Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj hogy incel és mamahoteles vagyok?

Figyelt kérdés

Itt gyakorin kaptam meg ezt egy válasz alatt. 32 éves vagyok. Életemben egy kapcsolatom volt 19 évesen, szex nem volt. Tehát szűz vagyok. Otthon lakom anyámmal.


Szeretnék barátnőt és a fejemhez vágták, hogy az nem fog összejönni, amíg mamahoteles incelként viselkedem.


De nekem ez az élet a jó, kényelmes. Csak kéne egy nő.


Mit csináljak hogy összejöjjön?



júl. 31. 09:47
 81/93 anonim ***** válasza:
33%

Én voltam kapcsolatban gyerekes nővel, mamahoteles férfiként.

Hát mit mondhatnék, érdekes volt

Ő nem akart hozzám jönni, én nem akartam hozzá. Az elején kénytelen voltam én menni hozzá, az nem volt baj neki hogy a gyereke ott alszik mellettünk. De hogy ő aludjon nálam egyszer is az már nem ment.

Végül feladtam vele, ekkor ő járt át hozzám szexért de csak akkor amikor anyám dolgozott.

Aki akar téged annak nem probléma, aki meg nem akar annak mindegy hogy hogy élsz

aug. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/93 A kérdező kommentje:

#81

Tökéletesen egyetértek.

aug. 5. 20:48
 83/93 anonim ***** válasza:
39%
76! Ő bocsi...téged miben zavar az, hogy mások is vannak a lakásban? Nem nedvesedsz be vagy mi van?
aug. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/93 anonim ***** válasza:
39%
80! Aki ezért nem áll le vele...azért nem is kár!😉
aug. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/93 anonim ***** válasza:
77%

83

Egeszséges lelkuletu no, nem tud ugy dugni, feloldodni, hogy anyuka ott van a szomszed szobaban. Sot, nem tudok elmenni zuhanyozni sem utana, mivel mindenki tudná, miert megyek.

aug. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/93 A kérdező kommentje:

#85

Miért nyikatkozol az egészséges lelkületű nők nevében, mikor te jól láthatóan nem vagy az?

aug. 5. 21:58
 87/93 anonim ***** válasza:
72%

86

Mert nem állok le olyannal, aki nem felel meg az elvárasaimnak?


Te leallnál, pl tulsulyos nővel?

Naugye, hogy nem!

aug. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/93 A kérdező kommentje:
Nem. Azért, mert gyűlölöd a férfiakat
aug. 5. 23:23
 89/93 anonim ***** válasza:
47%

Kerdezo,


Nalam ugyan ez volt amig otthon laktam. Hiaba voltam jokepu es tudtam felszedni csajokat mind ott hagyott mert otthon laktam. Mikor felvetettem, hogy akkor bereljunk egyutt akkor mind lelepett. Azt mondtak, hogy nem beereld egyedul es majd at jovok hozzad amikor ugy tartja kedvem.. Na ebbe meg en nem meentem bele. Ugyan ez volt a koltozzunk kulfoldre egyutt. egyik sem akart. Azt mondtak, hogy menjek ki egyedul es majd ha mar jol megy akkor meglatogatnak..


Egy jo pelda vagyok arra aki ebben a helyzetben volt viszont probalt rajta valtoztatni. Az eredmeny ugyan az volt, hogy osszejoves szex volt, de ennyi. Persze volt olyan is akivel eddig sem jutottam el.


A vege az lett, hogy egyedul kulfoldre koltoztem. Eleinte kint is magyarokkal pobaltam ismerkedni, de ugyan az volt mint otthon. PENZ, MID VAN, TARGYAK, JO KORULMENYEK, JO KOCSI, LAKAS< HAZ!!!!! Mindig ezek jottek elo. Es persze mindegyik azt varta, hogy ezt en egyedul oldjam meg nekik cserebee majd velem leesznek.. Na nagy lofaxt!!!


Ennek az lett a vege, hogy befejeztem a magyar nokkel orokre!!!


Mas nemzetbol valasztottam part. Az elso olyan no az eletemben akin nem erzem ezt a mid van, mennyit keresel mert csak akkor szeretlek, ha sokat..


A magyar nok sunyik, nagyon sunyik. Tudjak ok is, hogy sokszor nem is a pasiba, hanem a targyakba korulmenyekbe szerelmesek. Amint van egy minoseg romlas akkor rohannak a masikhoz. Ezt persze eletuk veegeig tagadjak.

Vagy van egy par aki elismeri " jolvan akkor mond mar meg hova szuljek" stilusban..


Szoval itt vagyok en aki otthon valtztatni akart, de nem tudott, meert a nok nem voltak partneerek benne. Aztan valtoztattam, orszagot valtottam es kizartam a magyar szemetlada erdek noket az eletembol.


Nem kell jonni a rossz helyen kerestel, nem minden magyar no ilyen. Mindenhol kerestem es hiaba.. Ez mentalitas kerdese. Ez a magyar nok mentalitasa.


Lehet tagadni!!!

aug. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/93 anonim ***** válasza:
58%

89#

Én is remélem hogy így van ahogy írtad, mert nekem is nagyon elegem van a magyarokból, és már készülök külföldre. Nem magyarnő gyűlölet hanem sokkal inkább magyargyűlölet, nagyon rosszul érzem magam itthon a tipikus magyar suttyók között, full idegennek aki rossz helyre született. A magyar stílus irritál.

Remélem külföldön olyan emberekkel találkozom majd akikkel szívesen ismerkedek meg én is.

aug. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!