Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Erre nektek lenne igényetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre nektek lenne igényetek?

Figyelt kérdés

Ezt még egy másik kérdéshez írtam válaszként. Úgy döntöttem érdemes lenne véleményt kérni a dologról. Haverom éppen abbahagyta egy kicsit a fejlesztést, mert el van havazva, de 2-3 héten belül folytatja. Megkért, hogy ez alatt próbáljam meg felmérni különböző oldalakon, fórumokban az emberek véleményét erről a rendszerről.


"Egy ismerősöm most dolgozik egy társkereső rendszerén. Szigorú szabályokkal. Már a regisztrációnál kell 1 teljes alakos kép szemből, 1 teljes alakos kép oldalról, 1 arckép szemből és nem plusz 30 centi magasból, 1 arckép szemből smink nélkül (vagy csak nagyon-nagyon minimálissal[rúzs+szempillaspirál maximum]). Férfiaknál ugyanez, csak ott ugye a sminkes dolog kiesik. Illetve egyik kép sem lehet feketefehér ezek közül. Ez a 3-4 kép színesben kötelező, a többi olyan amilyet csak akarnak, privát képnek pedig szintén nem lehet elrejteni ezt a 3-4 képet.

Kötelező megadni az életkort, magasságot, legalább 10 érdeklődési kört, kötelező teljes bemutatkozást írni, valamint leírni az ideált.

A profilok nem kerülnek automatikusan a rendszerbe, csak akkor lesz képes látni más emberek képeit (még a profilképet sem), ha az adminisztrátor engedélyezte a regisztrációt (erre haveromnak már van tizesével mérhető embere), ezzel ellenőrizve, hogy a profilok teljesen megfelelőek legyenek.

72 óránként 1-szer be kell lépni. Csak 1 bejövő üzenet maradhat szöveges reakció nélkül. 3. belépésre töröl. Tehát ha ír neked 2 ember, te belépsz miután írtak, majd nem reagálsz, akkor utána még egyszer beléphetsz. A 3. belépésnél ha nem válaszolsz és elhagyod az oldalt, a rendszer automatikusan kitöröl.

Egy óriási adatbázisból bizonyos kulcsszavak alapján, megfelelő választ kell adnod a másiknak, tehát nem lehet kijátszani a 3 belépéses rendszert azzal, hogy egy sima írásjelet, vagy értelmetlenséget küldesz vissza.

Szóval elég komoly kis rendszer, viszont teljesen ingyenes a figyelemfelhívás, ajándékküldés, képnagyítás, nincs üzenetírási korlát, stb. Tehát minden ami más oldalon prémium funkció, az itt ingyenes.

Haveromnak van egy tárhelycége, és domain-jegyzője, így gyakorlatilag ingyen van meg hozzá mindene, ezáltal nincs szüksége "fenntartási költségre", ezért teheti meg, hogy a prémium funkciók is ingyenesek és szabadok."



2015. okt. 3. 15:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/146 anonim ***** válasza:
96%
idiótaság
2015. okt. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/146 anonim ***** válasza:
96%
a fiúk írnak sok üzenetet a lányoknak, a lányok nem fogják tudni mind elolvasni, virsliparti lesz belőle...
2015. okt. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/146 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


- Photoshoppal vagy egyéb képszerkesztővel simán megoldom, hogy bár formailag stimmelnek a képeim a megadott szabályokhoz, gyakorlatilag feljavított legyen.

- a 10 érdeklődési kör irreális. Ha csak 2 van, de azokban valóban tájékozott valaki, és felkelthető az érdeklődése más iránt is, csak azokról addig nem tudott, akkor mi van?

- a 72 órás szabálynál nálam elvágódna a rendszer. Kapásból annyi melóm van, hogy nem biztos, hogy tudnék három naponta belépni, ráadásul ha pechem van és pont be is lépek, de mondjuk írtak nekem 12-en közben, akkor tizenkét tartalmas levelet kéne még egy belépésen belül prezentálnom, miközben lehet, hogy csak hétvégén lenne erre normálisan időm, akkor viszont rá is szánnám. Arról már nem is beszélve, hogy oké, legyen kötelező válaszolnom, de hol van olyan a szabályzatotokban, ami ENGEM véd pl. trágár vagy zaklató üzenetektől? Nehogymár a sokadik "dugnám a szádat" üzenetre nekem újra választékos levelet kelljen írnom a mezei poszáták izgalmas énekéről vagy a múlt heti műkorcsolya-közvetítés részleteiről - csak hogy az érdeklődési körömnek is megfeleljen...


Szóval nekem nem jönne be ez a "koncentrációs tábor" hangulatú társkereső.

2015. okt. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/146 anonim ***** válasza:
13%

Nem rossz,de egyetlen gondot látok benne.

Ezt: "valamint leírni az ideált."

Főleg azért,mert ezt a nők nagyon magukra veszik,és fel lennének háborodva,meg magukra vennék,ha ők nem pontosan olyanok lennének,mint az adott férfi ideálja, akit néznek éppen.Viszont a férfiak nagy része,legalább is az értelmesebb,nem ragaszkodik egyáltalán ideálhoz,és a legtöbb nőben tud találni olyan dolgot,ami megfogja.

Azonban ez a nőknél egyáltalán nem így van,ott csak a tökéletes felel meg nekik...

24/F

2015. okt. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/146 anonim ***** válasza:
94%

Baromság.

Teszem azt, egy lány kap 200 levelet 2 nap alatt, akkor mindre kezdjen el kifejtett választ körmölni még akkor is, ha egy "szia, mizu?" jellegű levél vagy nem tetszik neki a pasi már alapból mert, ha nem akkor törölve lesz?


Biztosan csak úgy tolongani fognak a lányok a szerveren...

2015. okt. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/146 anonim ***** válasza:
93%
Nem lenne nagy forgalma egy ilyennek.Túl szigorúak a szabályok.
2015. okt. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/146 anonim ***** válasza:
77%

A mostani társkeresőkön a többség képtelen írni egy 10 mondatos, összefüggő bemutatkozást. Szerinted ezeknek a kritériumoknak eleget tudnak akkor tenni.


Nem lesz életképes.


Társkereső lényege a tömeg, ha csak 100an vannak regisztrálva az egész országból, akkor a dolog el fog halni.


Tudom nekem is volt társkereső oldalam, és szoktam még mindig gondolkodni azon,hogy hogyan lehetne új rendszert bevezetni ami életképes és ami szűri az idiótákat+védi a felhasználókat.

2015. okt. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/146 A kérdező kommentje:
Azok a bizonyos "első üzenetek" ugyanúgy az adatbázis alapján korlátozásra kerülnek. Mivel a bemutatkozásban (ami szintén nem egy szövegdoboz, hanem több, kategóriákra szedve) lesz elég információ a beszélgetés normális kezdeményezéséhez, így az első üzenetnek meghatározott minimum karakterszámmal (ez még nem lett eldöntve, hogy mennyi legyen) kell rendelkeznie. Trágár szavak, illetve szexuális értelmű szavak (mint mondtátok a "szia, dugnálak" üzenet) tiltás alá kerülnek nem csak az első, de az összes üzenetben.
2015. okt. 3. 16:15
 9/146 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Túl sok "szabály". Egyrészt az ember nem szereti, ha még a net előtt ülve is mindenféle szirszar szabályt be kell tartani...másrészt nekem ez olyan , mint ha valami online húspiac lenne. Egy kép így, egy másik úgy...pontosan meghatározva hogy...szóval érted. Ez így ebben a formában borzalom. Biztos, hogy minimálisan regisztrálnának csak. Én pl. tuti nem lennék köztük. És nem azért, mert kamu képet töltenék fel, de hagy döntsem már én el, hogy színesben vagy hupililában, netán fekete fehérben, oldalról vagy szemből...10 vagy 50 centi magasból akarom magam fotózni...hagy döntsem már én el, hogy kinek írok és kinek nem...ne kelljen csak azért reagálnom adott esetben idióta vagy sértő üzenetekre is, mert különben kiraknak. Így nincs értelme. Értem, hogy ki akarjátok szűrni a kamusokat és a téblábolósokat, de ez a rendszer még erőteljesen finomításra szorul szerintem.
2015. okt. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/146 anonim ***** válasza:
77%

ez baromság

a barátodnak látványos baja van az ismerkedéssel, azért próbálkozik

2015. okt. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!