Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes társkeresés? Megéri egyánzalán már csak regisztrálni egy oldalra? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2013. máj. 7. 19:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Negatív ha vannak barátaid haveri kör akkor maradj az életben.
2013. máj. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Már regisztráltál is egy internetes társkeresőre..
2013. máj. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem árt ha van.

Lehet összejön valami

2013. máj. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

kb 6 évig fenntvoltam társkeresős oldalakon,de semmi...

értem ezalatt hogy találkozás se...olyan volt hogy beszéltünk msn-en 1 évig.

2013. máj. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ha lány/nő vagy akkor megéri, persze úgy élőben is megy
2013. máj. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem a naagy béna chat jött be, de tényleg. Jó communication skills előny...
2013. máj. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Első férjemet 15 évvel ezelőtt a randivonalon ismertem meg, 37 évesen a 2. férjemet a parom.hu oldalon.


Rengeteg a csaló, nős aki kalandot keres, de elbújva akad egy-két normális tanár vagy informatikus.

2013. máj. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Inkább cset. Gyorsabban kiderül, hogy kivel érdemes bármit is kezdeni. És mellette az ÉLET. :)
2013. máj. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges.Ha férfi vagy akkor felejtsd el,mert a nők 80%a a napi 20 dicsérő levél miatt van fennt és irreális elvárásokkal.Theát ahhoz iszonyat jól kell kinézned hogy vissza írjanak és rád kattintsanak magugtól,ami persze nem jelenti azt hogy lesz is belőlle valami,szerintem felesleges időpocsékolás az egész.Nekem kapufa volt jó sok csalódással.Szerintem az életben ha nyitott az ember sokkal jobban lehet ismerkedni,a társkeresős dolog nagyon kevés embernek jön be,van akinek évek múlva esetleg vagy még akkor sem és éveket,hónapokat pazarolt el.Én nem ajánlom,az embe legyen nyitott a világra és millió lehetőség van,ha férfi ha nő,csak nyitott szemmel kell járni.
2013. máj. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hasonló tapasztalatok mint a 9. hozzászólónak.

Sok nő csak azért van fent ilyen oldalon, hogy a bókokat kapjon.

Megértem én, hogy sok pasi zaklatja is az oldalon de azért mégis akkora elvárások amik vannak. Vicc az egész.

Sok nő azt hiszi, hogy ez egy automata amibe beüti a paramétereket és kidob egy tökéletes pasit.

Tisztelet a kivételnek.

2013. máj. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!