Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vigyázat, durva kérdés követke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vigyázat, durva kérdés következik, a társkeresőkön csak gusztustalan és igénytelen férfiak és nők vannak?

Figyelt kérdés

A kérdéshez megjegyezném az én kétségbeesésem és az én frusztrációim miatt írom ezt ki ide. Akire nem igaz az ne vegye magára!


Szóval lassan 30 éves nő vagyok, sajnos nem úgy alakult az életem ahogy szerettem volna. Volt egy komolynak induló kapcsolatom, de sajnos nagyon rossz vége lett közbe ugye már nem vagyok 18 éves hogy sokat változtassak magamon.

Nem igazán ment soha az ismerkedés, kétségbeesésembe felregisztráltam társkeresőkre. Amivel ott találkoztam attól az élettől is elment a kedvem. A felhozatal kritikán aluli. Vagy gusztustalanul undorító igénytelen, súlyom elhízott férfiak vagy 1 éjszakára invitáló díszpéldányok kerültek elém. Van aki azt szerette volna, hogy telefonon beszéljek vele és közbe kiveri. A gyomrom forog és azon gondolkozom hogy vagy összehányom magam vagy leugrok valahonnan, mert ez durva. Mielőtt bárki mondaná én nem vagyok sem 200 kg-os és ,, olyan ‘’ képeket se küldök idegeneknek. Semmi nagy elvárásom nincs, de legalább a mérce üsse már meg az én szintemet… de úgy tűnik ez esélytelen vagy velem van nagy baj.


júl. 16. 21:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem társkeresős oldalakon is vannak fent jólszituált személyek mindkét nemből, csak az ilyen oldalak már fizetősek. Az úgynevezett "ingyenes társkereső" oldalakon pedig valóban nagyon rossz a felhozatal mindkét nem képviselőiből.
júl. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
20%
Jah jah ismerjük, a normálisakat meg mind félre húzgálod mert nem száznyócvan centis kigyurt kidobo fiu, tudjuk hogy megy ez, látszott az előzőt is jól beválasztatod, de nem baj, 40 fölött majd mikor újra keresgélsz lehet benő a fejed lágya (vagy nem)
júl. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A való életben sem sokkal különb a helyzet, mint a neten. A net annyival több, hogy nem csak a közvetlen fizikai környezetedben lévő párkeresőket láthatod, hanem akár egy jóval nagyobb, akár országos szintű merítést is.

Mondjuk én személyesen sokra nem megyek egy olyan ismerkedéssel, ahol a másik fél x száz km-re lakik tőlem, mert randizgatni járni, ilyen távolságra, már számomra teljesen életszerűtlen.

A netről az utóbbi időben két randim volt, mindkét ember teljesen normális volt, csak nem illettünk össze. Mindkét ember pedagógus volt, tehát nagyon gördülékenyen ment még a kommunikáció is. A való életben sem könnyebb értelmes emberekkel találkozni, mint a neten. Hol? Koncerten? Discoban? Strandon?Oda is jár mindenféle ember.

Néhány hónapja felregeltem egy újabb oldalra, egy olyan illetőt találtam (a több százból!), akivel szívesen megismerkednék, de sajnos 200km-re lakik tőlem, úgyhogy ezért felejtős a dolog. Talán ha most lennék 20 éves és még semmi sem kötne a lakhelyemhez, pl munka tekintetében, akkor még lehet, hogy bele is vágnék egy ilyen "kalandba". (Meg ha az illető tudott volna válaszolni az üzenetemre, amit írtam neki, mert sokaknak sajnos még ez sem megy magától értetődően.)

Összességében nincs bajom a netes ismerkedéssel, társkeresőzéssel, mert szerintem jól is tudna ez működni, ha végre-valahára felnőnénk a használatához és nem csak magamutogatásra, ilyen facebook 2.0 és társaiként tekintenénk erre a platformra.

júl. 17. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem igénytelen, akkor defektes! Ha egyik sem, akkor nem lesz szikra a randin valamelyikőtök részéről. Eröltetett dolognak tartom ezt az ismerkedési formát.
júl. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én Bumble-ön ismerkedtem, december-január környékén, és messze nem volt ilyen durva ott a helyzet női szemmel. Persze, az izomagyú gyúrósjózsik meg a férfitangában pózolósok megvoltak, meg azok is, akik láthatóan 10 év különbséggel készült képeket tettek fel... de a többség teljesen vállalható, igényes férfi volt... és még úgy is tudtam válogatni is.
júl. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!