Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez nagyon durva megjegyzés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon durva megjegyzés volt tőlem?

Figyelt kérdés

Neten megismertem valakit. Átnyargaltunk messengerre. Kb három hete beszélgettünk, de már párszor észrevettem, hogy mondjuk a társkeresőn online láttam és aznap pl pont nem írt nekem. Ha oda van ideje felmenni, adódik a kérdés, hogy nekem miért nem írt. Egyelőre ezért nem szóltam, de már pipa voltam. Viszont most eltűnt 4 napra, ma írt, hogy "szia szépséges, hogy vagy?" Finoman rákérdeztem, hogy mivel töltötted az elmúlt pár napot. Válasz :"Dolgoztam hétvégén is."

Baromi pipa lettem és azt találtam mondani, hogy "Dolgoztál egy másik csajon."

Így pontos a megfogalmazás és kiléptem a beszélgetésből...

Sztm kajak hülyének akar nézni... De komolyan.



2021. júl. 12. 17:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
84%
Társkeresőn csak úgy láthattad online, ha te is felmentél, vagy tévedek? És te miért voltál fent?
2021. júl. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Jogos 😅
2021. júl. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
11. Azért, hogy megnézzem. Kíváncsi voltam.
2021. júl. 12. 22:28
 14/17 anonim ***** válasza:
3 hetes kizárólagos online beszélgetés nem kellene, hogy létezzen. Már rég találkozni kellett volna. Ha ennyire nem akart, akkor meg hagyni az egészet.
2021. júl. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

Ilyenkor együttérzést vársz azoktól a férfiaktól, akik azért vannak ezen az oldalon, mert nekik meg az a problémájuk, hogy nem matchelnek senkivel, így kb. a külsejük miatt nem kíváncsi senki a személyiségükre?


Vagy a nőtársakat szeretnéd még jobban tüzelni, akiknek ugyanez a tapasztalata, mint neked, hogy azok a férfiak, akik sok nővel matchelnek, azok párhuzamosan többet is hülyítenek?


Esetleg sokadik vitát szítani, ahol összefeszülnek az itteni frusztrált nők és férfiak és mindenki mondja a magáét?


A nő azt, hogy joga!!!!4444négyNÉGY van bármilyen magasra tenni a mércét (ami különben nem is magas) meg nem áll le holmi söpredékkel (úgy, hogy nem is ismeri az itteni férfiakat).


A férfi meg azt, hogy őt is észre kéne talán venni meg esélyt kéne adnia VALAKINEK (nem Kiss Julcsinak, ha neki nem jön be, hanem VALAKINEK, ha meg SENKINEK nem jön be, akkor valahogy mégiscsak helytálló a következtetése, miszerint őt nem veszik észre a nők).

2021. júl. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

13!

Lehet, hogy ő is csak kíváncsi volt hogy te fent vagy e.

Most komolyan nyomozol egy olyan pasi után akivel igazából semmi nincs köztetek?

2021. júl. 13. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
16. én nem nyomozok, csak kíváncsi vagyok, hogy mennyire szavahihető... akkor ne mondja, mennyire érdeklem,ha ez a hozzáállása....
2021. júl. 13. 08:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!