Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Erre mondják, hogy döglött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre mondják, hogy döglött ügy? 25N

Figyelt kérdés

Tehát. Az aktuális srác, aki tetszik, olyasmiket mond/kérdez, akik úgy érzem arra utalnak, hogy ő szívesen lenne velem, de ott a korkülönbség. Ideális barátnőnek tart, mert velem el lehet beszélgetni mindenről, tudom, hogyan kell értékelni, megbecsülni egy férfit, illetve tetszem is neki, nagyon. Viszont valószínű ferde szemekkel néznének ránk a +5 év miatt.

Engem nem érdekel, zavar, se semmi, de őt talán igen.


Amikor megjegyzi, hogy én ilyen más vagyok, úgy érzem, hogy remek, ez szép és jó, de még sincs előre haladás.


Szokta kérdezgetni, hogy mi újság pasi téren? Gondolja idősebbekkel ismerkedem, nem? Olyat is kérdezett már, hogy ha ő lenne az idősebb, járnék e vele? Meg, hogy alapjáraton tartom e olyan férfinak, akivel megpróbálnám a párkapcsolatot? De ezek a kérdések időszakonként jönnek elő, majd minden megy tovább, baráti szinten. Aztán megint feldobja nekem. A vonzalmát szinte mindig kimutatja, bár mostanában elég kimért velem, feszengős lett.


Gondolom a szülei se néznék jó szemmel, ha nem nála fiatalabb nővel (lánnyal) lenne... S mivel van benne elég sok megfelelési kényszer...


De talán nem is akar semmit, csak szeret érettebb nővel lelkizni.


2015. szept. 17. 17:51
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
*amik, *nem zavar.
2015. szept. 17. 17:53
 2/15 anonim ***** válasza:

Most akkor adjunk tanácsot, vagy mit szeretnél?

Mennyi idós a srác? A megfelelési kényszereket a szülei iránt egy felnőtt férfinak le kell tudnia küzdeni.

2015. szept. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

20 éves. Persze, hogy adjatok. :)

Igazából nem tudom, hogy tuti bibi e, hogy idősebb vagyok.

2015. szept. 17. 17:58
 4/15 A kérdező kommentje:
Hogy tudnék utána járni? Simán kérdezzek rá, hogy zavarja e?
2015. szept. 17. 17:59
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok, most látom te vagy 25, akkor a srácod 20.

Hát... 21 voltam, amikor kavartam egy 35 éves nővel, és 24, mikor feleségül vettem egy (másik) 35 éves nőt, másfél év ismeretség után. Ennek már 3 éve.

Az az 5 év köztetek, nem olyan sok...

Gyakorlatilag csak az a kérdés, hogy te mit akarsz, úgy látom, ő nagyon is akarja.

2015. szept. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Simán kérdezz rá, persze. De ha ilyeneket kérdezget, amiket írtál, akkor szerintem nem annyit zavarja. Ha zavarná, akkor nem kérdezgetne ilyeneket, vagy talán már le is kopott volna.

Oszt lehet ő se tudja mitakar.

2015. szept. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Miből gondolod, hogy szeretné? Mondani mond dolgokat, de a tettek...
2015. szept. 17. 18:07
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát én is sokszor úgy látom, hogy nem tudja, vagy nem mer kimondani egyenesen dolgokat..
2015. szept. 17. 18:07
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha valóban akarna nem volna akadály a korod. Val. színű nem biztos még benned, de az érzékelhető, hogy te nagyon is odavagy! :-) Sok sikert kívánok! 24F
2015. szept. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Honnan tudom? Nem olyan rég voltam én 20 éves...

Szerintem csak bátortalan egy kicsit. Adj neki egyértelmű jeleket.

2015. szept. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!