Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hallottam egy olyan dologról...

Hallottam egy olyan dologról h regisztrálni kell egy oldalon és kiküldenek ezer tollat darabokba és neked össze kell rakni és 2 napon belül vissza küldeni. (ez csak egy példa) És milyen tapasztalatok vannak esetleg valami oldalt tudtok e linkelni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 21. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyenről én is hallottam, de nem tartom gazdaságosnak a postaköltségek miatt.
2012. márc. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mind egy mert 14 éves vagyok és rengeteg szabadidőm van és akkor már hasznosan töltesem el.:)
2012. márc. 21. 19:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Aham, csak fizesd ki az ezer tollat előre (azt mondják arra az esetre, ha nem küldenéd vissza, ne érje őket kár), aztán amikor vissza akarod küldeni összeszerelve, majd nem veszik át, és megkérdezik, hogy te mit akarsz tőlük. Úgyhogy jó drágán vettél tőlük 1000 tollat.. Fizetést nyilván nem kapsz, azt jó, ha tudod.. Tanulópénznek mondjuk jó..
2012. márc. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Inkább tanulj nyelvet, az a leghasznosabb.
2012. márc. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!