Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Erre nektek lenne igényetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre nektek lenne igényetek?

Figyelt kérdés

Ezt még egy másik kérdéshez írtam válaszként. Úgy döntöttem érdemes lenne véleményt kérni a dologról. Haverom éppen abbahagyta egy kicsit a fejlesztést, mert el van havazva, de 2-3 héten belül folytatja. Megkért, hogy ez alatt próbáljam meg felmérni különböző oldalakon, fórumokban az emberek véleményét erről a rendszerről.


"Egy ismerősöm most dolgozik egy társkereső rendszerén. Szigorú szabályokkal. Már a regisztrációnál kell 1 teljes alakos kép szemből, 1 teljes alakos kép oldalról, 1 arckép szemből és nem plusz 30 centi magasból, 1 arckép szemből smink nélkül (vagy csak nagyon-nagyon minimálissal[rúzs+szempillaspirál maximum]). Férfiaknál ugyanez, csak ott ugye a sminkes dolog kiesik. Illetve egyik kép sem lehet feketefehér ezek közül. Ez a 3-4 kép színesben kötelező, a többi olyan amilyet csak akarnak, privát képnek pedig szintén nem lehet elrejteni ezt a 3-4 képet.

Kötelező megadni az életkort, magasságot, legalább 10 érdeklődési kört, kötelező teljes bemutatkozást írni, valamint leírni az ideált.

A profilok nem kerülnek automatikusan a rendszerbe, csak akkor lesz képes látni más emberek képeit (még a profilképet sem), ha az adminisztrátor engedélyezte a regisztrációt (erre haveromnak már van tizesével mérhető embere), ezzel ellenőrizve, hogy a profilok teljesen megfelelőek legyenek.

72 óránként 1-szer be kell lépni. Csak 1 bejövő üzenet maradhat szöveges reakció nélkül. 3. belépésre töröl. Tehát ha ír neked 2 ember, te belépsz miután írtak, majd nem reagálsz, akkor utána még egyszer beléphetsz. A 3. belépésnél ha nem válaszolsz és elhagyod az oldalt, a rendszer automatikusan kitöröl.

Egy óriási adatbázisból bizonyos kulcsszavak alapján, megfelelő választ kell adnod a másiknak, tehát nem lehet kijátszani a 3 belépéses rendszert azzal, hogy egy sima írásjelet, vagy értelmetlenséget küldesz vissza.

Szóval elég komoly kis rendszer, viszont teljesen ingyenes a figyelemfelhívás, ajándékküldés, képnagyítás, nincs üzenetírási korlát, stb. Tehát minden ami más oldalon prémium funkció, az itt ingyenes.

Haveromnak van egy tárhelycége, és domain-jegyzője, így gyakorlatilag ingyen van meg hozzá mindene, ezáltal nincs szüksége "fenntartási költségre", ezért teheti meg, hogy a prémium funkciók is ingyenesek és szabadok."



2015. okt. 3. 15:57
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/146 A kérdező kommentje:
Jelenleg 13722 (ebből 6844 nő) előzetes regisztráció-kérelem futott be Budapest és Pest megye körzetből, úgy, hogy tudják a szabályokat.
2015. okt. 3. 16:19
 12/146 anonim ***** válasza:
71%
előzetes regisztráció-kérelem? bullshit
2015. okt. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/146 A kérdező kommentje:

A barátom 5 éve házas, van két gyermeke, jó körülmények között élnek. A baráti társaságunk "szabadnyelvűségéből" adódóan azt is tudjuk, hogy párkapcsolatilag is jól megvannak.


Na de visszatérve! Elég egyszerű, a kiakadás okát nem igazán látjuk.

-Párkeresés zsákbamacska árulás, zaklatás/bunkóság (a rendszer szűrése által), átverés nélkül.

-Párkeresés rengeteg szűrési beállítással (ez lehetőséget ad azoknak, akiknek "extra" igényeik vannak, például ha valaki mindenféleképpen tetovált párt akar magának), biztos válasszal, ellenőrzött képekkel (a kamuképeket profi PhotoShop-szakértők ellenőrzik a retusálás elkerüléséért, valamint kötelező megadni a facebook profil linkjét [ami nem kerül nyilvánosságra], ezáltal szűrhető, hogy mi a te képed és mi nem, bár a társkeresőt nem kell összekötni a profillal, de a társkereső profilját vissza kell igazolni facebook-on)

-A fenti párkeresés teljesen ingyenesen.

2015. okt. 3. 16:27
 14/146 A kérdező kommentje:
#12: Az nem kötelező meg semmi ilyesmi. Ez csak egy egyszerű felmérés eredménye, hogy statisztikát állíthassunk.
2015. okt. 3. 16:28
 15/146 anonim ***** válasza:
100%

És ha én fent se vagyok facebookon? Na jó, akkor örüljetek a tizenháromezer előzetes regisztrációkérelmeteknek. Azt mondjuk nem értem, hogy az adminisztátorokat, a "photoshop-szakértőket" (WTF???) miből fogjátok fizetni. Vagy mindezt társadalmi munkában fogják csinálni? Vagy dugig lesz reklámmal az oldal?


Tényleg, miért jó nektek ez az egész?

2015. okt. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/146 anonim ***** válasza:
89%
Nekem pl 8, hogy milyen képeket kell feltoltsek, de ha minden boldogtalannak kellene válaszoljak na az már nagyon idegesítene, s az is ha állandóan be kellene lépegessek... ha rákattanok, akkor úgyis belépek, ha nem érdekel az oldal miután szetnéztem akkor mindegy, hogy letörölnek-e vagy nem. Ám kíváncsi vagyok melyik férfi fog pózolgatni jobbról balról alul felül szemből hátból. Ugyanbiza hol kell előregisztrálni?
2015. okt. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/146 anonim ***** válasza:
100%

Emlékszem erre a válaszra, akkor is megírtam, hogy a magam részéről én biztos nem regisztrálnék. Nekem túl sok a szabály, túl sok a kötelező dolog, fénykép szemből, fénykép profilból, mint a rendőrségen. Arról nem beszélve, hogy ki, és milyen jogon szabja meg nekem, hogy hány naponta kapcsoljam be a gépet, illetve hány érdeklődési körömnek kötelező lenni, de sőt, még ideálomnak is kötelezően lennie kell. Sajnos, nekem nincs ideálom, de sőt, nekem még facebook profilom sincs, ám ha lenne, tuti, hogy azt se adnám ki idegeneknek.

Ez a tipikus esete annak, amikor egy szolgáltatás hatóságnak képzeli magát.


Ám sok sikert kívánok a vállalkozáshoz!

2015. okt. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/146 anonim ***** válasza:
76%

S hol éri meg ennyi szakértőt meg embert fizetni (gondolom egy se olyan süket, hogy ingyen elllenőrizgesse a regisztrálókat) és ingyen működtetni egy ilyen oldalt? senki nem olyan bolond, hogy mínuszba dolgozzon. Egy kétgyermekes apukának pedig pont nem az hiányzik, hogy olyat alkosson amivel a pénz elmegy a háztól s nem bejön.

Nem lehet, hogy vagytok páran s nőt kerestek? :))) ingyen, csak most, csak nálunk, telefonáljon most :)))

2015. okt. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/146 anonim ***** válasza:
82%

Ha van 13722 (ebből 6844 nő) előzetes regisztráció-kérelem, akkor mi a kérdés? Bele kell vágni, hadd szóljon! Már most komoly konkurenciát jelentetek a legtöbb társkeresőnek ennyi regisztrálni szándékozóval.


Nem kötözködésből, csak kíváncsiságból: hol szerzett tudomást ez a 13722 ember az oldalról? És hol kell kérvényezni az előzetes regisztrációt?

2015. okt. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/146 anonim ***** válasza:
100%

nekem tetszene az ötlet, pár kivétellel:


a leginkább az nem tetszik, hogy 72 órám van belépni + válaszolni kell max. 3. belépésre... ezt én úgy tudnám elképzelni, hogy mondjuk 1,5 hét alatt be kell legalább 1x lépni és ennyi idő lenne válaszra is... és így biztosan közbe esik egy hétvége is, van idő is válaszolni... ez azért lenne jó mert ha pl. van 5 percem belépni akkor beléphetnék megnézni van-e egyáltalán új üzenet, stb. és nem vonna le a 3 belépésből már kapásból 1-et. Tehát én akárhányszor beléphetek de ha letelik a 1,5 hét akkor szívtam ha nem válaszoltam... Na és ha valaki ír valakinek akkor azárt a 1,5 hét nem is olyan sok, főleg, hogy sok társkeresőn nem is válaszolnak a legtöbb üzenetre a taogk... esetleg azt is figyelembe lehetne venni, hogy kinek mennyi üzenet érkezik, tehát akinek mondjuk 89 levele van az esetleg több időt kapna válaszolni...


a válasznál meg szerintem nem kellene minimum követelményeket meghatározni, mert ha pl. nekem nem szimpatikus valaki akkor csak egyszerűen megírom, hogy "Bocsi, nem vagy nekem szimpatikus." vagy valami ilyesmi... és esegleg meg lehetne jelölni ezeket a személyeket aki nem szímpatikus, hogy ha mondjuk ennek ellenére írogat és mondjuk 3. levelet írja azóta, hogy elmondtam neki, hogy nem jön be akkor azt automatikusan letiltaná a rendszer. Azért 3, hogy azért mégiscsak tudjon esetleg reagálni arra amiben leírtam, hogy nekem nem jön be... (pl. hogy miért nem, stb.)


továbbá az ideál kötelező leírása nem jó ötlet szerintem mert nekem is csak nagyjából van ideál, de az csak kb. aztán majd képen vagy élőben dől el, hogy milyen mondjuk az alakja, személyisége magyarán nekem megfelel-e!


az érdeklődéshez a min. 10 sok mivel lehet, hogy valakinek nincs is annyi (nekem sem) és ha kötelezően be kell kattintanom 10-et, az akkor a későbbiekben felesleges félreértéshez vezethet. inkább 2-3-at tennék kötelezővé, annyi szerintem mindenkinek van, persze ha valakinek több van az nyugodtan jelöljön többet.


a képekre vonatkozó követelmények jók, mert szerintem így azért jobban lehet szűrni a felhasznlók között annak ellenére hogy PS esetleg becsúszhat de az más társkeresőn is becsúszhat... erre azt tudom mondani, hogy aki esetleg photoshop-olta a képét és ez esetleg valahol kiderül. (mondjuk privát beszélgetés során vagy élőben) akkor azt is lehessen jelenteni és mondjuk adatlapján megjelennne egy "photoshop veszély"-re figyelmeztető jel :-D


egyébként szerintem lenne rá igény csak nem azok között akik jelenleg is fent vannak a társkeresőkön, akik szinte semmit nem adnak meg magukról. Ide inkább a zok jönnének akik komolyan gondolják --> olyanok is reigsztrálnának akik esetleg a mostani társkeresőkre nem, merthogy nincs válasz de még akár bemutatkozás, kép sem. Eltudom képzelni, hogy valaki azért regisztrál mert itt szigorúbbak a követelmények és válaszra is jóval nagyobb az esély... azok regisztrálnának akik most nem tagjai egyik társkeresőnek sem kifogásolva azok hiányosságait...


hirtelen ennyi jutott eszembe, majd még lehet írok :-D

2015. okt. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!