Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkészült egy tudományosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de érdemes végigolvasni! Néhány incel készítette el a csomagot, de általános társadalmi problémákra is megoldást kínál (népességfogyás, elöregedő társadalom).


Egy másik kérdésnél már betettem hozzászólásba, de így sokkal több embert fogja látni. Érdekelnek minket a vélemények (főleg a pozitívak).


Első hozzászólásban lesz.



aug. 1. 23:04
 2371/3297 A kérdező kommentje:

#2370

Egyrészt nem rólam van szó. Másrészt semmit nem értettél meg abból, amit írtam. Gratulálok.

szept. 4. 20:21
 2372/3297 anonim ***** válasza:
86%
#2371 de rólad van szó. Bűncselekmények elkövetéséről fantáziálsz, kényszerházasságokról, erőszakról, és gyakran elhinted azt is hogy megérted hogy egyesek miért jutottak a gyilkolászásig. Nem félsz, vagy az oldal nem fél hogy ezeket a gyűlöletbeszédeiteket meg gyilkosságra való felbújtásaitokat egyszer valaki feljelenti a Médiahatóságnál? Volt már rá példa hogy innen vadásztak le egy ilyet, az Iszlám államos idiótát.
szept. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2373/3297 anonim ***** válasza:
57%

2371 én egyetértek veled, hogy tanulni kell ebből, csak nagyon mást gondolunk a prevenció mibenlétéről. Szerintem ki kellett volna szűrni és pszichológiai, ha kell pszichiátriai kezelésben részesíteni. Aki pszichopátiás tüneteket mutat, anti/aszociális, azt pedig szerintem ki kéne emelni és többet soha vissza nem engedni a normális emberek közé.

Ez egy működő rendszer lenne, ami megvédi a tipikusan fejlődő "átlag" embereket.

szept. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2374/3297 anonim ***** válasza:
9%

"de érdemes megvizsgálni az ilyen eseteket, hogy megértsük és elkerülhessük a jövőben":


Ilyeneket ne írj, mert lehet, hogy az egész ország figyelni fogja a kérdést...


"Bűncselekmények elkövetéséről fantáziálsz":


Ti hoztátok be a témát. Mi nem bűncselekmények elkövetéséről fantáziálunk, hanem egy jobb világról, amiben fejlődhet az emberiség tovább.

szept. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2375/3297 A kérdező kommentje:

#2372

Semmi ilyesmi nem történt. Elmebeteg vagy.

szept. 4. 20:50
 2376/3297 anonim ***** válasza:
81%
#2374 hogyan fejlődne a világ a kényszerházasságokkal ocsmány, emberalatti férgekkel akikhez odadobnák a nőket hogy kedvükre erőszakolhassák? Betegek vagytok incelek, egytől egyig!
szept. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2377/3297 A kérdező kommentje:
Miért hazudsz folyamatosan?
szept. 4. 20:53
 2378/3297 anonim ***** válasza:
86%

#2375 "elmebeteg vagy", hát ezt láttuk mint "érvelést" sok másik válaszolónál ahol nem tudtál mit írni 🤡

"Semmi ilyesmi nem történt"? - #1-es hsz-ed, a leírása a mosolygóban megírt tudományos intézkedéscsomagodnak 🤡

Szórakoztathatjátok magatokat itt évekig, nő ebből soha nem lesz nektek. Hála Istennek.

szept. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2379/3297 A kérdező kommentje:

Írtam én már rengeteg érvet és tényt, de te ugyanazokat a hülyeségeket írod, mint 2000 kommenttel ezelőtt.


1. Elmondtam, hogy az egész csomag megvalósítása demokratikus úton zajlana kizárólagosan. Nyilván ezek után ki lenne alakítva a csomag bevezetéséhez szükséges jogi környezet. Tehát nem, nincsen szó bármilyen bűncselekményményről. De ha még lenne is, a fantáziálgatás nem ütközik jelenleg sem törvénybe, tehát az iszlám államos párhuzam sem állja meg a helyét.

2. Ezerszer leírtam, hogy nincsen szó kényszerházasságról. Mindenki szabadon dönthet arról, hogy kit fogad el házastársának.

3. Erőszakról sem volt szó, sőt nyíltan leírtam, hogy a kötelező szex nem azt jelenti, hogy meg lehet erőszakolni a másikat, hanem azt, hogy erkölcsrendészeti vizsgálat indul a házasságbeli kötelezettségét nem teljesítő féllel szemben.

4. Nem volt semmilyen gyűlöletbeszéd, gyilkosságra való felbujtás pedig pláne nem. Még csak hasonlót sem olvashattál, így kijelenthető, hogy szándékosan hazudsz.

5. Olyat sem írtam, hogy megértem, miért történtek a gyilkosságok. Azt írtam, hogy célszerű megvizsgálni és megérteni, hogy miért történt, hogy így elkerülhessük a hasonlókat a jövőben.


Összefoglalva: folyamatosan hazudsz, és egy újszülött csecsemő is értelmesebb nálad. Ideje lenne végre kikapcsolni a netet nálad. A hozzád hasonló emberek kizárólag kárt okoznak a társadalomnak, pl. az oxigén elhasználásával.

szept. 4. 21:10
 2380/3297 anonim ***** válasza:
9%

"hogyan fejlődne a világ a kényszerházasságokkal ocsmány, emberalatti férgekkel akikhez odadobnák a nőket hogy kedvükre erőszakolhassák?":


Mi NEM ezt akarjuk, hanem egy ennél jobb rendszert, ahol a NŐ dönt arról, hogy kivel jön össze.


Ettől függetlenül így is fejlődhetne, hiszen i.e 2600 -tól 1890 környékéig így ment az egész világon.

szept. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!