Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért az 50+ férfiakat érdekle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az 50+ férfiakat érdeklem? Több társkeresőre is regisztráltam, beléptem fb csoportokba de mindenhol ez a tapasztalatom.

Figyelt kérdés
Engem nem vonz a 10+os korkülönbség, de valamiért nem érdeklem csak az 50 felettieket. 36 éves nő vagyok (jóval fiatalabbnak néznek sokszor), korombeli/40-es férfiakkal szeretnék ismerkedni. Mi lehet a gond?

júl. 16. 11:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Vonzó vagy, tesznek egy próbát. Ha nem, nem.


Kitartás!


47/F

júl. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
62%
40es férfi a 20asokra megy
júl. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
42%
Írj nekem 40F
júl. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
46%
Az a probléma, hogy saját magadat a saját magad szemével látod, lehet, hogy te azt látod, fiatalabbnak nézel ki, miközben valami simán rád tesz plusz 10 évet. Csak te nem látod. Bár én is ebbe a problémába estem bele, hogy próbáltam 30 évesen 24-25 éves lányokkal ismerkedni, és azt hittem magamról, hogy fiatalabbnak tűnök a koromnál, miközben pont fordítva volt, 40-nek néztek általában. Küldhetsz egy képet magadról privibe és mondok véleményt rólad ha szeretnél. F
júl. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

A probléma az, hogy ez a korosztály a magabiztosabb, kezdeményezőbb.

Ha tetszik valaki akkor te is ráírhatsz. Ne várj a sült galambra.

júl. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
60%

Nemcsak a kor számít, hanem a családi állapot is.

Az 50 felettiek nagy része elvált. A huszonéveseket túl fiatalnak és komolytalannak érzi magához. Te pont már egy kicsit érettebb vagy, akár akartok közös gyereket, akár nem.

Egy 40 éves férfi még ritkán elvált. Ha pedig még nem nősült meg, akkor elég nehezen ismerkedik, minden valószínűség szerint. Ill. ha elvált, akkor még tele van keserűséggel, küzd, hogy az egzisztenciáját újraépítse, és nem utolsó sorban élvezni akarja újra egy kicsit a szabadságát. Netán kicsi gyerekei maradtak, és a szabad idejét elsősorban velük akarja tölteni, nem egy új nővel.

Fölvetődik az a kérdés is, hogy neked miért nincs még családod (gondolom nem elvált, kisgyerekes anya vagy).

júl. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
27%

Próba szerencse! Én is be szoktam próbálkozni 18-20 éves lányoknál, és volt már nem egyszer, hogy bejött.


36/f

júl. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
82%
Ha tényleg jól nézel ki, akkor nem lenne ilyen problémád szerintem. Nem egy nőt ismerek, aki 40- es, de fiatalabbnak néz ki ténylegesen. Nincs ilyen problémájuk...
júl. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
66%
Mekk mekk
júl. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%
Nem hiszem el, hogy csak 50+-osok írnak neked. Bocsi.
júl. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!