Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj hogy incel és mamahoteles vagyok?

Figyelt kérdés

Itt gyakorin kaptam meg ezt egy válasz alatt. 32 éves vagyok. Életemben egy kapcsolatom volt 19 évesen, szex nem volt. Tehát szűz vagyok. Otthon lakom anyámmal.


Szeretnék barátnőt és a fejemhez vágták, hogy az nem fog összejönni, amíg mamahoteles incelként viselkedem.


De nekem ez az élet a jó, kényelmes. Csak kéne egy nő.


Mit csináljak hogy összejöjjön?



júl. 31. 09:47
 71/93 anonim ***** válasza:
25%
21:36 Ismétlem a hasonlatom: az ilyen átlagos és átlagos elvárású nők az országban, akik függetlenek... Tapasztalatom szerint olyanok mint Columbo Felesége... rengeteget beszélgettünk róluk, tudjuk hogy léteznek, rendszeresen emlegetjük is...de még senki sem látta Őket.
aug. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/93 anonim ***** válasza:
56%
71! Furcsa, akkor csak én botlok beléjük folyton! 😂
aug. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/93 anonim ***** válasza:
65%
70# az átlag fiatal nő kettővel a szintje felett keres pasit. Indok ,hogy fel tudjon rá nézni.
aug. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/93 anonim ***** válasza:
25%

73! Még ha ez így is lenne-nincs így sok kivétel van- a kérdező azzal, amiket írtam egy egész jó pasinak számít, figyelj!


Budapesti! (Egy vidéki, pláne egy falusi szemeben ez kiváltság)

Szüleivel tud lakni! (Tehát se ő se a szülei nem elmebetegek, aki elől menekül a masik fél) ráadásul fix helye van, nem egy bérlakásban húzza meg magát, ahonnan kitehetik, ha nincs pénze.

Nincs szenvedélybetegsége vagy rossz szokása-legalábbis nem írja- nem alkoholista, nem drogos, nem dohányzik stb.


Soroljam?


Most az, hogy az ide járó femináci trollok itt mit adnak elő, az ne legyen szempont.

aug. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/93 A kérdező kommentje:

#74

Bár a nők is értékelnék ezeket :(

aug. 5. 17:13
 76/93 anonim ***** válasza:
50%

75

Értekeljük! Ezek alap dolgok!!! Ahogy a megfelelo egzisztemcia is. A másik dolog, hogy a legtobb nő szereti a szexet. Na most, ha te a szuleiddel élsz, nálad nem lehet, az meg elég illuziorombolo, hogy csak hozzám lehet jonni.

aug. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/93 A kérdező kommentje:

#76

Ha neked ez a legfontosabb egy kapcsolatban, hogy hol megy a szex, akkor csak sajnálni tudlak.

aug. 5. 17:33
 78/93 anonim ***** válasza:

77

Nem ez a legfontosabb, de az egyik tartopillére egy kapcsolatnak! Vagy te másképp gondolod? Egyebkent, rengeteg asszexuális nő van. Keresgélj köztük.

aug. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/93 A kérdező kommentje:

#78

A szex valóban tartópillér. De ha egy nőnek az indok a szakításra vagy a szomorúságra, hogy anyámmal élek és a szülői házba kell jönni, akkor fel is út, le is út! Az ilyen nő szimplán el akar szakítani anyámtól.

aug. 5. 18:58
 80/93 anonim ***** válasza:
68%

79

Igen, tudos, 30 felett az az egészseges. De nyugi, mi nők is ugyanezt mondjuk (ezért szuletett meg a kérdés) - ha nem akarsz elköltözni, akkor "fel is ut, le is ut! 😊😊 az ilyen férfi szimplán nem akar önállo lenni!


Egyebként, tényleg nem értjük a kerdest! Miert lenne nekünk baj, hogy így élsz? Neked baj, hogy így élsz,.mert emiatt nem normális nő nem áll le veled

aug. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!