Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért az 50+ férfiakat érdekle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az 50+ férfiakat érdeklem? Több társkeresőre is regisztráltam, beléptem fb csoportokba de mindenhol ez a tapasztalatom.

Figyelt kérdés
Engem nem vonz a 10+os korkülönbség, de valamiért nem érdeklem csak az 50 felettieket. 36 éves nő vagyok (jóval fiatalabbnak néznek sokszor), korombeli/40-es férfiakkal szeretnék ismerkedni. Mi lehet a gond?

júl. 16. 11:03
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Azok 15 évesre is ráirnak nyigi



A pasiknak 15-60 ig mindenki nő és megd.gná. korosztályfuggetlen. A huszéves meg az 50 es pasik is.

júl. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
54%
Még egymást is d.gják ha azt nézed.
júl. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
61%

"(jóval fiatalabbnak néznek sokszor)"


Ezt kb. lassan kötelezően elmondja mindenki. Nő is, férfi is. Ha ez így volna, akkor nem lennének öregek, mert itt mindenki "5-10-20 évvel fiatalabbnak látszik" (önmaga szerint) - a valóság meg pont az ellentéte)

júl. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
49%

#13

És összeomlana a dohány és alkoholipar is, mivel itt kb minden 25-40 evés nőtől elkérik a dohanyboltban a személyi igazolványt, mert 16-nál nem nézték többnek. 😅😂

júl. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%

36 évesen 35-nek nézel ki. Hány évest akarsz mégis? 35?

Tetszettél volna középiskolás és egyetemista korodban a korosztályban ismerkedni. Most már csak a májfoltos öregek maradtak.

Megszoptad.


41f incel

júl. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
21%
Ronda vagy, különben írna más is, nemcsak az öregemberek.
júl. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%

36 évesen mégis mit vársz? Az gyakorlatilag 37 akárhogy is vesszük ami gyakorlatilag pedig 40. Ne haragudj meg hogy ezt írom de eddig hol éltél? Mit vártál? Miben reménykedtél?


Egy 20-30 közötti nő, de leginkább 25-30 közötti nőnek 5 hosszú éve van hogy megfelelő kandúrt találjon aki tetszik neki, aki mellett megállapodhat. Te mit csináltál ez idő alatt? He? Mert most lehet siránkozni de 37 évesen, 40 felé közeledve mégis miben reménykedsz? Hány évesnek örülnél az INBOXODBAN, mi? Gondolkozz asszony.

Gondolkozz!



39F incel

júl. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
88%

17

És ti mit csináltok, hogy nincs nőtök? A 36 gyakorlatilag 35, nem negyven. Az te vagy.

Szerinted a 20-35 között született kapcsolatok mindegyike örökre tart? Vagy netán szűz a kérdező? Megsütött a maláj nap, hogy ennyire idióta vagy?

júl. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
32%
Én 36 évesen biztos nem ismerkednék 40-es pasikkal. Jó lesz az 33-40 között is.
júl. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%

Amúgy meg kamu. Valami incel írta ki. Öntötték is utána válaszokat, hogy 35 évesen csak vénemberek maradnak. Tipik incel duma.

Az meg, hogy csak 50-esek írnak rá, szintén árulkodó, mert ilyen nincs. Egy 36 éves nőre, ha nem pusztítóan ronda, írnak 20 és a halál között vegyesen.

júl. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!