Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vigyázat, durva kérdés követke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vigyázat, durva kérdés következik, a társkeresőkön csak gusztustalan és igénytelen férfiak és nők vannak?

Figyelt kérdés

A kérdéshez megjegyezném az én kétségbeesésem és az én frusztrációim miatt írom ezt ki ide. Akire nem igaz az ne vegye magára!


Szóval lassan 30 éves nő vagyok, sajnos nem úgy alakult az életem ahogy szerettem volna. Volt egy komolynak induló kapcsolatom, de sajnos nagyon rossz vége lett közbe ugye már nem vagyok 18 éves hogy sokat változtassak magamon.

Nem igazán ment soha az ismerkedés, kétségbeesésembe felregisztráltam társkeresőkre. Amivel ott találkoztam attól az élettől is elment a kedvem. A felhozatal kritikán aluli. Vagy gusztustalanul undorító igénytelen, súlyom elhízott férfiak vagy 1 éjszakára invitáló díszpéldányok kerültek elém. Van aki azt szerette volna, hogy telefonon beszéljek vele és közbe kiveri. A gyomrom forog és azon gondolkozom hogy vagy összehányom magam vagy leugrok valahonnan, mert ez durva. Mielőtt bárki mondaná én nem vagyok sem 200 kg-os és ,, olyan ‘’ képeket se küldök idegeneknek. Semmi nagy elvárásom nincs, de legalább a mérce üsse már meg az én szintemet… de úgy tűnik ez esélytelen vagy velem van nagy baj.


júl. 16. 21:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%
A normálisan kinézőek Tinderen vagy társain vannak, nem ezeken a középkori böngészős oldalakon.
júl. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi , lehet igazad van. Melyikre gondolsz böngészős alatt?
júl. 16. 21:58
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
Az is számít, hogy hol élsz. Bp-en színvonalasabb és bőségesebb a "kínálat". Vidéken alig van valaki, azok is ilyenek...
júl. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Nekem sincsenek túl jó tapasztalataim, viszont én kifejezetten igényes,jól szituált embereket látok társkeresőzni mind férfi,mind női oldalról, akiknek sokszor sokkal jobb adottságaik ,képességeik vannak, mint párban lévő embereknek. Ami leginkább hiányzik belőlük az az önbizalom, illetve sokszor frusztráltak,szeretethiányosak,kétségbeesettek. Vagy senki sem elég jó nekik,elképesztően válogatósak. A kapcsolatban lévők között sokkal több igénytelent látok,akik képesek összejönni kritikán aluli partnerekkel,akikkel az egyedülállók többsége nem érné be.
júl. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
49%
Nem csak ilyenek vannak, de akik meg ettől azért normálisabbak lennének, azok meg a ti nagy igényeitek miatt nem kell senkinek. tehát 1:1.
júl. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért vonzom az ilyen helyzeteket/embereket de siralmas. Nem gazdag tökéletesen kisportolt sztár az igényem, nem várom azt se hogy valaki egy beszélgetés után feleségül vegyen de amivel találkoztam az szabályosan rémisztő.
júl. 16. 22:02
 7/15 A kérdező kommentje:

5-ös én olyanokat láttam aki láthatóan súlyosan elhízott és odaírja hogy a konditerem és a futás a hobbija. Olyat, aki nagy valószínűséggel down szindrómás vagy valami látványos betegsége van, semmi bajom velük mint emberek de remelem érthető hogy vonzalmat nem vált ki belőlem. Vagy külföldi és valószínűleg a bankszámlaszamom akarja kicsalni.

Nekem valóban nincs már semmi onbizalmam és baromira kétségbe vagyok esve , mert én is azt látom amit irt az előbb valaki hogy tényleg mindenkinek van már családja és kapcsolata és meg nem találom azt aki hozzám való.

júl. 16. 22:08
 8/15 anonim ***** válasza:
40%

1. Troll vagy egyértelműen, ráadásul béna is

2. Az általad megszemélyesített nő egy ostoba proli, aki örülhetne, ha valaki egyáltalán matchel vele

júl. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
12%

30 F vagyok sajnos túlsúlyos, a kutyánk se kellek. A hízás előtt azért volt barátnőm, most rájöttem hogy a világ felszíne és a kinézet elsődleges. Viszont ha vissza fogyok akkor már nem fog kelleni barátnő mert igazából csak a hús kell mindenkinek azért meg nincsen semmi értelme.


Te is jól meglesz egyedül no para.

júl. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
9, és ez abból neked nem esett le, hogy neked milyen nők jönnek be?
júl. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!