Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj hogy incel és mamahoteles vagyok?

Figyelt kérdés

Itt gyakorin kaptam meg ezt egy válasz alatt. 32 éves vagyok. Életemben egy kapcsolatom volt 19 évesen, szex nem volt. Tehát szűz vagyok. Otthon lakom anyámmal.


Szeretnék barátnőt és a fejemhez vágták, hogy az nem fog összejönni, amíg mamahoteles incelként viselkedem.


De nekem ez az élet a jó, kényelmes. Csak kéne egy nő.


Mit csináljak hogy összejöjjön?



júl. 31. 09:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/93 anonim ***** válasza:
96%
EZ lenni trollkérdés?
júl. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/93 A kérdező kommentje:
Nem
júl. 31. 09:57
 3/93 anonim ***** válasza:
92%

Ha neked ez így jó 32 évesen akkor maradj is így.

Felnőtt férfit akarnak a nők, nem egy koloncot a nyakukba.

Tanulj meg főzni, ez az alap, és legyen egy kis félretett pénzed, hogy majd tudj venni egy önálló otthont.

Minden ember erre törekszik.

Bár nekem amikor nem volt senkim, kimentem külföldre dolgozni.

Azzal teremtettem meg az alapot.

Most már van házam, házas vagyok, gyerekem is van.

júl. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/93 anonim ***** válasza:
93%

Oké, váltsuk ezt másra át:

Minimálbéren majdnem éhen halok, de nem akarok munkát keresni, se tanulni valamit, de jobban akarok élni. Mit csináljak?

Vagy: Le akarko fogyni, de nem akarok se diétázni se mozogni, mit csináljak?

Egymást ütik a dolgok, drága.

júl. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/93 anonim ***** válasza:
86%
Figyelj! Nekünk, nem baj! Úgy élsz, ahkgy akarsz, jogod van lustának lenni stb. Csak, nekünk, tanult, ertékes, diplomás, nőknek, meg jogunk van nem veled lenni! Hol a gond?
júl. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/93 anonim ***** válasza:
79%
Keres szintén anyja szoknyája alatt élő nőt.Van olyan is.
júl. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/93 gergelice16 ***** válasza:
87%

Először a hozzáállásodon kell változtatnod. Kezdjük azzal, hogy a nők nem tárgyak, akiket megszerezni kell. Bár vannak olyan nők, akik így viselkednek, és csak a gazdag embereket keresik, attól még nem ez a normális, és nagyon nem ajánlom, hogy ilyen nőt keress. A nők érző emberi lények, akinek az eltartáson kívül más igényei is vannak.

Most hogy ezt tisztáztuk, beszéljünk arról, mire is van szüksége egy nőnek. Ez már személyenként változó, de megpróbálok általánosan leírni néhány dolgot, ami eszembe jut: Szüksége van élő szeretetre, ami biztonságot ad neki. Szüksége van tiszteletre, törődésre, hogy érezze, hogy fontos vagy neki. Fontos, hogy figyelj rá, ne csak kihasználd őt a saját vágyaid érdekében. Tehát fontos a kedvesség. Társat keresnek, akivel lehetnek jóban, rosszban, aki velük örül a sikernek, és akivel megoszthatják bánatukat is. Ezen kívül még biztos sok minden van, amit természetesnek veszek, ezért nem írtam le, mindenesetre most így első nekirugaszkodásra ennyi jött.

Tehát összességében olyat keresnek, akivel lehet, és jó együtt élni. Fontos hogy vágyjanak a társaságodra. Namár most a te esetedben a leírás alapján az jön le, hogy te még 32 évesen is gyerekként látod a világot. Azt várod el, hogy körülötted mindenki érted éljek, téged szolgáljon ki. Igazából nem küzdesz a céljaidért, csak azt teszed meg, amit nagyon muszáj, tehát beleposhadtál az életedbe. Egy ilyen férfi nem tud támasszal szolgálni egy nőnek, inkább csak + feladatokat ró a nyakába, amire nyílván nem vágyik. Egy felnőtt élete nem a kényelemről szól. Küzd a céljaiért, hibákat követ el, és azt képes egyedül helyrehozni. Tehát van élete. Az ha anyukád mos rád, főz rád stb. az nem azt mutatja, hogy te képes vagy önálló életre.

Magyarul ha el akarsz kezdeni élni, kezd azzal, hogy nem leszel kolonc mások nyakán. Elköltözöl otthonról, célokat tűzöl ki magad elé, amiért érdemes élni. Meg kell tanulnod küzdeni a céljaidért. Ha ez megy, egy idő után ez hatással lesz a személyiségedre, és képes leszel azért küzdeni, hogy boldoggá tegyél valaki mást. Tehát a felnőtt kor nem akkor kezdődik, amikor betöltöd a 18-at, hanem amikor nem te leszel a fontos, hanem valaki más. Sok sikert!

júl. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/93 A kérdező kommentje:
Ez hülyeség. Nem fogok elköltözni.
júl. 31. 10:29
 9/93 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nem baj, úgy élsz ahogy akarsz. De akkor neked is el kell fogadni, hogy mások nem ilyen partnert akarnak a nyakukba.
júl. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/93 anonim ***** válasza:
70%

Magyarországon a mamahotel nem egyenlő azzal hogy gáz. Én is és párom is otthon lakunk még. (Felvidéken él, én Budapesten)



Nagyon ritka az, amikor valaki képes úgy elmenni albérletbe, hogy ne eméssze fel minden pénzét maga a lakás, étel, stb.


Ezért ezzel szerintem semmi probléma nincs, amíg az ember tenni akar hogy nyilván önálló legyen. Gyűjt, stb. Nem kell 18 évesen egyből albérletbe menekülni és éhen halni.


Laktam külön, semmi pénzem nem maradt hónap végére és vegetáltam.


Az incelséggel inkább van probléma! Amikor a férfi kivetíti a nőgyűlöletét másokra.



24/N

júl. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!