Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért írja ki egyre több nő a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írja ki egyre több nő a társkereső adatlapjára, hogy "Olyat keresek, aki sikeres a munkájában/karrierjében"?

Figyelt kérdés

Ha párt keres akkor nem mindegy?


Ha kollégát vagy alkalmazottat keres, akkor azt meg miért társkeresőn?


júl. 18. 11:01
 81/92 anonim ***** válasza:
8%

Áh ez csak egy buta férfigyűlölő femcel, aki mindenből hímsoviniszta kérdést csinál, ha valami nem tetszik neki, vagy nem úgy van ahogy ő akarja.


Vagy lehet hogy még ennél is rosszabb: Mentálisan és identitásilag herélt férfi (bár aki mentálisan és identitásilag herélve van, az nem tudom hogy lehet férfi, mindegy is), aki még azért is bocsánatot kér és jóvá teszi, amit a nő követett el ellene, vagy ha megcsalta a nő, akkor teper hogy visszaszerezze, csicskul ha a nő nem nézi férfinek, a hímnemű társainak meg neki megy (önmagát white kngihtnak képzelve), ha rávilágítanak, hogy mit művel a nő, vagy ha jogosan rosszat mondanak a nőről.

júl. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/92 anonim ***** válasza:
78%

78

Mondjuk, leírtam világosan, hogy a saját részemet szívesen fizetem. A baj azzal van, amikor a pasi nem.tudja a sajátját...

júl. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/92 anonim ***** válasza:
15%
Főleg ha alig kérsz valamit cagy semmit. 😆
júl. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/92 anonim válasza:
12%
81 Én tudom ki ő. Férfi és simán nyalja a fenekét hazug és gyakorló pszichopata nőknek aki olyat mószerolt be nemi erőszak váddal aki soha nem követett el semmit és állandóan őt alázták és bántották a nők nemhogy még ő legyen erőszakos. Egyébként ferde hajlamú, férfiakkal is kefél és súlyosan drogos is és olyan családban nőtt fel ahol egymással éltek szexuális életet.Szerintem ennyi elég is róla.
júl. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/92 anonim ***** válasza:
8%

#84


Ebből a viselkedésből, amit itt leművel, ki is nézem mindezt belőle.

júl. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/92 anonim válasza:
12%
85 Mondom én. Engem nyíltan fenyeget azzal hogy megöl csak azért mert azt állítom hogy nem erőszakoltam meg az exem hanem egy manipulatív hűtlen pszichopata liba és pont azért mondja rólam ezt.
júl. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/92 anonim ***** válasza:
11%
Hát akkor ezt az oldalt mentális egészséghez is kéne kötni.
júl. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/92 anonim ***** válasza:
78%
nagyon sok itt a frusztrált sikertelen csóró 20-40 közötti pasi
júl. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/92 anonim ***** válasza:
11%
Az országban meg nagyon sok a semmire sznob anyagias nő.
júl. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/92 anonim ***** válasza:
91%
mi az, hogy sznob neked?
júl. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!