Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj hogy incel és mamahoteles vagyok?

Figyelt kérdés

Itt gyakorin kaptam meg ezt egy válasz alatt. 32 éves vagyok. Életemben egy kapcsolatom volt 19 évesen, szex nem volt. Tehát szűz vagyok. Otthon lakom anyámmal.


Szeretnék barátnőt és a fejemhez vágták, hogy az nem fog összejönni, amíg mamahoteles incelként viselkedem.


De nekem ez az élet a jó, kényelmes. Csak kéne egy nő.


Mit csináljak hogy összejöjjön?



júl. 31. 09:47
 61/93 anonim ***** válasza:
80%

Ha magadért dolgozol, akkor nem azért hogy szerezz barátnőt dolgozol, még mindig nem érted. És nem is az, hogy luxus legyen, hanem hogy legyen egy célod ami felé indulsz.

És már leírtam: elkezdesz sportolni. Nem kell kodnizni, nem kell kockahas, választasz egy sportot ami tetszik. Miért? Hogy egézségesebb legyél. Választasz pár hobbit, ez segít embereket megismerni, sokszínűsíteni a személyiségedet és témákat is ad beszélgetni. Miért jó neked? Új élmények, társaság szerzés.

Kitalálod te milyen életszínvonalon szeretnél élni. Nem hiszem, hogy luxusban élnék, figyelek mi éri meg és mi nem, de megtehetem hogy idén nyárra beszereljek egy légkondit, kicseréljem a mosógépet, ha meghal, ha egy hónapig nem dolgozom, nem esik össze a világ. Egy-két évente el is tudok utazni pár napra valahova. És én ezért nagyon sokat dolgoztam.

Nem veszek designer táskákat, nyaralok Balin meg eszem luxuséttermekben... hol luxus ez?

aug. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/93 anonim ***** válasza:
56%

#61 te meg azt nem érted meg hogy egy incelnek ez nem ok.

Én pl 16 évesen feladtam az életemet mert nem volt barátnőm, nem tetszettem egy szép lánynak se, nem szexeltem, kicsi volt a farkam.

Feladtam mert nincs értelme egész életembe küzdeni úgy hogy sose lesz meg a jutalma, egy normális kapcsolat , egy nő aki szeret, aki elfogad.

Egy lecsúszott nincstelen senki vagyok, de nekem jó így. Egy valakinek nem jó, a nőknek. Csak ők néznek undorral rám , nem csak most hanem az elmúlt 25 évben.

Csak a nőknek számít hogy a férfi hol tart, mit ért el, milyen van stb.

Ha az ember örökké egyedül van, ha megvetik, lenézik, ha tudja hogy sose lesz senkije akkor annak elég egy szakadt póló, elég a párizsis szendvics, nem akar moziba vagy nyaralni menni.

Vagy kényelmesen elvan otthon anyuval. Nem akarja a fizetése felét albérletre költeni hogy egy fárasztó munkanap után egyedül üljön a lakásban, nem akar kondiba járni stb. Az ember társas lény, bármit amit teszel azt a külvilágnak teszed, hogy mások mit látnak belőled. És egy férfinak egyetlen valódi visszajelzés van , a nők. Milyet , hányat hogyan tud megszerezni.

Ha nullát akkor az egész lénye értelmetlen, hasztalan. Tehát tök mindegy mit csinál, hol él, hogy szórakozik...

És ez különösen igaz már idősebb korban, úgy 30-40 felett bőven...

Mikor a nők már kiélték magukat, lelkileg-testileg kihasználták őket, ottmaradtak gyerekkel és pánikból meg akarják váltani az egész világot. Ezért állandóan baszogatják a férfit, elvárásokat támasztanak, de adni már nem tudnak semmi amire egy férfinak főleg egy incelnek szüksége lenne.

aug. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/93 anonim ***** válasza:
76%

Figyelj, ha nyomorult incel életet élsz, nyomorultul vagy és semmit se teszel, hogy kigyere ebből, szerinted ki akar a nyomorult életedbe betársulni és nyomorogni? Ha ez nem elég ok, akkor semmi se lesz elég ok.

Az inceleknek eleve már a kezdettől nagyon hibádzik az életfelfogásuk, picsognak, rinyálnak, de felkelni tenni érte már nem nívik.

Akkor rinyáljatok egyedül komolyan, ez már nevettséges.

aug. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/93 anonim válasza:
Te vagy az, Balázs?
aug. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/93 A kérdező kommentje:
Nem Balázs vagyok.
aug. 1. 18:05
 66/93 anonim ***** válasza:
83%

62-es lol, én 16 évesen azzal küzdöttem, hogy az ilyen nőgyűlölők zaklattak. Öngyilkos gondolatim voltak. Aztán találtam egy célt és rájöttem, hogy ilyen alja kategóriás embereket úgy se hatott volna meg, ha meghalok, csak én vesztettem volna rajta.

A büdös életben nem jönnék össze ilyen incellel. És nem azért, mert nem volt nője, hanem mert nőgyűlölő és nem vagyok önsorsrontó, hogy egy olyanhoz kössem magam, aki csak bántalmazni, miközben kihasznál.

aug. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/93 Srias87 ***** válasza:
85%
Kapd össze magad, a nők nagy ívben kerülik az olyan balekokat akik nem önállóak! Ertem, hogy kényelmes, de az élet kihívásokkal teli utazás, ha kenyelmesen végig akarod ülni anyu mellett otthon a te dolgod, de pont arrol maradsz le ami a lényeg lenne! Kapd össze magad, lepj le otthonról es kezd el élni! Igy baratnőd sosem lesz, ha maradnál ebbe, inkabb jarj el kurvázni!
aug. 2. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/93 anonim ***** válasza:
46%

Engem az döbbent le, hogy a kerdezőnk, aki nem mentális beteg, aki képes egy amúgy egész jó átlagbert adó állást megtartani, aki egy Budapesti belvárosi lakásban lakik, aki nincs tele adóssaággal meg káros szenvedélyekkel, az itt be van állítva valami semmirekellő, szar pasinak!

Mi van itt?

Kérdező nyugodj meg, semmi baj nincs igazán veled, te egy átlagember vagy! Csak az itt okoskodók vannak elszakadva a valóságtól!

aug. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/93 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem nincs beállítva semmirekellőnek. Csak azt mondták kb, hogy a 40 év feletti elhízott, elvált egyedülálló anyukáknál lesz komolyabb esélye.
aug. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/93 anonim ***** válasza:
38%
69! De még ez se igaz! Szerinted nincsenek átlag fiatal nők az országban? Átlagos elvárásokkal?
aug. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!