Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 2361/3297 anonim ***** válasza:
9%

“Nem voltál párkapcsolatban, ha jól értem, valódi barátaid sincsenek, hogyan is érthetnéd, hogy miből áll egy szoros emberi kötelék?”:


Ezt a blackpill -t otthagyó oofy doofy -k szokták írni.


Amúgy meg az emberi köteléket a külső szemlélő látja jól. Amikor benne vagy, egy buborékban élsz.


Jó analógia erre az alkoholizmus. Egy külső szemlélő jobban látja az alkohol és a függő ember viszonyát, mint maga az alkoholista.

szept. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2362/3297 anonim ***** válasza:
14%

Másik dolog, hogy különösen a nőknél jellemző, hogy nem az eszükkel választanak, hanem a szívükkel - azaz kiválasztja a tudatalattijuk kinézet alapján a Chadet, majd az eszüket arra használják, hogy bemagyarázzák maguknak hogy ez a férfi miért jó nekik, miért fontos a kötelék. A másik dolog, amire használják az eszüket, hogy alkalmazkodjanak a Chadhez.


Közeli rokonomnál két alkalommal is végignéztem ezt.

szept. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2363/3297 anonim ***** válasza:
26%
Ezek az incelek ugyanazok az incelek, mint amilyen lövöldöző Elliot Rodger? Egy csoport?
szept. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2364/3297 A kérdező kommentje:

#2360

Hát ők is kénytelenek lennének a szintjükön (max egy szinttel feljebb) ismerkedni. Akár tetszik, akár nem. Ez így igazságos.

szept. 4. 08:42
 2365/3297 A kérdező kommentje:

#2363

Vajon őt ki/mi tette lövöldözővé?

szept. 4. 08:43
 2366/3297 anonim ***** válasza:
70%

#2365

Saját maga és ártatlan emberek meggyilkolására semmilyen mentség nem létezik.

szept. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2367/3297 anonim ***** válasza:
88%

Mind ezt ráadásul úgy, hogy ő pl. egyáltalán nem volt csúnya, de már a képein is látszik, hogy bolond.

Szóval a ki tette tönkre kérdésre a válasz, hogy szerintem saját maga. Kitalált valami számára elfogadható de persze külső és megváltoztathatatlan okot arra, miért nem viseli el a környezete és ennek megfelelően soha nem próbálta meg kitalálni, valójában miért rekesztik ki. A kirekesztettség meg radikalizálta tovább erősítve az eredeti problémáját és végül fegyvert ragadott, mert gonosz, pusztító és agresszív barom volt.

szept. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2368/3297 anonim ***** válasza:
14%

“Mind ezt ráadásul úgy, hogy ő pl. egyáltalán nem volt csúnya, de már a képein is látszik, hogy bolond.”:


Pont mint én. Az autizmus látszik az arcon sajnos, nekem 2x olyan jól kéne kinéznem, mint egy átlagos férfinak.

szept. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2369/3297 A kérdező kommentje:

#2366

Azt nem mondtam, hogy mentség van a tetteire, de érdemes megvizsgálni az ilyen eseteket, hogy megértsük és elkerülhessük a jövőben. Hiszen nem a belső hangok súgták neki, hogy tegye meg, hanem bizonyos dolgok vezettek idáig.

szept. 4. 20:05
 2370/3297 anonim ***** válasza:
83%
#2369 a szüleidnél reklamálj. Ha felnőtt vagy akkor meg saját magadnál. Mert egy bizonyos korig elmegy mindenért a szülőket okolni, de felnőttként a te felelősséged hogy mit kezdesz magaddal és a traumáiddal. Mindenki más lesz.rja, ez az igazság. Bajod van a nőkkel? Kit érdekel? Ettől még nincs jogod megölni senkit, de terrorizálni, kínozni, kényszeríteni, erőszakolni se. Még egyszer, NEM ÉRDEKEL SENKIT SEM HOGY MIÉRT LETTÉL ILYEN. De ha bűncselekményről fantáziálsz vagy el is követed akkor büntethető leszel és senki nem fog sajnálni.
szept. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!