Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért írja ki egyre több nő a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írja ki egyre több nő a társkereső adatlapjára, hogy "Olyat keresek, aki sikeres a munkájában/karrierjében"?

Figyelt kérdés

Ha párt keres akkor nem mindegy?


Ha kollégát vagy alkalmazottat keres, akkor azt meg miért társkeresőn?


júl. 18. 11:01
 11/92 anonim ***** válasza:
11%
A magyar nők anyagiasabbak az átlagnál.
júl. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/92 A kérdező kommentje:
#10 Nem felesleges. Senki sem úgy lesz aranyásó, hogy pisztolyt tartanak a fejéhez, hogy márpedig most aranyásó leszel. Ha valaki meg aranyásó lesz, az vállalja is a kritikát!
júl. 18. 11:16
 13/92 anonim ***** válasza:
79%
Egy tanar is lehet sikeres a munkajaban, azt tudjuk, hogy nem keresnek jol. Egyszeruen nen egy romhalmaz embert keresnek, aki "bejar" dolgozgatni, kap erte valamit, de otthon meg panaszkodik, hogy minden szr. A hozzaallas a munkahoz az lehet toxikus a parkapcsolatra nezve. Kivaloan le lehet szurni a rinyagepeket, akik rinyalbak, de valtoztatni nem szoktak.
júl. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/92 anonim ***** válasza:
80%
Én nem sarkítanám ki ennyire aranyásásra. Aki sikeres a munkájában, és örömét leli benne, az általában nem a 8-16-ig kategória, aki alig várja, hogy hazaessen a tv elé. Na, most egy "dolgozok, hogy legyen miből élnem" és a "hivatásomat gyakorlom" között van némi különbség, és nyilván egy hasonszőrű jobban fogja az életstílust tolerálni, mint az, aki már rágja a kefét otthon, és 5 perc késéssel elszámoltat, mert együtt kell ülni a kanapén és punnyadni, és miért nem értél már haza 17.16-kor, mikor egyébként 17-kor szoktál...
júl. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/92 anonim ***** válasza:
74%

12, de nem őket kritizálod.


Alapból nem tudod, mi a motivációjuk. Erről szól a kérdésed. Plusz ők nincsenek itt. Nem hallják, hogy mit csipogsz.


Most letehetnéd a popsidat a szőnyegre, és tolhatnál egy edzést. Ehelyett te fejhangon vinnyogsz, hogy vannak olyan nők a világon, akiknek nem vagy párjelölt.


Tudod, vannak olyan férfiak, akik szeretnének kis konyhatündéreket elvenni, aki otthon várja őket kajcsival. Én nem vagyok ilyen nő. Szóval az egész nem érdekel. Remélem, megtalálják a párjukat, meg én is az enyémet, de mi nem vagyunk egymásnak valók. Emiatt baromság lenne bárkinek földhöz vágnia magát.

júl. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/92 anonim ***** válasza:
49%

A legtöbb munkahely pedig ilyen ám, de úgy látszik az érzelmi intelligenciát felváltotta a kognitív empátia, vagy az irreális elvárások.


Ne hidd el, amikor azt mondják a "coachok", hogy "Az aki csak pénzt keresni és megélhetést fenntartani jár be dolgozni, nem pedig a munka szeretetéért, hivatásért meg ilyenek, az "prosti" és semmi más, mert eladja magát a cégnek." ez csak hergelés. Még akkor is, ha oda van írva, hogy coach, meg életvezetési tréner. Nem kell mindent elhinni, amit az interneten látsz. Én is láttam már lófarkas és négy lábon járó kacsacsőrű cápát az interneten, azt mégsem keresem őket a tengerben.

júl. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/92 A kérdező kommentje:

#15


A hozzászólásodból több az arrogáns férfigyűlölő hiszti, mint az értelem.


1. Pont hogy őket kritizálom.


2. Senki nem tartott pisztolyt a fejükhöz, hogy jöjjenek ide és olvassák (bár a hozzászólásodból egyértelmű hogy te pl ilyen vagy, és most meg vagy sértődve, mert ki van mondva az igazság)


3. Ki mondta hogy téged kereslek?


4. Mielőtt valami elhízott nőgyülölő incelnek gondolnál: Miért kell letegyem a popsimat a szőnyegre edzésnek? Az nem jó hogy futok és kondizok? Vagy ezeket csak feltétlenül fenékkel a szőnyegen lehet? A súlyemelést még persze lehet úgy kivitelezni, és halán ha a kondigépről leszereljük a mellizom erősítő részt és a talajra tesszük, de azt elárulnád, hogy a szőnyegen ülve hogy lehet futni? Mindig is érdekeltek az ilyen újítások.


5. Nem nagyon vannak már ilyen férfiak, akik elvárják a meleg kaját, mert amilyen elkorcsosult társadalmi elvárások lettek, alárendelt férfiszerepekkel, hogy örülnek ha van mellettük nő. Persze egy két ilyen létezik, de annyira kevesen, hogy szinte említésre sem méltóak.


Mellesleg mindennek amit leírtál, köze nincs ahhoz, hogy sikeres legyen a munkájában, tehát még hiteltelen is vagy.


Na gyorsan egy incelezést, mert az még nem volt. :D

júl. 18. 11:31
 18/92 anonim ***** válasza:
85%
Azt gondolom, hogy ha ezt nem érted magadtól, akkor kár magyarázni.
júl. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/92 anonim ***** válasza:
25%

Ez a "hivatásom miatt pozitívabb a hozzáállásom és kevésbé hat toxikusan a párkapcsolatomra" akkora bullsi*h, hogy már bűzölög.


Volt ilyen melóm, ami tényleg az életem volt, nem fizetett agyon, de imádtam és éltem haltam érte. Az akkori párom meg cs*szegetett miatta, hogy nem keresem magam rommá vele.


Szóval mondjuk ki nyíltan és őszintén, még ha fáj is az igazság: Ez a pénzről szól, még ha burkoltan is.

júl. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/92 A kérdező kommentje:
#18 És még lekezelő és arrogáns is vagy. Áh, legjobb. <3 Nem csodálom hogy csak keresed a párodat. :D
júl. 18. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!