Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 2311/3297 anonim ***** válasza:
72%

2309



Kb mindegy, hogy mekkora lenne az az adó, én pl a fizetésemből akkor már nem tudnám fenntartani magam. Írtam már, hogy ha egyszer ilyen baromságokról fantáziálsz, akkor ne azt csináld, hogy bünteted, aki nem azt teszi, amit akarsz, hanem jutalmazod azt, aki igen.



Nem hiányoznék senkinek? Mondja egy incike, akinek az egyetlen haverja a jobb keze, és akit még az anyja is letagadna, ha tudna, hogy milyen....



Veled ellentétben nekem van egy magyar viszonylatban egészen népes családom. Vannak barátaim is, és még valamim, ami neked sosem lesz.... PÁROM.



Te picsogsz azon, hogy a csúnya, gonosz (amzgy telejsen normális) nők nem akarnak alád feküdni, mert te azt hiszed, hogy alanyi jogon jár a punci. Olyan vagy, mint egy kisgyerek, aki egyszerűen nem képes veszíteni a társasjátékokban....

szept. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2312/3297 anonim ***** válasza:
79%

"Én már korábban is írtam, hogy a fizetés egyharmada csak egy teoretikusan meghatározott érték volt, és nyitott vagyok a konstruktív javaslatokra ezzel kapcsolatban."

Akkor egy értelmes javaslat: ezt a házasságtalansági adó-baromságot egy az egyben kukázni, az összes többi megoldáscsomagba foglalt ötlettel együtt.


"...de ha esetleg realizálódna a csomag..."

Nem realizálódik (hála Istennek!), mert ennél értelmesebb az emberiség és az egész magyar társadalom.


"Ezt is hozzá írjhatuk a csomag mellett szóló érvekhez."

Maga a csomag egy hatalmas adag ökörség, semmilyen észérv nem szól mellette.

szept. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2313/3297 anonim ***** válasza:
84%

Ez biztos nem "tudományosan" kidolgozott, hagyjuk már.

Az incel jelenség NEM társadalmi probléma jelenleg. Az alacsony születésszám lehet az, és azt próbálják is befolyásolni, de nem ilyen f@szságokkal.

Ez az egész agymenés tele van logikai bukfencekkel, semmi értelme, szerencsére sose lesz ilyen :D.

szept. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2314/3297 anonim ***** válasza:
84%
#2314 ráadasul a születésszámot se tudnák feljebb tornászni semmilyen eszement kényszerházasságokkal undorító férgekkel, mivel mi nők mindent megtennénk nehogy ezekből a dicstelen frigyekből (leánykori nevén: erőszakból) teherbeessünk.
szept. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2315/3297 anonim ***** válasza:
88%
Hozzámennék egy incihez, és véletlen balesetben meghalna.
szept. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2316/3297 A kérdező kommentje:

#2310

Jobb ha elhiszed, démon, hogy egyrészt semmilyen más fiókokról nem kommentelek, másrészt nem vagyok a zárt osztályon.

szept. 2. 21:26
 2317/3297 A kérdező kommentje:

#2311

Milyen ellentmondásos, hogy állítólag elégedett vagy a nagyon jó életeddel, mégis hetek óta itt töltesz órákat a napjaidból, és hosszú kommentekben fikázol vadidegen embereket. Itt valami bűzlik.


#2314

Semmilyen logikai bukfenc nincs az írásban, csak próbáltál valami nagyot mondani, de kínos pofára esés lett a vége. Az incel jelenség abszolút társadalmi probléma, minden friss (elsősorban amerikai) kutatás szerint a 18-40 éves férfiakat 25 százalékát érinti ez a probléma. Nyilván egy érzéketlen, egoista elmebeteg számára ez egy elhanyagolható arány. Az igaz, hogy a szervezett incel közösségek (pl. black pilled csoportok) sokkal kevesebb tagból állnak, de ezt kompenzáljuk a szervezettségünkkel.

szept. 2. 21:30
 2318/3297 A kérdező kommentje:

#2315

Na figyelj, démon. Semmilyen kényszerházasságról és erőszakról nincsen szó. Fejezd most már be a férfigyűlölő propagandád terjesztését!

szept. 2. 21:31
 2319/3297 anonim ***** válasza:
100%

Csajok, démonok vagyunk! 😁🫦🤩💅🤳

[link]

szept. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2320/3297 A kérdező kommentje:
Hát ne ilyen démont képzelj el. Hanem valami ocsmány, visszataszító dögöt, aki a sötét sarokban bujkálva próbál terrorizálni másokat, és aki nem tekinthető embernek
szept. 2. 21:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!