Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj hogy incel és mamahoteles vagyok?

Figyelt kérdés

Itt gyakorin kaptam meg ezt egy válasz alatt. 32 éves vagyok. Életemben egy kapcsolatom volt 19 évesen, szex nem volt. Tehát szűz vagyok. Otthon lakom anyámmal.


Szeretnék barátnőt és a fejemhez vágták, hogy az nem fog összejönni, amíg mamahoteles incelként viselkedem.


De nekem ez az élet a jó, kényelmes. Csak kéne egy nő.


Mit csináljak hogy összejöjjön?



júl. 31. 09:47
 31/93 A kérdező kommentje:

#30


Teljesen igazad van.

júl. 31. 14:51
 32/93 anonim ***** válasza:
94%

Soha nem anyagiak miatt választottam párt. És nagyon szeretem támogatni a kedvesem, bármiben, amiben szüksége van rám.

N

júl. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/93 A kérdező kommentje:

#32


Összejönnél egy olyan csóróval is, mint én?

júl. 31. 15:25
 34/93 anonim ***** válasza:
100%

Leírtad a kereseted. Az számomra nem csóró.

#32 vagyok

júl. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/93 anonim ***** válasza:
84%

A probléma továbbra se az, hogy otthon élsz és 300-at keresel, hanem igényed sincs jobbá tenni a helyzeted, se dolgozni saját magadért, megrekedtél egy szinten ami az életben a teljes minimumra elég. Az átlag férfinek és nőnek ennél több az igénye (és nem azért mert le akar húzni, hanem mert ha el akar menni nyaralni, akkor ne ő fizesse a te részedet is, az albérletbe ha van közösen be tudj szállni, néha tudjatok programozni, valahol enni és most a családalapításról nem is beszéltünk)

Egy forintot se fizetett nekem soha férfi, de a jövőre nézve biztos nem állok le olyannal, akinek ez az élet megfelel és nem is törekszik a jobbra, mert én törekszem

júl. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/93 anonim ***** válasza:
84%

30

Igen, mi nok ilyen szemetek vagyunk de ti férfiak, ti nem! Nektek az intelligencia számit, a kedvesség, stb. Még veletlenul sem kulso alapjan valasztotok, amit aztan egy eleten át tagadtok

júl. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/93 A kérdező kommentje:

#36


Mindenki a külső alapján próbál párt találni, de a választás a nők kezében van minden esetben. Amíg nem alakul ki stabil párkapcsolat (sokszor sajnos még utána is), addig abszolút a női fél a domináns és az ő szava a szent a kapcsolatban. Na most az olyan inceleknek, mint én, ez tragédia, mert sosem fogunk eljutni a stabil párkapcsolatig, hiszen a külsőnk, anyagi helyzetünk stb. miatt észre sem vesznek minket a nők.

júl. 31. 16:42
 38/93 anonim ***** válasza:
58%

36

🤣🤣🤣🤣

Tehát, ha én Jason Momoat valasztom, akkor holnap megkapom????? 🤣


Tehát, ha egy férfi kulso szempontok alapján válogat, az oké? De ha egy nő szelektál külsosegek alapján, (pl egzisztencia) az már nem oké?

júl. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/93 A kérdező kommentje:
Mit nem értesz? Egy nő döntheti el hogy ad-e esélyt a hozzá közeledni vágyó férfinak, vagy sem. Egy nőnek sosem kell törnie magát, udvarolni vagy épp csalódást elszenvednie.
júl. 31. 17:19
 40/93 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező: te összejönnél egy csúnya, szüleinél élő, rosszul kereső, életcél nélküli nővel, aki ugyan meg tudja csinálni a házimunkát, de nem akarja?

Ha nem, akkor lehet érdemes lenne gondolkodnod azon, hogy valójában a saját elvárásaidnak se felelnél meg, aminek intő jelnek illene lennie.

Ha igen, akkor drukkolok, hogy megtaláld. Bár nehéz lesz, ha egyikőtök sem mozdul ki, neten meg az algoritmus mindennek a legaljára sorol, így igen kis eséllyel match-eltek. De, hajrá!

júl. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!