Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Erre nektek lenne igényetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre nektek lenne igényetek?

Figyelt kérdés

Ezt még egy másik kérdéshez írtam válaszként. Úgy döntöttem érdemes lenne véleményt kérni a dologról. Haverom éppen abbahagyta egy kicsit a fejlesztést, mert el van havazva, de 2-3 héten belül folytatja. Megkért, hogy ez alatt próbáljam meg felmérni különböző oldalakon, fórumokban az emberek véleményét erről a rendszerről.


"Egy ismerősöm most dolgozik egy társkereső rendszerén. Szigorú szabályokkal. Már a regisztrációnál kell 1 teljes alakos kép szemből, 1 teljes alakos kép oldalról, 1 arckép szemből és nem plusz 30 centi magasból, 1 arckép szemből smink nélkül (vagy csak nagyon-nagyon minimálissal[rúzs+szempillaspirál maximum]). Férfiaknál ugyanez, csak ott ugye a sminkes dolog kiesik. Illetve egyik kép sem lehet feketefehér ezek közül. Ez a 3-4 kép színesben kötelező, a többi olyan amilyet csak akarnak, privát képnek pedig szintén nem lehet elrejteni ezt a 3-4 képet.

Kötelező megadni az életkort, magasságot, legalább 10 érdeklődési kört, kötelező teljes bemutatkozást írni, valamint leírni az ideált.

A profilok nem kerülnek automatikusan a rendszerbe, csak akkor lesz képes látni más emberek képeit (még a profilképet sem), ha az adminisztrátor engedélyezte a regisztrációt (erre haveromnak már van tizesével mérhető embere), ezzel ellenőrizve, hogy a profilok teljesen megfelelőek legyenek.

72 óránként 1-szer be kell lépni. Csak 1 bejövő üzenet maradhat szöveges reakció nélkül. 3. belépésre töröl. Tehát ha ír neked 2 ember, te belépsz miután írtak, majd nem reagálsz, akkor utána még egyszer beléphetsz. A 3. belépésnél ha nem válaszolsz és elhagyod az oldalt, a rendszer automatikusan kitöröl.

Egy óriási adatbázisból bizonyos kulcsszavak alapján, megfelelő választ kell adnod a másiknak, tehát nem lehet kijátszani a 3 belépéses rendszert azzal, hogy egy sima írásjelet, vagy értelmetlenséget küldesz vissza.

Szóval elég komoly kis rendszer, viszont teljesen ingyenes a figyelemfelhívás, ajándékküldés, képnagyítás, nincs üzenetírási korlát, stb. Tehát minden ami más oldalon prémium funkció, az itt ingyenes.

Haveromnak van egy tárhelycége, és domain-jegyzője, így gyakorlatilag ingyen van meg hozzá mindene, ezáltal nincs szüksége "fenntartási költségre", ezért teheti meg, hogy a prémium funkciók is ingyenesek és szabadok."



2015. okt. 3. 15:57
 91/146 A kérdező kommentje:

#87:


"itt is az érkező válaszokra dinamikusan változott a szabályrendszer..." - Nem változott. Egyetlen egy ötletet alakítottunk csak egy itteni ember miatt, aki ugye ajánlott valamit én pedig elfogadtam. A későbbiekben keresni fogjuk őt, mint ötletgazdát. Azon kívül más nem változott. Az üzenet megválaszolási időben voltunk képlékeny eszmecserében, de egyelőre az sem változott. Itt a gyik-on semmi nem változott. Csak voltak dolgok még a kérdésnél, amit úgy gondoltam evidens kéne legyen a logikus emberek számára, de úgy látszik mégsem, így azokat a kérdéseket meg kellett válaszolnom. Legfeljebb az tűnhetett "változásnak".

2015. okt. 23. 15:17
 92/146 A kérdező kommentje:

#88:


"de valahogybaz nem jött át hogy miért csináljátok ezt" - Pedig végig ezt ecsetelem. Azért, hogy megtanítsuk az embereket belső értékek alapján ítélni. Az, hogy ez nekünk veszteséges, az egy külön- és lényegtelen dolog.


.


#89:


SOHA nem írtam olyat, hogy a PhotoShop-os emberek ingyen dolgoznának, sőt! Kifejezetten le is írtam, hogy mennyi pénzt kapnak nagyjából. Nem tudom, hogy melyik álmodban láttál olyat, hogy én azt írtam volna, amit te állítasz.

2015. okt. 23. 15:22
 93/146 A kérdező kommentje:

#90:


"- Lesznek prémium funkciók is? Ha igen, melyek ezek?


- Lesznek reklámok az oldalon?" - Nem és nem.


Reklámok nem lesznek az oldalon.


Prémium funkciók sem. Minden olyan dolog ami más oldalon prémium lenne, az nálunk szabad. Ennyi!

2015. okt. 23. 15:25
 94/146 anonim ***** válasza:
51%

"Kifejezetten le is írtam, hogy mennyi pénzt kapnak nagyjából."


Oké, de az vicc kategória, nem pénz.

2015. okt. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/146 anonim ***** válasza:

Értem, tehát se prémium funkciók, se reklámok.


További kérdéseim:


- Megértem ezt a 72 órás szabályt az üzi küldésre, de mi van, ha valaki önhibáján kívül nem tud visszaírni a kaptt leveleire 72 órán belül, pl beteg lett, rosszul lett, stb?

Mert hát úgy fest, akkor is törlitek a loginját az adatbázisból...


- Akit törölnek, van mód a közeljövőben újra regisztrálnia? Ha igen, milyen feltételekkel?


És még egy újabb kérdés, bár lehet h erre már válaszoltatok, bocsi, nagyon sok írás született itt, lehet h nem olvastam:

- Kb hány hónap múlva sanszos a társkeresőtök elindulása?

2015. okt. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/146 anonim ***** válasza:

Időközben megfogalmazódott bennem megint kérdés:

Említetted, hogy napi 8 levél a max, ami beérkezhet felhasználónként.

Na most, van olyan szűrés mely szerint adott felhasználónak csak azok küldhetnek levelet, akik az adott felhasználó által megadottan keresett életkorúak?


Ugyanis ha ez nincs megszabva feltételnek, akkor mi van, ha pl X személy csak 18-23 évesekkel ismerkedne (ezt adta meg), de adott nap betelik a ládája: 23 felettiek által, meg 15-17 évesek által küldött levelektől, vagy legalábbis kap 4-5 ilyentől, és csak 2-3 marad

neki / nap, azoktól, akiktől várná...?

2015. okt. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/146 A kérdező kommentje:

#95:


"Megértem ezt a 72 órás szabályt az üzi küldésre, de mi van, ha valaki önhibáján kívül nem tud visszaírni a kaptt leveleire 72 órán belül, pl beteg lett, rosszul lett, stb?" - Részben ezért is kötelező egy másik közösségi elérhetőség megadása. Ha az illető 72 órán belül nem lép be, akkor küldünk egy magas közös aktivitással (kommentek egymásnak, megjelölések posztban, stb) rendelkező ismerősének egy üzenetet, amiben érdeklődünk, hogy mi van vele, természetesen elmondva, hogy miért kérdezzük. Ha arra 24 órán belül nem kapunk választ akkor töröljük, ha kapunk és van valami, akkor meghagyjuk a profilt. 72 óra leteltével csak inaktiválódik és lezárja a profilt, tehát nem lehet belépni és nem látszik. Amint választ kapunk a 3. féltől, lekapcsoljuk az inaktivitást, így beléphet majd az illető amikor tud, de csak az első újra-belépéstől számított 4 óra múlva fog látszódni a keresőben mások számára. Ha a 3. fél jelzi, hogy valami történt az illetővel, onnantól 1 hónapig él az inaktív profil. Azalatt az ember meg tud gyógyulni, vagy elintézni egy utazást, vagy visszarázódni egy haláleset után, stb.


"Akit törölnek, van mód a közeljövőben újra regisztrálnia? Ha igen, milyen feltételekkel?" - A feltételeket még nem találtuk ki pontosan, az majd egy táblázatba lesz szedve a törlés okától függően, de az biztos, hogy 3 újraregisztrációt engedünk, a 4. regisztrációt már nem.

2015. okt. 24. 16:44
 98/146 A kérdező kommentje:

Illetve még annyi, hogy ha önmagát törli az illető, akkor meg kell indokolnia, hogy miért törölné (ezáltal esélytelen lesz, hogy "véletlenül" törölje magát). Ott elég annyi, hogy elment tőle a kedve, nem tetszik az oldal, vagy bármi ilyesmi, viszont akármi is az indok, ha önmagát akarja törölni, akkor azonnal letiltjuk az ő újraregisztrációs lehetőségét amíg az oldal él.


"Kb hány hónap múlva sanszos a társkeresőtök elindulása?" - A rendszer összetettségéből adódóan sajnos azt is meg merném kockáztatni, hogy mivel pár hónapja kezdtük, akár több, mint egy év is lehet. :(

2015. okt. 24. 16:49
 99/146 A kérdező kommentje:

#96:


"Na most, van olyan szűrés mely szerint adott felhasználónak csak azok küldhetnek levelet, akik az adott felhasználó által megadottan keresett életkorúak?" - Ezen már gondolkoztunk. Ha 8 levelet engednénk a megadott felltételeseknek és továbbit az abból kiesőknek, az sok lenne a kötelező válaszadás miatt. Így 5 levelet küldhetnek a feltételeknek megfelelőek és 3-at az abból kiesőek.


Az egyenlőségnek megfelelően viszont az életkor határt csak és kizárólag ±X módban lehet megadni. Nem lehet lefelé 3-at felfelé 5-öt. 16 éves kortól lehet használni az oldalt. A 16-18 éves korosztály maximum 2-2 évet adhat meg fel-le. Egy 19 éves pedig már 3-3 évet, és így tovább.

2015. okt. 24. 16:57
 100/146 anonim ***** válasza:
100%

nagyon kemények a feltételek. én voltam profi oldalon, ahol ilyenekkel nem foglalkoznak, hanem van egy teszt (ilyen létezik már magyar oldalon is) és az alapján dob fel javaslatokat plusz a kamuregeket szűri bejelentkezési ip cím alapján. Pl ha azt mondod, hogy magyarországról vagy vagy de csak külföldről jelentkezel be akkor letilt stb stb


a kamuregek szűrése a legfontosabb, nem a 3 naponként való bejelentkezés... illetve hogy minél pontosabban tudja, hogy te ki vagy

2015. okt. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!