Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 2301/3297 anonim ***** válasza:
14%

“elveszi akár egy incel elől is egy munkát”:


Vagy összeköltözik egy Chaddel, aki tradicionális nőt akar, mivel ő már túl van sok nőn és a személyiség számít neki. Az átlag Becky itt az oldalon meg látja, hogy Chadnek milyen jó tradicionális élete van és ő is követi a példát és összejön az itt író incellel.

szept. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2302/3297 anonim ***** válasza:
87%

#2301

Ezt te sem gondolhatod komolyan. :D

szept. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2303/3297 A kérdező kommentje:

#2295

De hát nem mondasz igazat. Én semmi olyat nem írtam, hogy azzal feküdj le, akitől undorodsz. Mindenről szabadon dönthetsz, ugyanúgy mint most.


#2300

Magyarországon is csökken az aktív munkavállaló korú emberek száma, köszönhetően az elvándorlásnak és az egyre kisebb szaporulatnak. Magyarország is ugyanúgy rá szorul a migráns vendégmunkásokra, mint Ausztria vagy Németország. Mint azt bizonyára te is tudod, már úgyis sok tízezer betanított külföldi (indiai, pakisztáni, filippínó stb.) érkezett az országba az elmúlt egy-két évben. Tehát munka van, senki elől nem vesznek el semmit.

szept. 2. 16:31
 2304/3297 anonim ***** válasza:
84%
2303 De igazat írt. Nem dönthetnénk szabadon, mert hozzá kéne menni egy random faszihoz. A te elmebeteg fantáziád szerint félig-meddig még gyerekeket kényszerítenél hozzá olyan pasihoz, akiket ők nem akarnak. Éppen a disztópiában már évek óta hazának kéne lennem és persze szülnöm is kellett volna évente legalább egy gyereket...
szept. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2305/3297 anonim ***** válasza:
12%

“Nem dönthetnénk szabadon, mert hozzá kéne menni egy random faszihoz.”:


Nem random. A többi nővel versenyezned kéne a férfiakért és ha nyersz, jó pasid lehet. Ha vesztesz, akkor meg még mindig odateheted magad férfi módra a munkában, így bőven többet kereshetsz, amiből kifizetheted az adót is.

szept. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2306/3297 A kérdező kommentje:

#2304

Milyen random faszihoz? A választott párjához kell csak hozzá mennie, ugyanúgy mint a jelenlegi párkapcsolati piacon.

szept. 2. 19:12
 2307/3297 anonim ***** válasza:
81%

2305 de, random, mert ebben a f@szaságban kényszerházasság lenne, hogy ne kelljen éhen halni a qrva magas adók miatt.



Nem fogok behódolni egy incifincikének. Inkább halnék éhen, minthogy hozzátok kelljen érni egyáltalán....



Persze, mehetek építőiparba is akár, de ha fizikailag nem bírom, akkor így jártam. Ugye?

szept. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2308/3297 anonim ***** válasza:
77%
2306 random. Mert egy ilyen undormány világban mi nem választhatnánk ki a partnert, hanem lényegében csak azt, hogy éhen akarunk-e halni a magas adók miatt, vagy hozzámegyünk egy számunkra kicsit sem vonzó pasihoz.
szept. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2309/3297 A kérdező kommentje:

Én már korábban is írtam, hogy a fizetés egyharmada csak egy teoretikusan meghatározott érték volt, és nyitott vagyok a konstruktív javaslatokra ezzel kapcsolatban. Elég magasnak kell lennie az adónak ahhoz, hogy motiváló/büntető erővel bírjon, de nem cél senkit ellehetetleníteni az életben. Javaslat mondjuk nem jött, de ezek alapján megkövetem magam és hajlandó vagyok kiegyezni pl. a mindenkori fizetés nettó 10-15 százalékával (lehetne többkulcsos ez az adónem).


Egyébként nyugodtan éhen halhatsz, nincsen megtiltva és szerintem nem is hiányoznál senkinek, de ha esetleg realizálódna a csomag, akkor a hozzád hasonló gyerekes, primitív gondolkodású egyének is felnőnének végre. Ezt is hozzá írjhatuk a csomag mellett szóló érvekhez.

szept. 2. 19:23
 2310/3297 anonim ***** válasza:
86%
Én most már komolyan azt hiszem hogy belsős troll írja ezt az agyrémet (meg kommentel néhány másik alacsony értékelésű fiókról). Ilyen degenerált ember egyszerűen nem létezhet mint ez. Ezt csak megjátszani lehet, mert máskülönben már rég a zártosztályon leszedálva hörögné ezeket a hagymázas ábrándjait.
szept. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!