Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 2281/3297 A kérdező kommentje:

#2279

Hát szerintem elég egyértelmű. Egy intézkedéscsomaggal kapcsolatban vártam a véleményeket, amely a társadalmat és a párkapcsolati piacot érintő problémák egy jó részét hivatott megoldani/mérsékelni. Nyilván az incelprobléma a legsarkallatosabb aspektusa ennek, de nem véletlenül került már szóba rengeteg rokonterület. Klasszikus férfi és női nemi szerepek, feminizmus, maszkulinitás, munkaerőpiac stb.


A véleményezésnek magának pedig egyrészt egy első hangulatfelmérés volt a célja, másrészt hátha jönnek még nagyon jó ötletek, kiegészítések. Szerencsére ebből is volt jó pár, nem csak a feminista agymenésekből.


Továbbá visszautasítom, hogy én a nőket mint csoportot kritizáltam. Ez kizárólag egyes női (vagy férfi) válaszolókra igaz, akik kiérdemelték a bicskanyitogató stílusukkal. Aki normálisan írt, annak én is úgy válaszoltam. Lásd akár ezt a kommentemet.

szept. 1. 23:03
 2282/3297 A kérdező kommentje:

#2280

Lefordítom, amit mondtál. Adtál egy egyedi értelmezést annak, amit írtam, de nem megkérdeztél róla, hanem tényként a számba adtad.


Igen, a nő lett rá teremtve, de ez nem jelenti azt (max a te agyadban) hogy a férfinak hozzá se kell szagolnia a beteg gyerekéhez. Ő is el tud menni gyógyszertárba, tud lázat mérni, teát főzni stb. De klasszikusan a nőé a gondoskodó szerep a családban, már az őskortól kezdve. Ez is egy olyan evidencia, amit rajtad kívül mindenki értett, bár szerintem szándékosan próbálod félremagyarázni.

szept. 1. 23:07
 2283/3297 anonim ***** válasza:
84%

2282, meglepő lehet, de mindenki "egyedi értelmezést" ad, tekintve, hogy a kontextusban igyekszik értelmezni az infókat. Ha azt akarod, hogy jobban értsenek, fogalmazz egyértelműen. Nem akkora művészet. Ha egy adott témában egyértelműen az ellentétes pólusra helyezed magad, meglepő módon úgy is fogják értelmezni azt, amit írtál. Emellett továbbra se igaz, hogy biológiailiag egy nő, csak, mert luk van a lába között jobb, gondoskodóbb stb. szülő. Ezer ellenpélda van a világban.

Azért a férfi ment mamutot ölni, amiért ma se a nők memnek a bányába. Pedig akkor még híre, hamva nem volt a feminizmusnak. Azért, mert gyengébb a fizikumuk.

szept. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2284/3297 A kérdező kommentje:

#2283

Nagyon szépen megideologizálod, hogy nyilvánvaló valótlanságot adsz a másik fél szájába.

szept. 1. 23:16
 2285/3297 anonim ***** válasza:
88%
2284, arról, hogy ki az elmebeteg kár vitát nyitni az elmúlt 200 oldal után, meg a világmegváltó terv után. Fogalmazz egyértelműen, akkor nincs félreértés. Ennyi.
szept. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2286/3297 A kérdező kommentje:
Ne beszélj félre, ne hazudj, akkor nincs félreértés. Ennyi.
szept. 1. 23:34
 2287/3297 anonim ***** válasza:
100%
Továbbra sem értem, hogy a gyakorlatban mit vársz. Sose volt olyan szabad és olyan könnyű a társkeresés, mint most.
szept. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2288/3297 anonim ***** válasza:
84%

2286, te meg ne tegyél úgy, mintha az én értelmezésem nem lenne ugyanannyira valid.

Senki nem hazudott, csak nem sikerült a gondolataidat megfelelő formában tálalnod.

De, értelmetlen és gyerekes ez a vita, úgyhogy kiszálltam. Ha lesz értelmes szál, visszatérek.

szept. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2289/3297 A kérdező kommentje:

#2288

Nem kell visszatérni, nyugodtan ülj le a kispadra és maradj is ott.


#2287

A végső cél, hogy közép- vagy hosszútávon (nyilván lehetőleg minél hamarabb) radikális változásokat érjünk el a párkapcsolati piacon. Ehhez azonban össztársadalmi szinten kell hatást gyakorolni. Az lehet hogy a sok randi app, meg az internet miatt könnyű a társkeresés, de ne keverjük össze a technológiai fejlettségét a morális színvonallal. Tapasztalatom szerint pont fordítottan arányos a kettő.

szept. 1. 23:42
 2290/3297 anonim ***** válasza:
100%

#2289

Milyen "radikális változtatásokra" gondolsz?

szept. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!