Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Erre nektek lenne igényetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre nektek lenne igényetek?

Figyelt kérdés

Ezt még egy másik kérdéshez írtam válaszként. Úgy döntöttem érdemes lenne véleményt kérni a dologról. Haverom éppen abbahagyta egy kicsit a fejlesztést, mert el van havazva, de 2-3 héten belül folytatja. Megkért, hogy ez alatt próbáljam meg felmérni különböző oldalakon, fórumokban az emberek véleményét erről a rendszerről.


"Egy ismerősöm most dolgozik egy társkereső rendszerén. Szigorú szabályokkal. Már a regisztrációnál kell 1 teljes alakos kép szemből, 1 teljes alakos kép oldalról, 1 arckép szemből és nem plusz 30 centi magasból, 1 arckép szemből smink nélkül (vagy csak nagyon-nagyon minimálissal[rúzs+szempillaspirál maximum]). Férfiaknál ugyanez, csak ott ugye a sminkes dolog kiesik. Illetve egyik kép sem lehet feketefehér ezek közül. Ez a 3-4 kép színesben kötelező, a többi olyan amilyet csak akarnak, privát képnek pedig szintén nem lehet elrejteni ezt a 3-4 képet.

Kötelező megadni az életkort, magasságot, legalább 10 érdeklődési kört, kötelező teljes bemutatkozást írni, valamint leírni az ideált.

A profilok nem kerülnek automatikusan a rendszerbe, csak akkor lesz képes látni más emberek képeit (még a profilképet sem), ha az adminisztrátor engedélyezte a regisztrációt (erre haveromnak már van tizesével mérhető embere), ezzel ellenőrizve, hogy a profilok teljesen megfelelőek legyenek.

72 óránként 1-szer be kell lépni. Csak 1 bejövő üzenet maradhat szöveges reakció nélkül. 3. belépésre töröl. Tehát ha ír neked 2 ember, te belépsz miután írtak, majd nem reagálsz, akkor utána még egyszer beléphetsz. A 3. belépésnél ha nem válaszolsz és elhagyod az oldalt, a rendszer automatikusan kitöröl.

Egy óriási adatbázisból bizonyos kulcsszavak alapján, megfelelő választ kell adnod a másiknak, tehát nem lehet kijátszani a 3 belépéses rendszert azzal, hogy egy sima írásjelet, vagy értelmetlenséget küldesz vissza.

Szóval elég komoly kis rendszer, viszont teljesen ingyenes a figyelemfelhívás, ajándékküldés, képnagyítás, nincs üzenetírási korlát, stb. Tehát minden ami más oldalon prémium funkció, az itt ingyenes.

Haveromnak van egy tárhelycége, és domain-jegyzője, így gyakorlatilag ingyen van meg hozzá mindene, ezáltal nincs szüksége "fenntartási költségre", ezért teheti meg, hogy a prémium funkciók is ingyenesek és szabadok."



2015. okt. 3. 15:57
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/146 anonim ***** válasza:

#20 vagyok: köszönöm a választ és nyugodtan felkereshettek :-) akár itt privátban vagy email-t is meg tudom adni...

akkor jól értelmezem, hogy meg kellene adni kötelezően is azt, hogy mi az a téma, hobbi, ami mondjuk engem egyáltalán nem érdekel, vagy amilyen tulajdonságú emberek ne is keressenek? :D

2015. okt. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/146 anonim ***** válasza:
69%

21-es vagyok


Kedves Kérdező!

Véleményt kértél, én meg leírtam. Az nem túl jó promóció az oldalnak, ha ezért önelégültnek neveznek.

2015. okt. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/146 anonim ***** válasza:
22%
megint #20-as vagyok, de most jutott eszembe, hogy szerintem sokan hiányolják a társkeresőkön a "szolidság mérőt" vagy annak ellentétét. Most ez hülyén hangzik de előfordulhat, hogy valaki azért nem mer odamenni akár a valós életben is a másikhoz, mert azt gondolja, hogy ő biztos jóval magabiztosabb, tapasztaltabb esetleg, könnyebben barátkozik, míg mondjuk az adott személy nem ismerkedik könnyen. Tehát azt akarom mondani, hogy mondjuk azok akik esetleg mindketten visszafogottak viselkedésben azok könnyebben egymásra találhatnának. Míg mondjuk akik "élik az életüket", mindig mennek bulizni azok is könnyebben ismerkedhetnének... oké, hogy le lehet írni ezt a bemutatkozásban, meg beszélgetés során is rájönnek az emberek a másik személyiségére, de kéne egy 10-es skálán jelölni, hogy milyennek érezzük magunkat... persze nem kéne, hogy csak azok ismerkedhessenek akik egy cipőben járnak, ez csak egy keresési lehetőség lenne... ez főleg azoknak lenne jó akik nehezen ismerkednek és olyannal ismerkedhetnének akik szintén ebben a helyzetben vannak... Nem tudom ez jó ötlet lenne-e vagy ezt is már gondoltátok-e... :-)
2015. okt. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/146 anonim ***** válasza:
22%

nem is "szolidság mérő" a jó szó erre (persze ezt is meg lehetne adni), hanem mondjuk "ismerkedésben szerzett tapasztalat" vagy a "bátorság az ellenkező nemmel való ismerkedésben" jellemzők... nem tudom ezeket 1-2 szóban megfogalmazni... :D


a továbbiakban privátban írok ha még írok, ide úgy gondolom felesleges mert ez már nem a kérdésre adott válasz.

2015. okt. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/146 A kérdező kommentje:

#32:


Nem egy 1 emberes veszteség lesz a gondokozónk. Az önelégültség (ami logikai szempontokból a te válaszod alapján tény és nem tézis) kizárása az oldalról pont hogy jó irányba erősíti az emberek megítélését az oldalról.

2015. okt. 3. 18:24
 36/146 A kérdező kommentje:

#34:


Nyugodtan jöhet ide! :)

A helyzet az, hogy ezen már gondokoztunk, de elvetettük, egy egyszerű okból: Nem ellenőrizhető a hitelessége.

Mi ezt annyiban gondoltuk megvalósítani, hogy a beszélgetések, témák, üzenetváltások szövegei alapján a rendszer statisztikai alapon kiszámolná.

2015. okt. 3. 18:27
 37/146 anonim ***** válasza:
80%
A 72 óra és a 10 érdeklődési kör erős. Hirtelen föl se tudnék sorolni 10 olyan dolgot, ami valóban érdekel, de szerintem fél órán át erőlködve se. Amúgy engem érdekelne, mert végre egy értelmes társkereső is születne, ahol nincsenek kibúvók a visszaírás alól, de ahogy értelmezem, kissé bonyolult lenne ez a rendszer, szóval ezt megírni és pénzelni nem tudom, mennyire bizonyulna megtérülő befektetésnek.
2015. okt. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/146 anonim ***** válasza:
97%
Az összes felsorolt szabály hülyeség, de ez a "Csak 1 bejövő üzenet maradhat szöveges reakció nélkül." szabály a leginkább az. Mi van akkor, ha rámír valaki, aki nemhogy nem szimpatikus, de egyenesen blokkolnám a felhasználót, ha lehetne? Muszáj vagyok neki válaszolni??? Mert ha több mint 1 ilyen van, akkor a szabály alapján kénytelen vagyok. És mi van, ha tartom magam a szabályhoz, és válaszolok, de azt írom neki, "bocs, ne haragudj, nem vagy az esetem", és ő utána újból ír? Akkor megint kénytelen vagyok neki írni? Tehát a végtelenségig kötelezve vagyok arra, hogy valaki olyannal kommunikáljak, akitől kiver a víz???? Úristen.....
2015. okt. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/146 anonim ***** válasza:
97%

Ráadásul részletesen meg is kell indokolni, hogy miért nem az esetem az illető. Hát nem tudom, találkoztam én már nagyon rendes, jól öltözött, okos, jóképű pasival is, aki nem fogott meg. Nem volt vele semmi bajom, csak egyszerűen nem éreztem késztetést arra, hogy bármi közöm legyen hozzá. Ezt hogy a fenébe lehet részletesen megindokolni?

Pláne azt, ha valaki kifejezetten ellenszenves, vagy a kép alapján, vagy a fogalmazása alapján. Mit írjak? Kedves Sanyi, ellenszenves vagy, mert kifelé kancsalítasz. Vagy kedves Józsi, sajnos az intellektusod mértéke nem üti meg az általam elvártat... És ettől már sokkal jobban fogja érezni magát a visszautasított fél?

Nem vagyok egy nagy szépség, utasítottak már vissza fényképcsere után, de nekem bőven elég volt annyi, hogy kösz, nem. Sokkal boldogabb nem lettem volna attól, ha egy ismeretlen megírja, hogy babám, olyan ronda vagy, hogy háljon veled a harapós ló!

Egy biztos, ennyi IRL adat kötelező megadása után tényleg csak a függetlenek fognak az oldalra regisztrálni.

2015. okt. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/146 anonim ***** válasza:
100%

A nyelvhelyességet, hibátlan helyesírást én nem várnám el a helyetekben az adatlapok kitöltésénél, hiszen az már önmagában egy képet fest a jelöltekről.

Nekem például egy ordenáré, hibás, összeszedetlen módon megírt adatlap akárkitől elsőre elvenné a kedvemet, és igen valószínű, hogy ugyanezt érezném, ha a való életben találkoznék vele. Szerintem fontos "mérőszám" ez is, mert ha ti kijavítjátok, akkor attól még a jelölt ugyanolyan buta marad.


Esetleg legyen ez már a regisztráció előtt egy szűrő: ne javítsátok ki, csak szóljatok, hogy hibázott. Ha harmadjára sem sikerül ép mondatokat leírnia, akkor mondjuk egy-két hónapra eltiltjátok a regisztrációtól, hátha azalatt ragad rá valami :)

Egyúttal itt ragadnám meg az alkalmat, hogy jelentkezzek nyelvi lektornak. Büszke nyelvtannáci vagyok, ismerem a szabályokat és baromi jól fogalmazok, szóval nyelvhelyességi hibákat is könnyedén kiszúrok! :D

2015. okt. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!