Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sub nő összejönne egy incel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sub nő összejönne egy incel pasival ?

Figyelt kérdés
Az incelek szinte tárgyként kezelik a nőket, semmibe veszik, akár fizikailag is bántanák ( feltételes mód, NEM EZ a kérdés lényege )

júl. 30. 23:47
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Nem tudom
Talán
31 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
Egy incel pasi gyáva.
júl. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
69%

Szub nem valószínű.

Viszont egy felcsatolhatós domina már esetleg.

júl. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%
Nem és láthatóan nem tudod, hogy mit jelent a szubmisszív szó, ne is használd.
júl. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

#1 és ha nem? Nem feltétlenül gyávaság az incelség oka.


#2 miért gondolod hogy egy domina erre vágyna , vagy hogy egy incel ezt hagyná?

júl. 31. 00:06
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
#1-es vagyok ês szub. Egy domináns férfit szeretnék az ágyban, hs érted mire gondolok.
júl. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
53%
Egy incellel nem akarnának összejönni a nők. A nevében is benne van: önkénytelen cölibátus.
júl. 31. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
#6 az incel nem azért nem dug mert nem akar, hanem mert nem tud. Nem jut nőhöt, puncihoz.
júl. 31. 01:01
 8/21 anonim ***** válasza:
0%

#4


Mert szeretik leuralni a férfiakat. Egy magabizonytalanabb férfit sokkal könnyebb leuralni.


Sokáig én is incel voltam, 21 éves koromig szűz. Majd jött egy 15 évvel idősebb fekete hajú, mindig fekete ruhákba öltözött nő, aki szerette a fiatal gyenge szűz férfiakat leuralni. Ideális voltam számára. Egy napon megrontotta a fiatal ártatlan kis lelkem, ugyanis szerette lenyelni a friss magjaimat, mert ezzel ő mint idős nő elszívja a fiatalságomat. Szót kellett mindig fogadnom neki.

Sokszor megalázott és éreztette velem a felsőbbrendűségét.


Viszont ami jó hír, hogy már nem voltam szűz.

Ezzel egy hatalmas szikla zuhant le magamban, ugyanis már tudom, hogy akármi is lesz, legalább nem fogok szűzként meghalni.


Azóta is szeretek idősebb nőkkel szexelni, szeretem ha a fiatal friss egészséges testemet a saját buja vágyaik kielégítésére használják.

Voltam már 49 évessel is (27 vagyok)

júl. 31. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
50%

Sub nő éppen azt szereti ha kicsit irányítva van, sex ben pedig alárendelt magyarán a pasi tudj mint szeret az adott nő és végig a pasi irányít póz váltás stb...


30F

júl. 31. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Kizárt dolog, egy incellel senki sem jön össze.
júl. 31. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!