Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 2291/3297 anonim ***** válasza:
9%

“A végső cél, hogy közép- vagy hosszútávon (nyilván lehetőleg minél hamarabb) radikális változásokat érjünk el a párkapcsolati piacon.”:


Sajnos a valóság az, hogy ez lesz 10 -20 év is és akkor is Andrew Tate -hez hasonló kamukeresztény redpillerek fogják megoldani a problémát úgy, hogy mindenkinek rossz lesz utána.


Ugyanakkor a 3 évvel ezelőtti énemre emlékeztetsz. Akkor én is ilyen pozitívan gondolkodtam, mint te. Olyan is volt, amikor kint a bevásárlóközpontban néztem a párokat és közben arra gondoltam, hogy ilyet most látok utoljára, pár év múlva a párkapcsolati piac miatt csak szingli férfiak és nők fognak ott mászkálni…

szept. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2292/3297 A kérdező kommentje:

#2290

Hát pl. amik benne vannak az intézkedéscsomagban. De nyilván kőbe vésve nincsen semmi, ez csak egy tervezet. A lényeg, hogy elérjük a kívánt állapotot, ehhez biztos hogy radikális változásokra van szükség, de nem cél elnyomó vagy aránytalanul szigorú dolgokat bevezetni.

szept. 2. 11:22
 2293/3297 anonim ***** válasza:
100%

Hát én úgy vagyok vele hogy ha én valaki felesége vagyok, tehát gondoskodom róla, mosok főzök takarítok utána, akkor azért valamit cserébe el is várok.

Nem fogok a munkámért, az időmért, az energiámért cserébe még éhezni is, tehát utcaseprő kizárt.

Kell egy színvonal , ne legyen ostoba, legyen normális háza, autója.

Esetleg közös névre veszünk az még jobb. Minek pucolnám más házát ingyen amikor egy házvezetőnő meg 400-at keres.

szept. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2294/3297 anonim ***** válasza:
84%

#2292

Pedig a csomagod önmagában radikális és elnyomó.

szept. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2295/3297 anonim ***** válasza:
100%

Az nem elnyomás ha olyannak kell széttennem a lábam akitől undorodok?

Te meg tudnál bni egy kokero büdös kopaszodó 160 kilós büdös nőt?

Nem?

Akkor nekem miért kellene szexelnem olyannal akitől undorodok??????

szept. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2296/3297 anonim ***** válasza:
58%

Úgyhogy titeket kell eltüntetni a földről.

Vagy összeszedni és berakni egy táborba, ahol esetleg lefoglalnátok magatokat munkával. Tudnék kemény fizikai munkát. Hasznos lenne mindenképp.

Vagy lesznyiszálni azt a testrészeteket ami miatt bántalmazni akartok nőket, vagy bárki mást.

Egy életlen kést használnék mindenképp.

Hallani akarnám ahogy visítasz.

Lehet hogy be is tömném a szádba . 😇😇😇😇😇

Csak egyszer a kezeim közé kerülne egy fingcel……

szept. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2297/3297 anonim ***** válasza:
100%
40fincel Vince maláj tigris
szept. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2298/3297 anonim ***** válasza:
79%

Ráadásul egy fingcel úgysem hiányozna senkinek.

A nőknek meg családjuk van, férjük, gyerekük.

De egy incifinci ha eltűnne senki nem venné észre….

szept. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2299/3297 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hogy az incelek miért áltatják magukat azzal, hogy ők áldozatok és hogy majd ők megmentik az emberiséget.

Ennél sose voltak szabadabbak az emberek, sose volt ennyi lehetőségük; nekik mégis problémája volt ezzel, holott öt, ötven, ötszáz és ötezer évvel ezelőtt is sikertelenek lettek volna.

szept. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2300/3297 anonim ***** válasza:
93%
Ja, persze, a gazdaságra jó hatással lenne egy csomóü betelepített, világáról nem tudó filippino nő, aki azt sem tudja, mennyiből kell Mo-n megélni és elveszi akár egy incel elől is egy munkát, mert még a szar-húgy alatti áron is hajlandó dolgozni. Ne hazudozzunk már arról, hogy ez az egész társadalomra jó hatással lenne. Ez csak a szerencsétlen, ismerkedésben gyenge férfiaknak lenne jó (közülük is annak, aki elviseli, hogy olyan nővel van, akinek ő nem szimpatikus).
szept. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!