Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Késő harmincas éveiben járó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Késő harmincas éveiben járó, jólelkű incelként hogy tudnék megismerkedni végzős jogász hallgató lányokkal, vagy akik doktori iskolába járnak (PhD-re)? Nem vagyok bulizós így az nem játszik. Álljak meg a jogi kar előtt és szólítsam le őket? Vagy hogy?

Figyelt kérdés

júl. 30. 12:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
81%
Senkinek nem fogsz kelleni. A fogatlan zokniárus az aluljáróban is kiröhögne, ha elmondanád neki, 40 éves szűz vagy.
júl. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
16%
Nézd meg a randiguru c filmet
júl. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
89%
Ezen most jót röhögtem. :D Ezt meglátnám élőben, bár nem vagyok jogász hülyére röhögném magam. Annyira életszerűtlen. :’D
júl. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
83%
Marha kevés vagy te oda fiam. 🤷‍♀️
júl. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
77%

Lennél inkább egy sikeres ügyvéd, nem jólelkű incel, akkor több sikered lehetne náluk.

Kb. körbe fognak röhögni. De menj csak, ha égetni akarod magad.

júl. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
94%

Gondolom a kérdező fel fog háborodni a válaszokon, pedig tényleg annyira abszurd hogy ennél értelmesebb válaszokra nem lehet számítani egy ilyen kérdésre. Nevetséges sajnos.

Csak beadod itt a jónépnek hogy ennyire butus vagy vagy komoly gondok vannak a dobozban. Párt szeretnél, de megjátszod hogy jogász vagy? Ne már😀 még szórakozásból is nagyon ciki amit tervezel.

júl. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
93%
Inkabb arrol beszelnel amihez ertenel pl a panaszkodas.. valakinek lehet vonzo..
júl. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
90%
Mi a valódi foglalkozásod? Szerinted egy hosszú kapcsolat alatt nem derülne ki?
júl. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
86%
Erdeklődnék, hogy mit tudsz nyujtani cserébe, hogy egy ilyen nő veled legyen?
júl. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
62%

Ez a csávó csak kifigurázza 38 F incelt, aka kereszténycelt 🤣

Egyszerre hozza az összes rá jellemző tulajdonságot (pont amik legutóbb derültek ki róla), hogy többek között:

- jogász vagy orvos nőre pályázik egyszerű irodai munkásként (mondjuk ez utóbbit kihagyta a sorból);

- 38 éves incel;

- jólelkű incel;

stb.


Nem hinném, hogy komoly a kérdés, amúgy én jót röhögtem rajta, ez most kivételesen egy ízléses és szórakoztató trollkodás volt :)

júl. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!