Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Erre nektek lenne igényetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre nektek lenne igényetek?

Figyelt kérdés

Ezt még egy másik kérdéshez írtam válaszként. Úgy döntöttem érdemes lenne véleményt kérni a dologról. Haverom éppen abbahagyta egy kicsit a fejlesztést, mert el van havazva, de 2-3 héten belül folytatja. Megkért, hogy ez alatt próbáljam meg felmérni különböző oldalakon, fórumokban az emberek véleményét erről a rendszerről.


"Egy ismerősöm most dolgozik egy társkereső rendszerén. Szigorú szabályokkal. Már a regisztrációnál kell 1 teljes alakos kép szemből, 1 teljes alakos kép oldalról, 1 arckép szemből és nem plusz 30 centi magasból, 1 arckép szemből smink nélkül (vagy csak nagyon-nagyon minimálissal[rúzs+szempillaspirál maximum]). Férfiaknál ugyanez, csak ott ugye a sminkes dolog kiesik. Illetve egyik kép sem lehet feketefehér ezek közül. Ez a 3-4 kép színesben kötelező, a többi olyan amilyet csak akarnak, privát képnek pedig szintén nem lehet elrejteni ezt a 3-4 képet.

Kötelező megadni az életkort, magasságot, legalább 10 érdeklődési kört, kötelező teljes bemutatkozást írni, valamint leírni az ideált.

A profilok nem kerülnek automatikusan a rendszerbe, csak akkor lesz képes látni más emberek képeit (még a profilképet sem), ha az adminisztrátor engedélyezte a regisztrációt (erre haveromnak már van tizesével mérhető embere), ezzel ellenőrizve, hogy a profilok teljesen megfelelőek legyenek.

72 óránként 1-szer be kell lépni. Csak 1 bejövő üzenet maradhat szöveges reakció nélkül. 3. belépésre töröl. Tehát ha ír neked 2 ember, te belépsz miután írtak, majd nem reagálsz, akkor utána még egyszer beléphetsz. A 3. belépésnél ha nem válaszolsz és elhagyod az oldalt, a rendszer automatikusan kitöröl.

Egy óriási adatbázisból bizonyos kulcsszavak alapján, megfelelő választ kell adnod a másiknak, tehát nem lehet kijátszani a 3 belépéses rendszert azzal, hogy egy sima írásjelet, vagy értelmetlenséget küldesz vissza.

Szóval elég komoly kis rendszer, viszont teljesen ingyenes a figyelemfelhívás, ajándékküldés, képnagyítás, nincs üzenetírási korlát, stb. Tehát minden ami más oldalon prémium funkció, az itt ingyenes.

Haveromnak van egy tárhelycége, és domain-jegyzője, így gyakorlatilag ingyen van meg hozzá mindene, ezáltal nincs szüksége "fenntartási költségre", ezért teheti meg, hogy a prémium funkciók is ingyenesek és szabadok."



2015. okt. 3. 15:57
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/146 anonim ***** válasza:
#34 vagyok: Akkor írok ide :) igaz, hogy nem ellenőrizhető de pl. a tapasztalatot ismerkedés téren szerintem nem hamisítanák, hisz pl. a tapasztaltabb inkább tapasztaltat akar így nem lenne érdeke mondjuk tapasztalatlannak hitetnie magát... fordítva is nagyjából igaz szerintem aztán erről is lehetne mondjuk jelentést tenni adminoknak ha esetleg nem a valós adat lenne megadva... szerintem önbevallásos alapon működne vagy ha elindul az oldal akkor lehetne esetleg próbaidőszakot csinálni ezzel a funkcióval, de ez csak egy ötlet :D
2015. okt. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/146 A kérdező kommentje:

#37:


"kissé bonyolult lenne ez a rendszer, szóval ezt megírni és pénzelni nem tudom, mennyire bizonyulna megtérülő befektetésnek"

.....A megírással nincs gond, 12 magas színvonalú webfejlesztő dolgozik az oldalon. Pénzelni pedig nicns mit. Egyszer már leírtam a rendszert. Csak és kizárólag a PhotoShop-os "ellenőrökre" kell valamennyit költeni.


.

.

.


#38:


"Az összes felsorolt szabály hülyeség"

.....Pontosan mi is bennük a hülyeség? Már technikai, objektív, érzelemmentes viszonylatban indokolva!


"Mi van akkor, ha rámír valaki, aki nemhogy nem szimpatikus, de egyenesen blokkolnám a felhasználót, ha lehetne?"

.....Ha csak egy arcképet és az adatokat látod, akkor hogy nem lehet szimpatikus az egyén belseje? Igaz ezt még nem írtam, de nem véletlenül lesz a neve Belső Társkereső! Az a cél, hogy ezen az oldalon ne a felszínesség (a kép, vagy adatlap alapján döntés annak számít) döntsön, hanem hogy hogyan jössz ki a másikkal. Amíg nem beszélgetés alapján döntöd el, hogy szimpatikus-e vagy sem, addig az felszínesség! Mi ezt akarjuk elkerülni. A cél, hogy ne "átlagos", hanem "normális" ítélkezés legyen a felek között.

Az üzenet pedig nem tart örökké. 3-3 értelmes, nem ismétlődő szöveget kell elküldeni egymásnak, hogy utána letilthasd az illetőt.


.

.

.


#39:


"Egy biztos, ennyi IRL adat kötelező megadása után tényleg csak a függetlenek fognak az oldalra regisztrálni."

.....Ez a cél! Ez egy társkereső oldal, nem ismerkedő portál! Nincs "ismerkedés/csevegés/barátkozás" a beállítások között. Lehet választani regisztrációkor 2 kategória közül. Párkapcsolat, vagy Szexkapcsolat. Csak a saját kategóriádban lévőket fogod látni. A kategória a későbbiekben nem változtatható meg. Ezáltal a Szexkapcsolatra vágyó férfiak nem fogják látni a Párkapcsolatra vágyó hölgyeket.

2015. okt. 3. 23:30
 43/146 anonim ***** válasza:
100%

benne vagyok par tarskeresoben szoval sztem relevans visszajelzest tudok adni.


sztem tul sok a szabaly! de persze ez is mukodhet, ahogy mukodik az elittars is. megcelozta azt a reteget akinek pont ezek az igenyei. ti is megcelozhatjatok hasonlo tobb szazezrez hanem millios reklamozassal. kb minden a csomagolastol fugg! sok embernek fontos a kamuk kiszurese es eredetiseg, perverzek kerulese stb. viszont agresziv reklam nelkul nem mukodhet.

ha meg belefeccoltok annyi penzt, akkor azt vissza is kene kapni, igy oda a minden ingyenesseg.

csak reklamokkal sem tudom mennyire lehetne fenttartani, pl az onlyyou igy mukodott, minden ingyenes volt, csak reklamokbol jovedelem. most meg eltunt teljesen..

2015. okt. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/146 A kérdező kommentje:
Nálunk nem kell, hogy visszajöjjön pénz, mert a fenntartása ingyenes.
2015. okt. 4. 00:47
 45/146 anonim ***** válasza:
89%

Hát már nem azért, de pontosan el tudom dönteni valakiről 1 kép alapján is, hogy szimpatikus vagy nem... Ha annyira nem az esetem, hogy konkrétan elkap a hányinger ha ránézek (persze ez szélsőséges eset) akkor hadd ne jópofizzak már neki x üzeneten keresztül.


Ez az arckép szemből, egész alakos oldalról stb meg úgy hülyeség ahogy van. Eldönthetném én, hogy milyen szögből előnyös rólam egy kép? :D Mert az ilyen képek általában baromi előnytelenek (most mindenki megnézheti a személyijét, diákját, stb...) szóval nem hiszem hogy ez alapján kéne ismerkedni. Persze van olyan aki nagyon felturbózza fb-n/instán a képeit, de szerintem ha már egy 'ps/filter ellenőrzés' lenne, az is bőven elég.

2015. okt. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/146 anonim ***** válasza:
84%
Ja igen, és ha valaki fent van az oldalon, összejön valakivel, járnak pár hónapot, aztán szakítanak és az illető szexkapcsolatot akar keresni akkor törölje magát és újra csinálja végig ezt a nevetséges és hosszú regisztrációt?
2015. okt. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/146 anonim ***** válasza:
100%
De ha már ennyi ember tizenvalahányezer jelezte, hogy ő regisztrálna, nektek meg szinte nem kerül semmibe...minek kérdezitek meg még körbe az embereket?? Nem értem. Ha szerintetek van rá igény, hát rajta. Nekem ez valahogy nem stimmel. Itt a legtöbb embernek nem jön be a rendszeretek.
2015. okt. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/146 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nem életképes az egész ötlet. Azt a tizenezer ember nem tudom milyen pozitvumokat lát ebben (bár én a létezésükben is kételkedek), de itt szinte egyértelműen nem aratna osztatlan sikert. Sok a szabály, ami nem baj, de az értelmetlen szabály is sok. A börtönfotókhoz hasonlatos elölről-hátulról-oldalról képeket is ridegnek tartom - nem húspiacon vagyunk. Jó, hogy a fogazatunkról nem kérnek képet! A másfél nap belépési limit is baromság, nem mindenki éli neten az életét. A kötelező válasz ok, de kifejteni már ostoba ötlet, és sok esetben rosszabbul is eshet a kezdeményező félnek, mint egy sima elutastás. Részletezzem, miért nem jön be? És igen, külső alapján is el tudom dönteni, hogy akarok-e az illetőtől bármit is. Nem vágyom kigyúrt szexistenekre, de ha nem tetszik, akkor nem tetszik. A szexkereső/párkapcsolat kereső egy remek ötlet, de az, hogy nem lehet váltani, megint nem jó. Mert ha én regisztrálok 22 évesen (természetesen nem fogok), én szexet akarok, 24 évesen meg már tartalmasabb kapcsolatot, akkor nincs lehetőségem váltani. Maximum újra regisztrálni, de gondolom a rengeteg számtástechnikai zseni észrevenné a turpisságot, és örökre törölne a csodás rendszerből.

Na mindegy, száz szónak is egy a vége: nem lenne igényem erre az oldalra. A sok, nehezen betartható szabály miatt hamar kihalna az oldal, és csak a nagyon kétségbeesettek maradnának, majd azok is el- elmaradoznának.

2015. okt. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/146 anonim ***** válasza:
95%

Elárulok egy nagy titkot, kapcsolatot nem lehet belső vonzalomra alapozni, abból legfeljebb barátság tud kialakulni de semmi több.

Ha egyik fél nem vonzódik a másikhoz, amit néhány kép alapján azonnal el tud dönteni mert tudat alatt megy főleg végbe a folyamat akkor úgysem fog tőle többet akarni. Úgy látom ezek a szabályok egyedül azért vannak, hogy az emberekre próbáljanak ráerőltetni valamit amit nem akarnak és szankciókkal hátráltassák a szabad döntéshozatal jogát.


Ilyen társkeresőre vagy külsőre rettenetesen visszataszító emberek vagy pedig végképp mód elkeseredett, mentálisan már megtört, megkeseredett emberek fognak regisztrálni legfeljebb.

2015. okt. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/146 anonim ***** válasza:
100%

ahh ugy nem mukodhet reklamok nelkul.

felpakoljatok valahova lenne realisan vagy 100-150 regisztralt tag, annak is a nagy resze ferfi. aki meg valahonnan hallana rola, es beteved oda, latna csak ennyien vannak, menne is tovabb egybol.

emiatt mukodnek a hasonlo oldalak ugy hogy elosszor minel tobb kamureget raknak fel, ami csunya dolog de kell lassa mindenki hogy mukodik es megeri regiszralni (plane nalatok ha ennyire bonyolult a regi folyamat).

2015. okt. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!