Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Botanoo-s tapasztalatok?!...

Botanoo-s tapasztalatok?! Kinek mit sikerült összehoznia vele?

Figyelt kérdés
Kizárólag saját tapasztalatok érdekelnek, a szomszéd ismerösének a barátjáé nem! Köszönöm.
2012. febr. 20. 13:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
63%
Én csak rendezvényükön voltam, de nem vásároltam pozíciót. Az is számít?
2012. febr. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
51%
más, de ugyanilyen piramisjátékos tapasztalat sem jó?
2012. febr. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
42%
Benne vagyok, de nem foglalkoztat a dolog. Két pakkot vásároltunk tavaly a családban, amolyan meglátjuk mi lesz alapon. Jelenleg csendesen gyarapodik. A felettem lévő aktívak már láttak pénzt belőle, de ők is inkább a részvényre váltásra várnak.
2012. febr. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp érdemes elolvasni ezt az oldalt. Van egy pár elég érdekes hozzászólás ami rámutat pár gyanús dologra.

Például van aki leírja, hogy ha a google-ben rákeresel akkor csakis magyar fórumokat és oldalakat találni. Nagyon kevés az angol találat egyéb pedig egyáltalán nincs.


[link]

2012. márc. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

köszi!


barátom belevágott, én nem mertem. úgy látom jól tettem.

ő sem hajlandó beszélni a dologról, mert ideges lesz.

hát kíváncsi leszek. amit lehetőség lesz rá szólok, hogy vegye ki a pénzét.

2012. márc. 4. 15:43
 6/27 anonim ***** válasza:
83%

Ilyen még az Emgoldex, az uneico a Talk Fusion is. Ezek mind piramisjátékok.

Ahol már eleve pozíciót lehet vásárolni csak pénzért és cserébe nem kapsz semmit sem (Pl Talk Fusion) az már Piramisjáték.

Ha bináris rendszerről beszélünk és csak akkor kapsz pénzt ha már találtál X balekot akkor az szintén Piramisjáték. Ezt nagyon jól álcázzák valamilyen termékkel. Ha még termék sem lenne akkor lenne pilótajáték.

Ezzel szemben egy legális MLM rendszerben már az elején pénzt kereshetsz nem kell hozzá X ember aki befizeti az induló pénzt.

2012. márc. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
66%

Ennyit az unaicoról

[link]

2012. márc. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
17%
Szia. Tavaly kezdtem el vele foglalkozni. A pénzem nagyon szépen gyarapodott. Ki is vettem belőle egy nagyobb összeget amikor szükségem volt rá. Ezek után már volt hitem és szóltam másoknak is. Azzal pedig baromi sokat kerestem jutalékba. A jutalékomból szintén tettem be pénzeket, csinos ki összeg kezd összegyűlni :) Közben folyamatos nyomozásokat végeztem angolul interneten az egész dolog nemzetközi hátterét kutatva, és minden adat alátámasztja azt amiről a vezetők beszélnek. Nyugodt vagyok és boldog :)
2012. márc. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
92%

Ennyi volt. GAME OVER. A sok birka meg befizetett egy rakás pénzt.

Én megmondtam, hogy ez lesz, de persze mindenhol bizonygatták, hogy nem kamu NO COMMENT!


[link]

2012. márc. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
58%

hogy ha a google-ben rákeresel akkor csakis magyar fórumokat és oldalakat találni. Nagyon kevés az angol találat egyéb pedig egyáltalán nincs.


Ezt csak azert gondolod igy, mert Magyarorszagon vagy es a gugli foleg magyar oldalakat fog neked megjelentetni.

En angol nyelvteruleten elek es nekem foleg angol oldalakat mutat a gugli:


[link]

2012. ápr. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!