Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 2261/3297 anonim ***** válasza:
77%
Nyilván nem gondolkoznak, mert csak az jár a fejükben, hogy pusztuljon az összes nő, amiért sikeresebbek náluk és amiért nem fekszenek alájuk.
szept. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2262/3297 A kérdező kommentje:

#2248

Az a probléma, hogy hazudsz. Azt írtam, hogy a nő (anya) alkalmasabb. Igen. De ez nem azt jelenti, hogy a férfi (apa) alkalmatlan. Hanem azt, hogy eredendően kevésbé alkalmas.


Értő olvasás, magyar nyelvtan megy azért?


Ebből az egyszerű példából is kiválóan látszik, hogy meddig terjed a vitakultúrátok. Folyamatos ferdítés és csúsztatás, majd amikor a másik számon kéri rajtatok, akkor terelés. Ez minden normális embert idegesít, és persze hogy ki tudjátok provokálni a személyeskedést. Nyilván ez is a cél részletekről, értem én, hiszen gyáva emberek vagytok, akik nem vállalják egyenesen a véleményüket. De ez mégiscsak rangon aluli a normális emberek számára. Mielőtt félreértés lenne, hangsúlyozom, hogy ti nem tartoztok bele ebbe a halmazba.


Semmilyen egymásnak ellentmondó vagy nem koherens dolgot nem írtam a 2261 komment során. Amennyiben mégis, és esetleg nem emlékszem rá, akkor idézzétek be. De ne hazudjatok. Konkrét idézetet várok, amelyről egyértelmű, hogy össze-vissza beszélek.

szept. 1. 17:38
 2263/3297 A kérdező kommentje:

#2261

Nehéz vitázni azzal, aki folyamatosan hazudik.

szept. 1. 17:39
 2264/3297 anonim ***** válasza:
72%
Kérdező, jól sejtem, hogy édesapád nem foglalkozott veled sokat gyerekként?
szept. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2265/3297 A kérdező kommentje:
És tudom, kedves papagáj, most majd írsz egy hosszú kommentet arról, hogy ti nem hazudtok. De itt az élő példa, hogy szerintetek a kevésbé alkalmas = alkalmatlan. Ezt sajnos nem tudjátok letagadni. Hazudtok.
szept. 1. 17:41
 2266/3297 anonim ***** válasza:
72%
Vajon ezek az incelek is eljutnak Elliot Rodger szintjére, aki számtalan ártatlan emberrel végzett csak mert sikertelen volt a párkeresésben? Az interneten elérhető több blogbejegyzése, és kísérteties, hogy az itt írogató incelkék mennyire visszaadják az ő szavait. Komolyan, ez a szint?
szept. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2267/3297 A kérdező kommentje:

#2264

Ezt eltaláltad (bár szerintem nem volt nehéz dolgod). Mondhatni, hogy sosem volt előttem férfikép. Ezért nem a nők a hibásak, hanem az apám. Viszont a külsőm miatti elutasítások tömkelege a nők hibája.

szept. 1. 17:42
 2268/3297 anonim ***** válasza:
72%
Ez esetben nem érzed úgy, hogy emiatt vannak komplexusaid az emberi kapcsolatokat illetően és nem több milliárd emberrel van a baj?
szept. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2269/3297 anonim ***** válasza:
9%

"Vajon ezek az incelek is eljutnak Elliot Rodger szintjére, aki számtalan ártatlan emberrel végzett csak mert sikertelen volt a párkeresésben?"



En ugyan nem. Oreg vagyok, es az egeszsegem is megy tonkrefele.



Amugy baromira erdekes, hogy pont Rodger ellentamadasa elott nem sokkal faroltam le Europabol, ha maradok, lehet, az elere alltam volna a magyarorszagi inceleknek. A sorsom pont igy idozitette a lepest (a feminacik szerencsejere).



40F incel

szept. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2270/3297 anonim ***** válasza:
9%
2268: Sok alvilági gengszter alaknak nem volt apuka az életében. Ennek is a következménye, hogy rossz útra tértek - viszont keress egy ilyen embert aki sikeres, de gondja van a csajozással.
szept. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!