Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 2321/3297 anonim ***** válasza:
83%
Szóval az elméleted szerint bizonyítottan incel vagy, nem kellettél senkinek a kategóriágban. A te "logikád" szerint akkor betesznek eggyel jobb kategóriába... ja, tuti hogy ott kapkodni fognak utánad azok, akik az eggyel jobbat is megkapják. Ennyit a logikádról.
szept. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2322/3297 anonim ***** válasza:
100%
Ha már démonok, akkor mindenképpen succubus lennék. 😍
szept. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2323/3297 A kérdező kommentje:

#2321

De senki nem fog eggyel jobbat megkapni. Mindenki a szintjén választhat majd párt.

szept. 2. 22:22
 2324/3297 anonim ***** válasza:
72%
2324: most már azt se tudod mit írtál....
szept. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2325/3297 anonim ***** válasza:
77%

Még engem sem tiltottak ki pedig a kaszrálást irtam megoldásnak.

Neked mi az ellenvetésed amúgy ?

szept. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2326/3297 anonim ***** válasza:
83%
#2325 vicces lenne ha mindeközben ez a szenny amit ideokádsz 1 hónapja, az meg megmarad. Emberi jogokat sért amikről fantáziálsz és nem mellesleg gyülöletbeszéd.
szept. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2327/3297 anonim ***** válasza:
86%
"nők klónozása, férfitöbblet megszüntetése. Ezt esetleg össze lehet kötni a genetikai módosításokkal, azaz hogy úgy befolyásolni a nőket elsősorban hormonálisan, hogy vagy a beprogramozni kívánt férfi célcsoport, vagy szó szerint bármilyen férfi megfeleljen neki" - Bűncselekmény elkövetéséről firkálgathatsz itt háborítatlanul, és még te fenyegetsz engem kitiltással, elvileg ugyanolyan felhasználóként mint én. Asszem ebből mindannyian levehetjük hogy mi folyik itt.
szept. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2328/3297 anonim ***** válasza:
84%
Aha és ki is határozza meg a szinteket?
szept. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2329/3297 anonim ***** válasza:
83%

2321, ugye, a sokat emlegetett hazugság... mindenki hazudik szerinted, mégis te futsz bele ebbe sokadszorra.

"inceleknek mindig lenne kvázi elővásárlási joga a nőkre, magyarul minden incel kapna 1 pont kompenzációt. Tehát ha incel vagy és 5/10 a szinted akkor 6/10-es nő is járhatna, ha benyújtottad és elfogadhatóan alátámasztottad a kérelmed erre vonatkozóan"

szept. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2330/3297 anonim ***** válasza:
100%

"inceleknek mindig lenne kvázi elővásárlási joga a nőkre"

Már ezért felkötném azt aki ezt írta. Na jó, jogállamban élünk. Csak kóter, de az életfogytiglan, hogy soha többé ne érintkezhessen emberekkel.

szept. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!