Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért írja ki egyre több nő a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írja ki egyre több nő a társkereső adatlapjára, hogy "Olyat keresek, aki sikeres a munkájában/karrierjében"?

Figyelt kérdés

Ha párt keres akkor nem mindegy?


Ha kollégát vagy alkalmazottat keres, akkor azt meg miért társkeresőn?


júl. 18. 11:01
 21/92 anonim ***** válasza:
81%

17, semmit nem értettél abból, amit írtam. Idegből idenyomtál valami copy paste dührohamot.


Reagálnék, de te alapból nem arra reagáltál, amit írtam, szóval most jön az, hogy lehülyézel, mert nem osztozom a mentális betegségedben. Amúgy jó módszer, mindig azt hiszed így, hogy igazad van.


(De lehet, hogy közben töröltek valamit, és nem nekem szól, akkor bocsánat.)

júl. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/92 anonim ***** válasza:
22%

"Szóval mondjuk ki nyíltan és őszintén, még ha fáj is az igazság: Ez a pénzről szól, még ha burkoltan is."

Ugyan, hiszen ezt mind tudjuk

Tudjuk mi férfiak, tudják a nők de szerintem még maga a kérdező is csak költőinek szánta a kérdését.

De a nők ennek ellenére soha nem fogják engedni hogy az anyagiasságuk közbeszéd tárgya legyen, ha erről beszélsz akkor egy élettelen incel vagy semmi több

júl. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/92 anonim ***** válasza:
81%

Mondjuk vicces, hogy a legtöbben azt feltétlezik, hogy aki sikeres a munkájában, karrierjében az nem lehet alkoholista. Rengeteg (sőt talán a legtöbb) felső vezető szerintem rohadtul tolja a cuccot, vagy piázik, vagy drogokat töm magába szakadatlanul. Az ilyen szintű stresszhez ez szinte már hozzátartozik.

Illetve mi az, hogy sikeres a munkájában? Egy gyári melós is lehet sikeres a melójában, ettől még nem lesz gazdag (mondjuk lehet az is simán), és egy utcaseprő is.

júl. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/92 anonim ***** válasza:
52%

"5 perc késéssel elszámoltat, mert együtt kell ülni a kanapén és punnyadni, és miért nem értél már haza 17.16-kor, mikor egyébként 17-kor szoktál..."


Az nem ezért van, mert rossz a munkahelye a férfinek. Akkor mindenhol ez menne, mert a legtöbb munkahely toxikus.


Az ilyen azért van, mert az asszony hideg, kelletlen és netán tán ő is cs*szteti mindenért a férfit.


Ilyen leglejjebb a szocializmusban volt a dédszüleinknél.

júl. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/92 A kérdező kommentje:
#21 Mire nem válaszoltam?
júl. 18. 11:45
 26/92 anonim ***** válasza:
70%
Megengeditek azért a nőknek hogy olyan pasit keressenek amilyet akarnak? Köszi! :D Nyilván nem te vagy a célpontja az ilyeneknek, ha ennyire berágtál rajta, engedd el, görgess tovább, úgysem tudsz mit tenni.
júl. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/92 anonim ***** válasza:
26%
Megengeditek hogy őszinték legyünk és az aranyásókat a nevén nevezzük?
júl. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/92 anonim ***** válasza:
22%

"Nyilván nem te vagy a célpontja az ilyeneknek, ha ennyire berágtál rajta, engedd el, görgess tovább, úgysem tudsz mit tenni."

Elég világos, el kell engedni

De hogy ha ezt megteszi mi marad?

Nem vagy tisztában a helyzettel hogy gyakorlatilag semmi nem marad

júl. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/92 anonim ***** válasza:
35%

Két hete kiposztoltam egy mémet, ahol egy ölelkező pár volt, és a következő párbeszéd zajlott le:


Nő: Szeretlek


Férfi: Dehát nincs sok pénzem, sem autóm, sem saját lakásom.


Nő: És? Párt keresek magamnak, nem ATM autómatát.


Na már ebbe bele lett magyarázva a nőgyűlölet meg az incelség.

júl. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/92 anonim ***** válasza:
76%
Egyre több nő? Szerintem te egyet láttál vagy egyet sem.
júl. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!