Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 2331/3297 anonim ***** válasza:
80%

Én meg biztos vagyok benne (mivel hetente több inci kérdés is felkerül), hogy esetleg erre polírozza a bohócot némelyik torz alak.

Végre figyelmet kapnak, beszélgetnek velük, egyáltalán emberszámba veszik őket.

Nem úgy, mint az életben.

Hány százszor leírtuk hogy min lehetne változtatni, de mindig van egy rakat kifogás.

Vitázni akarnak, ez izgatja fel őket, mivel más szexuális életük nincs.

Nem mellesleg a moderátorok között is lehet nőgyűlölő incel, ezért hiába jelentjük a kérdést.

szept. 3. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2332/3297 A kérdező kommentje:

#2326

Mármint szerinted. A valóságban semmilyen törvényt nem sért, amit írtam, és azt is hangsúlyoztam, hogy ennek a megvalósítása abszolút demokratikus úton zajlana.

szept. 3. 07:50
 2333/3297 anonim ***** válasza:
8%

“Nem mellesleg a moderátorok között is lehet nőgyűlölő incel, ezért hiába jelentjük a kérdést.”:


Aztán meg kimész tűntetni, amiért Magyarországon nincs sajtószabadság - mert a köztévében a Fideszes szerkesztők nem olvassák be a Fideszellenes pontjaitokat.


Másik dolog, hogy míg Magyarországon vegyülnek az incelek a feministákkal, addig amerikában pl a redditről meg mindenhonnan máshonnan törlik őket. Következmény: Saját oldalakat csinálnak, ahol csak az ő véleményüket lehet hallani és lövöldözésre buzdítják egymást. Biztos, hogy nektek ez a jobb?

szept. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2334/3297 anonim ***** válasza:
71%

#2334

Az ilyesmit nem lehet objektív módon meghatározni, ez egyszerűen nevetséges.

szept. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2335/3297 anonim ***** válasza:
77%

#2336

Mert más emberek másra vágynak. Rendben, megpróbálkozok néhány konkrét példával, úgy hátha könnyebben megérted:

- A párom egy múzeumban restaurátor. A pontos fizetését nem tudom, mert nem érdekel, de havi 1250 euró körül lehet jelenleg. Ez karrier szempontjából tízből hány pont?

- A párom egy magas, sportos alkatú srác vállig értő fekete, bungyuri hajjal. Ez külső szempontjából tízből hány pont?

- A párom egy kreatív és szenvedélyes ember, aki művelt és nagyon könnyen meg tud nevettettni, ugyanakkor hajlamos a hanyagságra és a helyzetek túldramatizálására.

szept. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2336/3297 A kérdező kommentje:

#2334

Simán meg lehet határozni.


#2335

Később válaszolok.

szept. 3. 15:44
 2337/3297 anonim ***** válasza:
79%

#2336

Kíváncsian várom a választ. Ha szeretnéd, akár privátban is megírhatod.

szept. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2338/3297 anonim ***** válasza:
80%
2332: klónozás tilos. Nemi alapú megkülönböztetés, és mivel a felsorolás nyílt végű, mondható h a családi állapot szerinti megkülönböztetés is Alaptörvénybe ütközik.
szept. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2339/3297 anonim ***** válasza:
80%
Az meg továbbra is nyilvánvaló hazugság, hogy ez tudományosan készült.
szept. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2340/3297 A kérdező kommentje:

#2332

Fantáziálni valamiről nem tilos. Senkit nem buzdítottam arra, hogy akár békés, akár erőszakos módon megtegyen valamit a leírtakból. Úgyhogy nem kell a rizsa.

szept. 3. 18:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!