Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj hogy incel és mamahoteles vagyok?

Figyelt kérdés

Itt gyakorin kaptam meg ezt egy válasz alatt. 32 éves vagyok. Életemben egy kapcsolatom volt 19 évesen, szex nem volt. Tehát szűz vagyok. Otthon lakom anyámmal.


Szeretnék barátnőt és a fejemhez vágták, hogy az nem fog összejönni, amíg mamahoteles incelként viselkedem.


De nekem ez az élet a jó, kényelmes. Csak kéne egy nő.


Mit csináljak hogy összejöjjön?



júl. 31. 09:47
 41/93 anonim ***** válasza:
76%

"te összejönnél egy csúnya, szüleinél élő, rosszul kereső, életcél nélküli nővel, aki ugyan meg tudja csinálni a házimunkát, de nem akarja?"

Ez egy érdekekes kérdés

Azt hiszem ha hozzám illő lenne az illető, azaz nem egy csúnya nő, de így komoly, határozott életcél nélküli csóró nőről van szó, akár össze is jönnék vele, ha rendben van vele úgy minden. Nem is értem honnan veszed hogy nekünk férfiaknak többségében kizáró ok lenne ha valaki a szüleivel lakik és nem keres sokat? Vagy fontosak az életcéljai?

Mivel inkább egy megfelelő társ mellett képzelem el az életcélokat, ezért nyilván véletlenül sem várok el ilyet

júl. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/93 anonim ***** válasza:
76%

39

Dehogynem!!!! Vagy a nő, megint csak a vékony, 25 alatti, instapozitiv személyt jelenti???

júl. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/93 anonim ***** válasza:
58%

Nem baj hogy incel vagy, csak ez ezzel jár. Mármint hogy nem lesz csajod soha.

Egész egyszerűen mert a nők nem erre vágynak nem "izgatja" fel őket.

Úgy 90% hogy ezt szex és csajozás kapcsolat dolgot buktad mert az öreg nők még rosszabbak. Testileg és személyiségileg is.

Vagy eléd az életet vagy minden nap ezen rágodsz.

Én 25 éve ezen agyalok és totál elmebeteg lettem.

Ezért népszerű az az incel felvetés hogy egészségügyi prostikat kellene kijelölni nekünk.

júl. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/93 A kérdező kommentje:

#43


Kifejtenéd a történeted és hogy mit jelent hogy totál elmebeteg lettél? Érdekelne nagyon. Köszönöm.

júl. 31. 19:24
 45/93 anonim ***** válasza:
100%

#44 szerintem te is pontosan tudod, max még nem ismerted fel, vagy nem ismerted be magadnak.

De a legkisebb önismerettel is könnyen észreveheted a jeleket.

júl. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/93 A kérdező kommentje:
Nem emiatt kérdeztem, csak emberi szempontból érdekel a történeted. Privátban is meghallgatnám szívesen.
júl. 31. 22:05
 47/93 anonim ***** válasza:
52%

#41 mit csinálnátok szabadidőtökben? Miről beszélgetnétek? Mert kapcsolatot teremteni bármilyen hihetetlen, de az egyszerűbb része a dolognak. Megtartani, az érdeklődést fenntartani, ápolni a nehezebb része valójában.

Én nem vagyok egy átlagos szemmel vonzó nő, ha úgy vesszük, de mindig volt érdeklődő. Nincs rossz alkatom, soha nem is volt, se csúnya arcom, de modellnek se mennék el, mert nem vagyok 170 centi, és 50 kiló hozzá (160 centihez vagyok ennyi, heti 4 komolyabb edzéssel, és heti 2-5 futással, ahogy időm engedi, szóval nem az alaktalan kategória). De sokáig szenvedtem az érdeklődés fenntartásával, és nem azért, mert nem volt egyedi gondolatom, csak szimplán nem tudtam megfelelően kifejezni magam, a neveltetésem miatt. Amint ezt kiküszöböltem, már el is vett feleségül egy olyan férfi, aki abszolút hozzám illő. Közben felvettem egy új hobbit a jelenlegiek mellé, és férjem maximálisan támogat abban, hogy minden nap jobb legyek, mint tegnap voltam. Ez mindkét félre igaz. A nőnek és a férfinak is motiválnia kell a másikat. Szerinted te megfelelő társ vagy ehhez? Tudnád támogatni a párodat a kiteljesedésben anélkül, hogy előjönnének a komplexusaid? (És no shame, mindenkinek vannak szerintem, de felnőttként ezeket illik felismerni, és túllépni rajtuk.) Egy nő, egy támogató társ mellett tud virágozni, és fordítva.

júl. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/93 A kérdező kommentje:

#47


Az ilyen kommenteknek semmi értelme addig, amíg minden párválasztási döntés a nők kezében van.

aug. 1. 00:06
 49/93 anonim ***** válasza:
58%

"Mert kapcsolatot teremteni bármilyen hihetetlen, de az egyszerűbb része a dolognak. Megtartani, az érdeklődést fenntartani, ápolni a nehezebb része valójában."

Magyarázd már ezt olyan embereknek akiknek nem jött össze egy randi sem az életükben! Vagy ha az véletlenül mégis, akkor sem volt még soha senkijük

Szerencsére nekem utóbbi összejött, és megtapasztaltam a párkapcsolatot annak örömeivel és viszontagságaival. Persze hogy tudok vele beszélgetni, nemhogy nem elvárás hogy ne legyen "atomfizikus" de inkább elvárás hogy egy minimális intelligencia (ne legyen fogyatékos) mellett azért ne legyen ténylegesen agyoniskolázott

Ha ez pedig beképzeltséggel és arroganciával párosul az abszolút red flag, nemhogy előny, inkább kizáró ok. Márpedig elég jellemző az ilyen nőknél a beképzeltség

Az ilyen beképzelt p.csák mellé meg ugyis egy domináns chad való aki mellett átmegy pincsikutyába (kizárólag a chadnek) és akkor nem fog számítani hogy mit végzett a chad, hiszen feléjük nem érvényesek a magas elvárások

aug. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/93 anonim ***** válasza:
59%

36#


A legtöbb férfi elismeri, hogy dugni akar és nyiltan beszél arról hogy mit szeretne. A nők meg fel szoktak háborodni mikor nem azt hallják amit hallani szeretnének..


Igen a férfiak csinos, szexi, formás nőt akarnak. Soha nem titkoltuk. A nők folyamatosan csűrik, csavarják, hogy ők nem pénzéhesek, de.. ha a pasinak nincs lakása.., nincs autója.., nem jó a fizetése.., otthon lakik.., nem elitt családba született.., nincs diploma.., és a végén jön a " Ha jincs háza akkor hová szüljek".. de nem a oénz, nem a tárgyak, nem a körūlmények.. Nevetséges ez a mániákus tagadás..

aug. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!