Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért írja ki egyre több nő a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írja ki egyre több nő a társkereső adatlapjára, hogy "Olyat keresek, aki sikeres a munkájában/karrierjében"?

Figyelt kérdés

Ha párt keres akkor nem mindegy?


Ha kollégát vagy alkalmazottat keres, akkor azt meg miért társkeresőn?


júl. 18. 11:01
 41/92 anonim ***** válasza:
84%

én is ilyet keresek, de nem azért mert a pénze kellene


hanem aki sikeres a munkájában, arra nem jellemző az állandó nyavalygás, panaszkodás, problémázás piti dolgokon

aki sikeres a munkájában, az jellemzően egy életvidám, optimista, jó kedélyű ember - ellentétben azzal, aki nem!

júl. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/92 anonim ***** válasza:
31%

#41


Ez a "hivatásom miatt pozitívabb a hozzáállásom és kevésbé hat toxikusan a párkapcsolatomra" akkora bullsh*t, hogy már bűzölög.


Volt ilyen melóm, ami tényleg az életem volt, nem fizetett agyon, de imádtam és éltem haltam érte. Az akkori párom meg cs*szegetett miatta, hogy nem keresem magam rommá vele.


Szóval mondjuk ki nyíltan és őszintén, még ha fáj is az igazság: Ez a pénzről szól, még ha burkoltan is.


Kb. ugyanaz, mint hogy "Nem a pénzük miatt bukok a pénzes pasikra, hanem mert a kisugárzásuk, és a biztonságtudat, meg a megnyugvás, hogy ha rosszabbul menne, talpra állna:"

júl. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/92 anonim ***** válasza:
13%

Azért még azt hozzá kéne tenni hogy szinte minden olyan munkakörben ahol alkalmazottként sikeres lehetsz, kizárólag akkor lehetsz sikeres ha s.ggnyaló vagy, azaz szolgalelkűen törtető hazudozó gátlástalan alak, aki gond nélkül alázza meg magát a főnöke kedvéért és gond nélkül aláveti magát olyan utasításoknak is amik nyilvánvalóan helytelenek. Erkölcsi érzék nem sok jut az ilyen embereknél hiszen csak így tud előbbre jutni, sikeres lenni.

Aki ezt nem látja az valami álomvilágban él.

Na azért így ennek fényében érdemes megvizsgálni a kérdést.

Akinek ilyen kell az meg is érdemli

júl. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/92 anonim ***** válasza:
3%

#43


Abban nincs pénz. :D

júl. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/92 anonim ***** válasza:
18%
Azért írják ki, mert nem mondhatják ki egyenesen, hogy fontos hogy a férfi jól keressen, mert megy az incel aranyásózás és a nőgyűlölködés, amire nagyon nincs szükség. Egyszerűen nem lehet megérteni, hogy a nő az erősebbhez vonzódik és a biztonságra megy. Megy a köpködés hogy golddigger. Mondjuk így is.
júl. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/92 anonim ***** válasza:
68%
Úgysem értenéd meg.
júl. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/92 A kérdező kommentje:
Az ilyen "Úgysem értenéd meg." "Aki nem érti, annak hiába magyarázzuk." féle arrogáns, lekezelő reakciók után meg nem kell csodálkozni, ha nem veszik az ilyen nőket emberszámba, lekezelik, vagy csak simán offolják. Egyrészt mert kb. nincs mit érteni, másrészt kinek kell egy semmire bunkó arrogáns balra húzandó femcel?
júl. 18. 13:02
 48/92 anonim ***** válasza:
73%
Talán mert neki is fontos a karrier és nem illik mellé olyan, aki utálja a munkáját és állandóan csak panaszkodik.
júl. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/92 anonim ***** válasza:
73%

Bizonyára azért, mert megelégelték, hogy egyes férfiak folyton panaszkodnak munka után, de eszük ágában sem volt változtatni, előrelépni.


Nem feltétlenül pénzéhes nő az, aki ilyesmit ír ki.


Szerintem is fontos az, hogy az ember ne sopánkodjon állandóan a munkája miatt.

júl. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/92 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező, én férfi vagyok. És igen, úgysem értenéd meg. Kikéred magadnak, hogy miért keres magasat amikor te alacsony vagy, miért keres vékonyat ha te kövér vagy, miért keres diplomást ha te szakmunkás vagy.

Azért írja ki, azért keres olyat, mert olyat SZERETNE magának. Olyat, aki megérti hogy ő karriert épít, olyat, akivel lehet ilyenekről beszélni.


De ez nekem teljesen evidens: kiírom, hogy milyet szeretnék, mert OLYAT szeretnék.


Nyalogasd a sebeidet.

júl. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!