Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Késő harmincas éveiben járó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Késő harmincas éveiben járó, jólelkű incelként hogy tudnék megismerkedni végzős jogász hallgató lányokkal, vagy akik doktori iskolába járnak (PhD-re)? Nem vagyok bulizós így az nem játszik. Álljak meg a jogi kar előtt és szólítsam le őket? Vagy hogy?

Figyelt kérdés

júl. 30. 12:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem esélytelen. A jogász csajok nem fognak akárkivel szóba elegyedni, jogászoknál a presztízs nagyon sokat számít.
júl. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
23%
Gazdagokra, nagy kutyakra hajtanak.. elado csajnal sem lenne sok eselyetek.
júl. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%
Ettől a jólelkű dologtol rendes kivert a víz xd ez olyan mintha valaki olyan alap dolgot emelne ki, minthogy Tiszta vagyok! Nagyon cringe
júl. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

zakóban terveznék menni, kipucolt cipőben, ingben, belőtt hajjal, valami jogi könyvvel a kezemben, eljátszva hogy a körükben vagyok. Ez lenne az alap felállás.


Csak kérdés hogy tudom őket becserkészni komoly kapcsolatra? Mivel indítsak? Római jogról kérdezzem őket? Vagy az egyetemi könyvtárba váltsak ki kártyát ?

Nagyon szeretnék vagy jogászt vagy orvost mint párt.


Amúgy egy 38 éves incel vagyok.

júl. 30. 12:41
 5/22 A kérdező kommentje:

3-as elég szomorú ha ettől kiver a víz, az hogy "cringe" azt még talán megértem de az hogy jólelkű értsd úgy hogy nem azt nézem mi van a lány BUGYIJÁBAN te tökfej hanem a lelkét keresem elsőroban + a végzettsége és a teste is fontos de a lélek a legfontosabb.


38F incel ( a jólelkű fajtából )

júl. 30. 12:42
 6/22 anonim ***** válasza:
89%

5# ez alap kene legyen 38 evesen,nem pedig kihangsúlyozandó hatalmasnak gondolt dolog


3# voltam

júl. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%
szerintem teljesen esélytelen, kb annyi az esélyed erre mint lottót nyerni
júl. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
93%
Én 3 éve végeztem a jogon, de besírtam volna ha valaki 38 évesen nem jogászként belőtt hajjal kipucolt cipőben (!) jogi könyvet szorongatva próbál velem a jogról beszélgetni 🤣🤣🤣 ez így egészében annyira komikus. "Eljátszva hogy a körükben vagyok" nincs is annál borzalmasabb amikor valaki nem szakmabeliként próbál okos lenni és úgy tenni hogy ért a dolgokhoz hangzatos kifejezéseket használva. Meg amúgy mi jogászok a barátaink körében a legritkább esetben beszélünk jogról, annál azért vannak sokkal jobb témák. Persze tudom ez egy trollkérdés de legalább a szórakoztató fajtából
júl. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
82%

Miért tartod magad incelnek? Miért reklámozod?

Miért kell neked végzős, huszonpáréves jogászhallgató? Miért nem jó neked egy idősebb nő? Miért kell neked, hogy ilyen komoly végzettsége legyen? Ezeket teljesen őszintén kérdezem. Mi lenne ha nem kategorizálnád magad incelnek, hanem egyszerűen normális gondolkodású lennél?

júl. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
89%
Infantilis vagy.:
júl. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!