Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Love.hu, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Kb. egy hete regisztráltam, eddig sajnos több volt a szex ajánlatok, de én komolyabbat szeretnék.

Szerintetek van esélyem egy normális pasit találni ott ?

(igaz most egy elég normális sráccal levelezek 2-3napja, de ki tudja...)

Esetleg valakinek tapasztalatai vannak? Esetleg ott ismerte meg a párját? Vagy volt randi, de nem úgy nézett ki mint a képen? ... Stb...


2013. ápr. 28. 15:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Teljesen jó a kérdésed, pont most gondolkodtam, hogy fel kéne regizni. Mesélj, mit tapasztaltál?:D
2013. ápr. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Van rengeteg normális srác.

Én fent voltam egy darabig.De azok a lányok akik tetszettek nem válaszoltak.

Van ilyen :/ gondolom a fent említett probléma miatt már csak azoknak válaszolnak akik tényleg mindenben megfelelnek nekik.

2013. ápr. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Mint említettem rengetegen írták a szex ajánlataikat, vagy olyanok írtak, akik idősebbek úgy 15-20 évvel :D na meg volt nem egy leszbikus csajszik is :D két pár is, akik szivesen bevettek volna 3nak.

Ès van egy srác aki nagyoon helyes, eddig normális és érdeklődő, korban is tökéletes :)

Nos ennyi kb. egy hét alatt :)

2013. ápr. 28. 15:58
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam fenn egy darabig, nagyon sok a bunkó. Viszont összejöttem egy pasival, akivel több mint egy évig voltunk együtt. De kb. 1000-ből egy normális.
2013. ápr. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3 Hát ez nem hagnzik első körben túl jól. Szóval kizárólag ingyen szexpartner kereső.Nem gyere be.
2013. ápr. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
3 hosszú kapcsolatom volt onnan,előtte sok randi,de azok is normálisak voltak.Tudni kell szűrni. N
2013. ápr. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6 Mesélj
2013. ápr. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ezek szerint van remény :D
2013. ápr. 28. 16:37
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem rossz, de sok a szexpartner kereső és nem komolyra vágyó.
2013. ápr. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
12 éve fenn vagyok 2 komoly kapcsolatom volt onnan de úgy látom több nem lesz mert nagyon igaz amit irsz sajnos egyre komolytalanabb az oldal és csak a szexpartnerségről lazaságról szól már ez is. Na meg fizetős is lett.
2013. ápr. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!