Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez nagyon durva megjegyzés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon durva megjegyzés volt tőlem?

Figyelt kérdés

Neten megismertem valakit. Átnyargaltunk messengerre. Kb három hete beszélgettünk, de már párszor észrevettem, hogy mondjuk a társkeresőn online láttam és aznap pl pont nem írt nekem. Ha oda van ideje felmenni, adódik a kérdés, hogy nekem miért nem írt. Egyelőre ezért nem szóltam, de már pipa voltam. Viszont most eltűnt 4 napra, ma írt, hogy "szia szépséges, hogy vagy?" Finoman rákérdeztem, hogy mivel töltötted az elmúlt pár napot. Válasz :"Dolgoztam hétvégén is."

Baromi pipa lettem és azt találtam mondani, hogy "Dolgoztál egy másik csajon."

Így pontos a megfogalmazás és kiléptem a beszélgetésből...

Sztm kajak hülyének akar nézni... De komolyan.



2021. júl. 12. 17:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Az online ismerkedes nem fog kötődéseket kialakitani. Azt ne várd. Csabitsd el vidd at személyesbe es ennyi
2021. júl. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Akartam találkozni kétszer. Kérvényt nem fogok benyújtani. Mindig az volt a válasz, hogy megért engem, csak ne lenne ennyire kevés ideje... Most nincs egy pár órás randira ideje? Akkor minek megy fel a társkeresőre?
2021. júl. 12. 17:34
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Hát, hogy minek megy fel társkeresőre, azt csak ő tudhatja. Mi nem látunk bele a másik fejébe
2021. júl. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
59%
Miért ez jobb lett volna,ne haragudj drága szépségem,a nagyim beteg volt,egész hétvégén ápoltam,a mesengerren csak a dokijával beszéltem,de amint meséltem rólad kicsit jobban lett a lelkem..
2021. júl. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nagyon hihető, hogy ebben a modern világban, ahol mindenki az okostelefont hordja, 4 nap alatt nincs 1 perce 1 sorra.... Aha
2021. júl. 12. 17:47
 6/17 anonim ***** válasza:
55%
Mit vársz?lehet hetelős munkája van,aztán most nincs feleségével..
2021. júl. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

mondok jobbat.. nekem a pasi éjszaka jött szembe egy másik nővel (persze, ő nem akar párkapcsolatot, nem fér bele az idejébe...)

mit gondolsz mit mondott, amikor ráírtam, hogy ez most mi? "Ő CSAK MUNKA"

:D:D:D:D hogy lehet ennyire gyökér valaki?

2021. júl. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez kuka...
2021. júl. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ettől az egésztől én is hánynék! 🤮
2021. júl. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Most őszintén? Miért csodálkozol?

Csak online tartja a kapcsolatot, személyesen találkozni nem akar, úgy látszik még annyira sem érdekled, hogy minden nap rád írjon (legalább a "kapcsolat" elején), hagyd a fenébe.

2021. júl. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!