Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Erre mondják, hogy döglött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre mondják, hogy döglött ügy? 25N

Figyelt kérdés

Tehát. Az aktuális srác, aki tetszik, olyasmiket mond/kérdez, akik úgy érzem arra utalnak, hogy ő szívesen lenne velem, de ott a korkülönbség. Ideális barátnőnek tart, mert velem el lehet beszélgetni mindenről, tudom, hogyan kell értékelni, megbecsülni egy férfit, illetve tetszem is neki, nagyon. Viszont valószínű ferde szemekkel néznének ránk a +5 év miatt.

Engem nem érdekel, zavar, se semmi, de őt talán igen.


Amikor megjegyzi, hogy én ilyen más vagyok, úgy érzem, hogy remek, ez szép és jó, de még sincs előre haladás.


Szokta kérdezgetni, hogy mi újság pasi téren? Gondolja idősebbekkel ismerkedem, nem? Olyat is kérdezett már, hogy ha ő lenne az idősebb, járnék e vele? Meg, hogy alapjáraton tartom e olyan férfinak, akivel megpróbálnám a párkapcsolatot? De ezek a kérdések időszakonként jönnek elő, majd minden megy tovább, baráti szinten. Aztán megint feldobja nekem. A vonzalmát szinte mindig kimutatja, bár mostanában elég kimért velem, feszengős lett.


Gondolom a szülei se néznék jó szemmel, ha nem nála fiatalabb nővel (lánnyal) lenne... S mivel van benne elég sok megfelelési kényszer...


De talán nem is akar semmit, csak szeret érettebb nővel lelkizni.


2015. szept. 17. 17:51
1 2
 11/15 opened paradise ***** válasza:
Kérdezz rá,az a legegyszerűbb.
2015. szept. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Te össze akarsz jönni vele? Egyébként nálam is nagyon vegyes az a skála ami a korokra vonatkozik. Vannak nagyon szép lányok +10 és mondjuk +6-7 korkülönbségben az én esetemben is akivel esetleg el tudnék képzelni bármit, de a kor zavaró tényező lenne. Egyszer volt egy lány. Nem tudtam megmondani a korát olyan szinten, hogy azt lőttem be, hogy 15 és 25 között lehet. Nagyon tetszett. 1.5 év múlva tudtam csak meg, mert megtaláltam facen bejelöltem és pont 2 nap múlva volt a 26. születésnapja. Bele esett a skálába, de én akkor 18 éves voltam. Onnan sajnos arra gondoltam, hogy ez sok. 20 éves leszek és lehet, hogy az az 5 év is zavarna egy kicsit. Más kérdés, hogy sikerem még nem nagyon volt a nők terén, igazából nem tudom, hogy miért, de egyből egy ilyennel kezdeni lehet, hogy nem lenne éppen nyerő. Ha ismerem eléggé a csajt és tudom, hogy a személyisége a kinézete a felfogása minden téren álmaim nőét valósítaná meg azonnal megpróbálnék vele valamit, de csak akkor ha nem kezel valami óvodásként, mert ha csak egy kicsit is zavarja a korkülönbség, akár abba, hogy én még tanulok ő pedig már nem, akkor annak hosszú távon sem lenne jó vége egyik oldalon sem. Neki már lenne valamije, akár csak egy albérlete amit fel tud tartani én nekem pedig még annyim sem. Kicsit hosszú lett, de az én véleményem remélem segíthet egy hangyányit. Mindenesetre ha a nő lenne a kezdeményező fél sokkal egyszerűbb dolga van ilyen estben egy pasasnak, mert az idősebb nők nagyon gyorsan lepattintanak általában minket.
2015. szept. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem 5 év nem olyan sok. Köztünk a férjemmel csak 3,5év van a javamra, de sokkal érettebb a koránál, így nem volt semmi gondja a komoly kapcsolattal. 22 éves volt, amikor összeházasodtunk.:-) A kor csak egy szám (extrém esetektől eltekintve) ismerd meg jobban. Mármint ne utasítsd el csak a kora miatt.
2015. szept. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Én szeretnék vele párkapcsolatot. De sokszor annyira kiszámíthatatlan. Értem ezalatt, hogy nem tudom közeledik vagy csak kíváncsiskodik dolgokról, mert tetszik neki az érettségem és a komolyságom. Meg az, hogy én megértem. Vacilálok, hogy na vajon most melyik variáció lehet igaz?
2015. szept. 17. 19:42
 15/15 anonim ***** válasza:

Nagyon ferdén látod a dolgokat, kérdező! Mi köze a szüleinek ehhez? MIÉRT KÉNE neki fiatalabb lánnyal lennie? Mi gáz lenne azzal, hogy idősebb vagy? Ha ti szeretnétek egymást, senkinek nincs joga szóvá tenni! Az ilyeneket el kell hajtani a fenébe!

Szerintem a srác nem hiszi, hogy férfi-számba vennéd, mivel fiatalabb és a legtöbb nő nem hajlik erre. Ezért neked kéne a tudtára adni, hogy bejön neked.


24/F

2015. szept. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!