Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 2351/3297 A kérdező kommentje:

#2349

Egyrészt, azért ne hasonlítsuk össze az embereket és a fagyikat.


Másrészt, ha az igénytelen férfiak is látják, hogy számukra is elérhető(bb) közelségbe kerültek a nők, egy részük biztos elkezd adni magára és próbálkozni. Az pedig jó a társadalomnak, ha kevesebb a lepukkant roncs ember.

szept. 3. 21:57
 2352/3297 A kérdező kommentje:

#2348

De mi az hogy nem ért az emberekhez? Nem is kell neki. Mérhető és elemezhető dolgokról van szó. De maga az elemzés alapja, referenciája a kutatásban megállapított chad tulajdonságok összessége lenne. Ezt a felmérést pedig nem a mesterséges intelligencia végzi, hanem szakemberek, tudósok stb.

szept. 3. 21:59
 2353/3297 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező, az a baj, hogy mivel szociálisan nulla vagy, ezért nem lehet veled érdemben beszélni az emberi kapcsolatok mivoltáról. Nem voltál párkapcsolatban, ha jól értem, valódi barátaid sincsenek, hogyan is érthetnéd, hogy miből áll egy szoros emberi kötelék?
szept. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2354/3297 anonim ***** válasza:
84%
Fölösleges neki bármit is érvelni, ez egy incel. Élből elutasítja a józan észt, mint ahogy ezt az eddigi 2000 válasz igazolja.
szept. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2355/3297 A kérdező kommentje:

Hát én már azt sem értem, hogy ez miért releváns.


De megpróbálom értelmezni, ha leírod normálisan.


Ha nem írod le, akkor nyilván nem fog menni.

szept. 3. 22:03
 2356/3297 A kérdező kommentje:

#2354

Vajon a 3000 is meglesz?

szept. 3. 22:04
 2357/3297 anonim ***** válasza:
84%
Ha lesz is 3000 válasz, nőd egy sem, és az intézkedéscsomagod sem fog soha megvalósulni.🙂 És ez így van jól.😉
szept. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2358/3297 A kérdező kommentje:
Az lehet. De itt nem csak rólam van szó. A jövőben is lesznek incelek, egyre többen és többen. Ha az én életemben nem is, de 50-100-200 év múlva bármi megtörténhet...
szept. 3. 22:22
 2359/3297 anonim ***** válasza:
84%
Nyugodtan áltathatod ezzel magadat, ha ettől könnyebben alszol.
szept. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2360/3297 anonim ***** válasza:
100%
Csomó inceles kérdésnél írták pasik, hogy nem tudják lejjebb adni az igényeiket, mondván csúnya nőre nem áll fel. Akkor itt ez hogy működne?
szept. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!