Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj hogy incel és mamahoteles vagyok?

Figyelt kérdés

Itt gyakorin kaptam meg ezt egy válasz alatt. 32 éves vagyok. Életemben egy kapcsolatom volt 19 évesen, szex nem volt. Tehát szűz vagyok. Otthon lakom anyámmal.


Szeretnék barátnőt és a fejemhez vágták, hogy az nem fog összejönni, amíg mamahoteles incelként viselkedem.


De nekem ez az élet a jó, kényelmes. Csak kéne egy nő.


Mit csináljak hogy összejöjjön?



júl. 31. 09:47
 21/93 anonim ***** válasza:
42%

Szärd le a sok ítélkezőt, akik azt hiszik, mindent jobban tudnak másoknál. Én is sokáig mamahoteles voltam, még 32 éves korom után is. 36 évesen és később is ismerkedtem valakivel, nem volt ez probléma. Hogy nem lett semmi a kapcsolatunkból, annak más oka van, ami miatt nem illettünk össze. (Nem, nem én voltam a hibás, mielőtt jönnek a mindent tudó ítélkezők.)


Az viszont már nem jó, hogy neked ez jó így. Sokkal jobb érzés egy saját háztartást önállóan fenntartani. Oké, hogy mosnak, főznek rád, meg takarítanak, de ezt is meg tudnád csinálni, ne ez legyen már akkora előny. Nem az a baj, hogy nem válsz le a szülődtől, hanem hogy nincs meg benned erre az igény.

júl. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/93 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem teljesen oké, hogy így élsz! De nekem akkor is csak önállo egzisztenciával renselkezo férfi kell, vagy nem kell semmilyen
júl. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/93 gergelice16 ***** válasza:
100%
Nyílván ha nincs lehetőséged elköltözni, az más helyzet. Tegyük fel, ha a szülő beteg, senki sem tudja őt gondozni, vele élni nem azt mutatja, hogy gyerek vagy. Viszont ha azért vagy otthon, mert az kényelmes, hogy anyukád megcsinálja helyetted a dolgaidat, az gáz. Ezzel csak kihasználod anyád szeretetét. Egy felnőtt embernek fontos, hogy önállóan éljen, és hogy ne a szülei határozzák meg őt. Egy jó szülő megérti, hogy a gyermekének erre szüksége van, és hagyja a gyermeket hibázni, mégha ez nagyon nehéz is. Pont ezért veszélyes egy házasságot a szülőknél elkezdeni, mert a szülők jóindulatból beleszólnak olyan dolgokba is, amibe nem kellene...
júl. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/93 anonim ***** válasza:
69%

Vagy ez vagy az.

Ha neked így jó, élj így.

Viszont így nem lesz normálisnak mondható párkapcsolatod, mert ezt nemigen viselik el a nők.

N

júl. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/93 A kérdező kommentje:

Átlagosan élünk vagy átlag alatt kicsivel. Én nettó 300 ezer forintot keresek Budapesten betanított munkásként. Anyám már nyugdíjas. A belvárosban dolgozom, ahol a legdrágábbak a lakások. Na most ha egyetlen szobát bérelek valahol a külvárosban (hogy minél olcsóbb legyen), az is elviszi a fizetésem egyharmadát és utazhatok napi 2-3 órát.


Számomra ez értelmetlen.


Anyám szerencsére nem beteg, de neki is jó hogy nem lakik egyedül. Szívesen megcsinálja a házimunkát. Én nem nagyon veszem ki belőle a részem, de mivel ez őt nem zavarja, így engem sem. Legalább másra tudom fordítani a szabadidőmet.


Ez nem azt jelenti, hogy nem tudok magamnak megcsinálni egy szendvicset vagy berakni egy mosást. Mikor anyám kórházban volt régebben, 2 hétig magamat tartottam fenn, teljesen önállóan. Tehát nem arról van szó, hogy nem tudom megcsinálni, egyszerűen nem akarom, mert így kényelmes.


Nem értem, hogy ez miért zavarna egy nőt. Az az igazság hogy csúnya vagyok, nem vagyok kigyúrva, nincs autóm, és mint írtam, nem vagyok gazdag sem. A saját lakás az egyetlen, amivel tudnék csajozni. Anyám elvan magának a másik szobában, nem zavarna minket. De ha ez is kiesik az életemből, mi marad? Mivel csajozzak?

júl. 31. 14:10
 26/93 anonim ***** válasza:
92%

Hát ezzel sem fogsz tudni csajozni. Engem pl. nagyon zavarna, ha úgy lennénk kettesben, hogy anyud ott van a másik szobában.

Még ha ház lenne és külön bejárattal...! De így nem.

"Tehát nem arról van szó, hogy nem tudom megcsinálni, egyszerűen nem akarom, mert így kényelmes." - pont ez a baj. Hogy nem is akarod.

#24 vagyok, N

júl. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/93 anonim ***** válasza:
76%

25

Csajozni se tudnál, ugyanis a legtobb nő nem asszex!

júl. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/93 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok aszex. Csak nem jutok hozzá a szexhez. Ezt jelenti az incel.
júl. 31. 14:38
 29/93 anonim ***** válasza:
94%

Tanulj valami hasznosabbat, válts munkát, saját magadért dolgozz ne a nőkért. Ha azért dolgozol lélekben és fizikailag is, hogy neked jobb legyen, akkor kezdesz előre haladni, önbizalmat építeni, társaságot találni, onann megy minden tovább.

De ehhez mondjuk olyan sportot kell találni, amit szeretsz (nem kell kondizni, se kockahasúnak lenni, csak az egézségedért valamit mozogni), egy hobbit felszedni esetleg, illetve mondjuk egy szakmát kitanulni. Bárpultosként is a dupláját megkeresed alaphangon nettóban és 3 hónapos tanfolyam heti 2 alkalommal...

júl. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/93 anonim ***** válasza:
4%

Kérdező,


Ez egy kegyetlen világ. A nőket sajnos nem érdekli a te és a férfiak problémája. A nőket csak az érdekli, hogy ők megkapják amit akarnak. Ha ők bajan vannak akkor nyùjtson nekik segítő kezet a férfi és értse meg őket. Fordított esetben te ezt nem várhatod el mert te férfi vagy.


Éljen az egyenjoguság!! Éljenek az önző érdek magyar nők akik anyagi szempontok alapján választanak párt aztán egy életen át tagadnak!!!!

júl. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!