volt már, hogy jól alakult egy ismerkedésem nővel (hetero férfi vagyok), de rendszerint elege lett a nőnek az ismerkedés mélyítéséből, amikor azt tapasztalta, hogy csak neten át kommunikálhatunk, mert én nem tudom telefonon visszahívni anyagi okokból. Vagy hogy mindig ő költ utazásra, én meg csak autostoppolok. Miközben szinte minden más alapjában stimmelt, vonzódtunk egymáshoz, tetszettünk egymásnak, voltak lelki, szellemi közös pontok is, több ismerkedésem esetén. Könnyen jön avval bárki is, hogy küöltözzön el az ember faluból Pestre, ott van munka. Mégis miből? Kaució, kajapénz, albérletdíj előre, az első fizuig... szóval tőke...


Tehát kellene egy ELFOGADÓ közeg, ahol testi hibás ember ismerkedni vágynak akár más testi hibással, és/vagy anyagilag hátrányos helyzetű ismerkedne olyannal, akinek ez nem gond, vagy olyannal, aki szintén szegénységben él. Pl utóbbi esetén a térbeli közelség, vagy annak valami áthidaló megoldása jelenthetne megoldást, és nem kellene PLUSZ NYŰGÖK miatt esélyt veszteni, hogy pl egy átlagos társkerin idővel a jó jövedelemmel rendelkező illetőben idővel tudatosul, hogy számára nem működik egy alacsony anyagi helyzetűvel, a fentebbi okok miatt.


Egyébként nem egy storyt hallottam, hogy ha két, anyagilag hátrányos ember összefogott, ketten, összefogva már könnyebben és végre sikeresen megoldották az anyagi problémáikat, pl közösen találtak elfogadható fizuval melót, (el)költözésen keresztül! (Pl ketten egy garzon alérletet könnyebb fizetni.) De ha a szegények, és/vagy részben esztétikai hibásak számára nincs ismerkedési közeg, akkor ez a lehetőség is teljesen bizonytalan, esetleges, kicsi valószínűségű... Átlagos társkerin szinte nulla az esélyük.


Ha nem is tökéletesen elfogaható talán a felvetésem, de midnenképp végiggondolásra alkalmasnak vélem.

Kérem, az indokolt szemszögeket elemezzétek, mert valóban sok, hátrányos helyzetű embert lehetne megmenteni egy ilyen módszerrel. De hát nem sok jó programozó / weboldalkészítő / szerverrel rendelkező ember van közöttük, viszont imhol a kedves kérdést kiíró haverja, aki lelkes egy alternatív társkeri szájtot elkészíteni.


Köszönet, aki végigolvasta, pláne a kedves kérdést feltevőnek.


Nos?

2015. okt. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/146 anonim ***** válasza:
70%

"A cél egy egyenlően használható, átverésmentes, erkölcsileg tiszta, a belső értékek és nem a szexuális vonzalom alapján ítélkező emberek által használt társkereső"


Akkor miért van olyan opció, hogy "szexkapcsolat" keresése? Ezzel totálisan ellentmondasz saját magadnak... ha annyira csak a belső értékek számítanak, akkor minek oda a szexkapcsolat keresés opció?

Én még azt is kinézném ebből, hogy a kérdező meg a haverja saját maguknak kinéznék a viszonylag elfogadható nőket (mert hogy ide túl sok nő, pláne jól kinéző nemigazán fog regisztrálni, max 40 éves és idősebb mamák...)

2015. okt. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/146 anonim ***** válasza:
100%

"Ha pedig valakinek az arcod sem lenne vonzó, az alapból nem is fog rádírni."


Hát éppen ez az. Egy ilyen társkeresőn csak az időmet vesztegetném, mert senki nem írna rám. Nekem, mint mondtam, egy lehetőségem van, mégpedig az, hogy ha már szépséggel mostohán bánt velem a természet, akkor azt használjam ki, amiből adatott. Az meg, hogy csak 5 levél után láthat rólam válltól lefelé képet, egyáltalán nem vigasztal, mert nem válltól lefelé van baj, hanem fölötte. És ráadásul nem elég, hogy ronda vagyok, de mint az egyik válaszoló fentebb említette, rohadtul nem vagyok fotogén. Eddig mindenki, akivel fotó után találkoztam, megjegyezte, hogy mennyivel jobban nézek ki élőben, mint képen. Legutóbb az OTP-ben jegyezte meg az ügyintéző, hogy 10 évet letagadhatnék a SZIG képemhez képest.

A lényeg, hogy vannak olyan emberek, mint például én is, akiknek nem a fénykép az erősségük. Az ilyen fényképes társkereső oldalakat nem nekünk találták ki.

2015. okt. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/146 anonim ***** válasza:
5%

Végre! Egy ilyen oldal kellene az összes országban! :)

Mikorra várható az indulás?

Ez egy nagyon jó oldal lesz, ha bármiben tudnék segíteni, akkor írjatok :)

Sajnos van egy értékrendem amiről nem akarok lemondani semmilyen nyomásra se, hű akarok maradni magamhoz, s ez az értékrend manapság semmit nem ér... Talán egy két embernek, de sajnos őket nem ismerem...

24/F

2015. okt. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!