Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj hogy incel és mamahoteles vagyok?

Figyelt kérdés

Itt gyakorin kaptam meg ezt egy válasz alatt. 32 éves vagyok. Életemben egy kapcsolatom volt 19 évesen, szex nem volt. Tehát szűz vagyok. Otthon lakom anyámmal.


Szeretnék barátnőt és a fejemhez vágták, hogy az nem fog összejönni, amíg mamahoteles incelként viselkedem.


De nekem ez az élet a jó, kényelmes. Csak kéne egy nő.


Mit csináljak hogy összejöjjön?



júl. 31. 09:47
 11/93 anonim ***** válasza:
78%

#10: Azért az probléma ha 32 éves korodra nem tudsz egyedül élni akár egy szobát bérelve.

Az még nagyobb probléma, hogy az önállóságra sincs semmi motivációd, mint ami lerí a kérdezőről.

júl. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/93 anonim ***** válasza:
80%
Vergődhetsz hogy neked így jó. Oké. A te életed, te b*szod el. Annyira nevetséges tőled, hogy jajjj semmit nem akarok tenni de jöjjenek a jó nők hozzám. Jajjj jajj. Ez nevetséges.
júl. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/93 anonim ***** válasza:
85%

Nálam azért is gond, mert nem vagyok asszexuális. (Ugye nem lenne megoldott a szex, mert egészseges nő, nem tud feloldódni ugy, ha anyuka a másik szobában nézinabszulejmánt. De egy sor egyéb más dolog miatt is zavarna

... az meg elég illuziorombolo, ha csak hozzám mehetunk

júl. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/93 anonim ***** válasza:
47%

#11


Ha csak szobát bérelsz, akkor már nem egyedül élsz!

Ha valakinek 32 évesen csak ennyire futja, jobban jár ha szüleinél lakik.

júl. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/93 anonim ***** válasza:
75%

"Az még nagyobb probléma, hogy az önállóságra sincs semmi motivációd, mint ami lerí a kérdezőről"

Mégis minek kéne motivációt adni arra hogy egyedül éhezzél egy lakásban ami sosem lesz a tied?

Vagy hitelt vegyél fel egy túlárazott magyar lakásra ami a helyi lehetőségek mellett szinte nevetséges tehervállalás?

Aki ebben talál motivációt az sem normális

Az egyedüli lehetőség a külföld, ahhoz viszont jó nyelvtudás is kell, és ugyanazokkal a kérdőjelekkel szembesülsz:

Ha egyedül vagy akkor mégis mi értelme gürcölni?

Aki így marad az tudja a választ

júl. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/93 anonim ***** válasza:
90%
#14: nekem az már egyedül élésnek számít, a családjától külön egymaga tartja el magát.
júl. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/93 anonim ***** válasza:
78%
incel...fejezzétek már be ezzel csak lejáratjátok magatokat :)
júl. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/93 anonim ***** válasza:
68%

#15 😀😀😀


Ja értem. Tehát az hogy a lakótársát kerülgeted az előszobában, a konyhában, meg nem tudsz wc-re menni mert épp ott van, az szted egyedül élés. Max a szobája privát szféra, de az otthon is megvan.

júl. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/93 anonim ***** válasza:
0%
11. Te valami buta kormánypárti birka vagy? 😄
júl. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/93 anonim ***** válasza:
87%
Nekem normális, fiatal koromban a legtöbb párom így élt. Más a családot kerülgetni, jópofizni, "vendégségbe lenni", mint valakinél lenni aki szobát bérel. Ott nem számít ki lakik még ott, mindenki békén hagy mindenkit, megvan a maga tere, nem pedig egy cslaádi összejövetel.
júl. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!